My Oris, my love!

Идеално място да се похвалите с притежаваните от Вас модели като изредите плюсовете, минусите и общите си впечатления от тях. Наред с това тук можете да публикувате и модели, които нямате, но са предизвикали интереса Ви.

Re: My Oris, my love!

Мнениеот gata05 » 01 06 2017, 22:20

Солидна работа!На мен така по-ми харесва,нали съм си любител на веригите... :mrgreen:
Аватар
gata05
Маниак

Мнениеот Toshiro » 02 06 2017, 09:35

marind написа:Веригата пристигна ::yahoo:: Красотата вече е завършена :) ::yahoo:: ::drinks::

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Бибрутална!
Toshiro
Маниак

Мнениеот trk2 » 02 06 2017, 11:42

На твоята ръка дори излежда изящна :)
https://postimg.org/image/xo4swa767/
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот pishmo » 12 06 2017, 11:23

Уникален е ! Никога не съм чул лоша дума за ORIS . Честито
ORIS
Classic Date
Аватар
pishmo
Новобранец

Мнениеот Дон Жуан » 12 06 2017, 12:22

Боже......боже......тва нямането на риба голяма беля било ::crap:: гледай хората какви работи им идват на акъл :shock: ревюта да пишат.....саати да фалят..... луда работа :crazy:
Със здраве мои!!! Все така да те радва, че и късмет да носи по море и водоеми :thumbup:
::drinks:: ::drinks:: ::drinks::
Моята скромна колекцийка : viewtopic.php?f=12&t=20141
Аватар
Дон Жуан
Маниак

Мнениеот KDelchev » 12 06 2017, 22:18

Дон Жуан написа:Боже......боже......тва нямането на риба голяма беля било ::crap:: гледай хората какви работи им идват на акъл :shock: ревюта да пишат.....саати да фалят..... луда работа :crazy:
Със здраве мои!!! Все така да те радва, че и късмет да носи по море и водоеми :thumbup:

Митаче, извън рибарския сезон по морето, помислите са такива, знаеш ме и мен :)) Останаха едни 3-4месеца до началото му, та дано оцелеем... :) Теб, не те мисля, вашите водоеми и рибарлъка там са на друго ниво, като изкарате куката без червея от водата, на нея виси бележка с надпис: "сметката моля" :) :) :)
Последна промяна KDelchev на 12 06 2017, 22:36, променена общо 1 път
Аватар
KDelchev
Маниак

Мнениеот Дон Жуан » 12 06 2017, 22:22

Надявам се да оцелеете, братле :thumbup: че иначе къде ще водя жената да яде риба :))
Марин вече е обречен да лови паламуд, ама и ти му мисли ::drinks::
Моята скромна колекцийка : viewtopic.php?f=12&t=20141
Аватар
Дон Жуан
Маниак

Мнениеот KDelchev » 12 06 2017, 22:40

KDelchev написа:
Дон Жуан написа:Боже......боже......тва нямането на риба голяма беля било ::crap:: гледай хората какви работи им идват на акъл :shock: ревюта да пишат.....саати да фалят..... луда работа :crazy:

Митаче, извън рибарския сезон по морето, помислите са такива, знаеш ме и мен :)) Останаха едни 3-4месеца до началото му, та дано оцелеем... :) Теб, не те мисля, вашите водоеми и рибарлъка там са на друго ниво, като изкарате куката без червея от водата, на нея виси бележка с надпис: "сметката моля" :) :) :)

Надявам се да оцелеете, братле :thumbup: че иначе къде ще водя жената да яде риба :))
Марин вече е обречен да лови паламуд, ама и ти му мисли ::drinks::

Брат, след като вече съм и със собствена рибарска лодка, риба да ви се яде...стига да даде хубав сезон, та да ги наскубем ::drinks::
Аватар
KDelchev
Маниак

Мнениеот marind » 12 09 2017, 16:45

marind написа:Наблюдения върху точността все още нямам, защото часовника е на ръката ми от едва няколко часа, но ще споделя впоследствие.

Да ъпдейтна малко информацията :) След получаването на часовника и носенето му два-три дни, установих, че върви с много голямо отклонение напред - около 28 секунди за 24 часа! Писах на селъра, човека ми каза да го понося месец-два и ако не се оправи, да му го пратя за регулиране. Носих го два месеца, падна до около 22 секунди. Пратих му го и след около седмица го получих обратно /преди два дни/. В момента, след близо две денонощия на ръката ми без да се сваля, отклонението е 0 секунди! ::yahoo:: ::yahoo:: ::yahoo::
Аватар
marind
Маниак

Предишна

Назад към Ревюта и снимки на часовници