Breitling Windrider Headwind Blue!

Идеално място да се похвалите с притежаваните от Вас модели като изредите плюсовете, минусите и общите си впечатления от тях. Наред с това тук можете да публикувате и модели, които нямате, но са предизвикали интереса Ви.

Breitling Windrider Headwind Blue!

Мнениеот monopola » 31 05 2017, 15:34

Пичове, ще ме извините, но този часовник вече го нямам. За сметка на това имам ужасно много снимки, а пък той е толкова хубав, че някак си трябва да ги покажа някъде. То не и че не съм писал много пъти за него, ама пък колко много да са тия пъти, че да не може още :)

Breitling Windrider Headwind – абсолютно най-любимият ми Брайтлинг! Особено пък в синьо. Ми приказен е този часовник. Всичко в него ми харесва, не знам дали има дори един детайл, който бих искал да е различен.

То ясно, че ако си решил да пишеш ревю надали ще пишеш разни лоши неща за часовника, ама повярвайте ми, че този часовник е наистина класа! Ще ме извиняват Брайтлинг, но много малко от новите им модели могат дори да се доближат до нивото на изработка. Модела е от времената в които качеството наистина значеше много и си му личи. Чак ме е яд, че не мога да правя макро снимки, защото този циферблат е изключителен! Циферблата е масивно парче сребро, като индексите и въобще гравюрите не са лепени, а са си част от него. Безупречно обработени, всяко ръбче, всяка повърхност е изключително прецизно лъсната или бръшната. Лупи, марко снимки, абе каквото и да е, както и да го зумнете е истински перфекционизъм. Самата основа на цифера е боядисана, като съм имал и черен такъв, но синьото е истината….

Мателните рамки на отделенията за ден и дата придават истински луксозен вид на цялото изделие и разбира се сапфира с техния си антирефлекс съвсем допълват нещата.

Касата е ДНКто на Брайтлинг. Самата каса, безела, коронката, абе все едно дизайнера е пял лебедовата си песен като го е мислил това. Особено ми харесва, че хич не е повлиян от съвременните тенденции за големи каси и е малко под 44мм, които с тази архитектура на каса са супер удобни за носене. Хем го усещаш, хем не пречи, може навсякъде да го сложиш, а пък избора на каишка/верижка го променя основно.
Слагаш му гумата и имаш луксозен спортен часовник с изобилие от присъствие. Или пък искаш малко по небрежно и някоя кафява или пък синя кожа и е перфектното допълнение в ежедневието. А с верига или меш и вече става много мъжкарски, много експресивен и още по-красив…

И това е то :) Не искам да пиша повече, че то няма и смисъл, пък и основно снимките ми се щеше да наместя някъде, така че ето ги на:

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Този часовник ми е като някаква сложна връзка от която от време на време искаш да си починеш, минава въпросното време и ти става ясно, че не е имало никаква причина да се разделяш с него. И пак почваш да го търсиш и да го мислиш. Любов, едва ли не ::angel::

::drinks:: ::drinks:: ::drinks:: Благодаря! ::drinks:: ::drinks:: ::drinks::
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Re: Breitling Windrider Headwind Blue!

Мнениеот mitadoc » 31 05 2017, 16:01

Може би най-красивият (за мен) представител на марката.
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот ivanovnov » 31 05 2017, 16:52

mitadoc написа:Може би най-красивият (за мен) представител на марката.

напълно споделям мнението, и за мен това е най-разпознаваемият и красив дизайн на марката, благодаря за ревюто и снимките :)
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Мнениеот Veselka » 31 05 2017, 18:35

Благодаря, за чудесното ревю, часовника също много ми хареса.
:clap: :clap: :clap:
ППС - пичовете може и да те извинят, но аз ще си помисля......
( шегувам се :lol: - всичко е Ок )
::drinks:: ::drinks:: ::drinks::
:)
Аватар
Veselka
Активен

Мнениеот senna » 31 05 2017, 19:46

От мен си извинен на сто процента! ::thumb::
За от Брайтлинг най-вероятно ще почакаш. По-скоро таралеж ще пусне пърхут, от колкото там да приемат или да дадат извинение за "нещата", които натвориха напоследък. ;)
Иначе да, героят на това ревю, кокпита и титановият отмъстител ще бъдат тяхната емблема винаги!
Благодаря за ревюто, страхотни снимки! :clap: ::drinks::
”Никой не е толкова безинтересен колкото един човек без интереси.”
Аватар
senna
Маниак

Мнениеот gata05 » 31 05 2017, 20:34

Най-красивият Брайтлинг и за мен!Да си го издириш обратно :))
::drinks:: ::drinks:: ::drinks::
Аватар
gata05
Маниак

Мнениеот marrrto » 31 05 2017, 20:41

Красавец! И за мен един от трите Брайтлинга, които допадат на вкуса ми.
marrrto
Активен

Мнениеот ISDP » 31 05 2017, 21:11

Благодаря за ревюто!

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
ISDP
Активен

Мнениеот prostotoi » 31 05 2017, 21:55

Насе, колко процента ще ми искаш след това ревю бре :))
Предложи бартер на колега от форума и ще видиш колко му е акъла…
Аватар
prostotoi
Активен

Назад към Ревюта и снимки на часовници