www.strelki.info и Swiss Boutique

Форум за хора, които търсят определен часовник по марка, модел, снимка или описание. Можете да пускате директни оферти за часовници към запитванията или да дадете информация къде може да се закупи подобен часовник.

www.strelki.info и Swiss Boutique

Мнениеот monopola » 06 01 2017, 11:39

Скъпи приятели,

Новата година започва с нови партньори :)
Радвам се, че мога да обявя началото на нашето сътрудничество със Swiss Boutigue, познати за повечето от вас и като http://www.teo-watches.com.
От скоро Swiss Boutigue е представител в България на една много интересна марка – Laco. Сигурен съм, че е достатъчно известна и особено подходяща за нашата общност.
Ще видите новият подфорум на марката, спонсориран от Swiss Boutigue, където ще може да откриете много информация, новини, снимки от самият представител, а и цялата свобода за вас да пишете, снимате, питате и какво ли не :)

На разположение са за всякакви въпроси, така че смело питайте ако ви интересува някой модел на Laco или пък каквото и да е друго за марката.

Като представител на форума приветствам Swiss Boutigue при нас! Добре дошли от името на http://www.strelki.info.
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Re: www.strelki.info и Swiss Boutique

Мнениеот ivanovnov » 06 01 2017, 11:52

Ако може само да вметна, може би тук е подходящо, есента купих за подарък един часовник LACO от тях. Часовникът го нямаше и го поръчаха, дойде в срока, който ми бяха казали, бяха изключително внимателни и любезни и сега най-важното, часовникът беше на същата цена, на която се предлага и в официалния сайт на марката. Всичко това остави в мен много приятни впечатления и отношението към клиента беше на ниво :) :) :) определено препоръчвам Swiss Boutique за място откъдето да се сдобиете с LACO, освен това има интересни модели на MeisterSinger и други различни марки :) :) :)
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Re: www.strelki.info и Swiss Boutique

Мнениеот Swiss Boutique » 06 01 2017, 12:08

Радваме се, че сме Ви били полезни и се надяваме и за в бъдеще да бъдем полезни не само на феновете на Laco, a и на другите интересни марки часовници, които предлагаме.Разбира се на всички фенове на ЧАСОВНИЦИТЕ!
Swiss Boutique
Новобранец

Назад към Търси се часовник