Платени услуги в strelki.info

Материали за настройката, ремонта и всичко друго, свързано с часовниците.

Платени услуги в strelki.info

Мнениеот monopola » 08 03 2016, 14:44

Скъпи приятели, потребители, рекламодатели, търговци,

strelki.info предлага на вашето внимание възможностите за сътрудничество чрез платените услуги във нашата общност. Съответно и малка промяна в правилата относно обявите.

Рекламните банери са със следните цени:

Банер голям – 100 лева месец
Банер под търсачката – 80 лева месец
Банер малък – 50 лева месец
Банери в долната част на страницата – 25 лева месец

Предстои да бъде въведена система за банерите на принципа на импресии и ротационна система на въртене, тогава ще бъдат променени цените на брой импресии. Докато това се случи всички пожелали банер ползват отстъпката от 20% за предплащане за 12 месеца независимо за колко време желаят да ползват банер.

Правилата относно обяви и цените на платените услуги в този аспект:

Всеки потребител има право на две активни безплатни обяви във форума, независимо какви и в кой раздел. Променя се правилото относно пускането на обяви на седмица. Имате право на две активни обяви едновременно, а не на определен срок. Ако желаете повече ще видите условията по-долу. Изключение са единствено търговете от един лев, там можете да пускате колкото желаете обяви.
Важна промяна относно ъповете - ъповете са абсолютно безплатни и от тук нататък ще бъдат по един на седмица. Няма ограничение колко ъпа може да има една обява, стига да са по един на седмица.

Цените за допълнителни обяви са както следва:

Всяка активна обява след втората – 4 лева на обява
Пакети обяви за месец – от 3-5 броя – 10 лева на месец
- от 3-10 броя – 20 лева на месец
- над 10 броя на месец – по договаряне
Закачена обява – 5 лева на седмица
Голяма тема, закачена постоянно – 80 лева на месец

Разбира се предлагаме остъпки при определени условия.

Отстъпка за ексклузивност - 20 %
Отстъпка при предплащане - 10 % за 6 месеца, 20% за 12 месеца

Отстъпките се комбинират, но не се прилагат една върху друга.
Отстъпката за ексклузивност е валидна за обявите за часоници и означава да не се пускат същите обяви другаде в България. Тоест в български сайтове, в ибеи, чужди форуми и сайтове не е никакъв проблем, става въпрос само за български сайтове (сайтове за обяви, други форуми, феисбук, т.н.).
Отстъпката за предплащане е валидна за всички услуги.
Има допълнителни отстъпки за модератори и мастър юзъри, за тях попитайте.

Тези правила ще влязат в сила от 01.04.2016г. Дотогава ползващите платени услуги ще продължат да ги ползват. Съответно до 01.04.2016г е възможно да има промени, изчиствания на някой недомислици и т.н.

Желаещите да ползват услугите моля да се свържат с мен.

Благодаря!
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Re: Платени услуги в strelki.info

Мнениеот monopola » 14 03 2016, 23:40

Едно напомняне за предстоящите нови условия :)

Както съм написал - влизат в сила на 1ви Април. След това всички обяви, теми и т.н., които не са според новите условия ще бъдат премахнати. Моля обърнете внимание, че да няма сърдити :)

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот trk2 » 15 03 2016, 00:07

Едно е да продаваш Сиигъл друго е да продаваш Ролекс , може би трябва да има диференциация в цените за допълнителните обяви?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот monopola » 15 03 2016, 00:13

Така е :) За сериозните търговци е предоставена възможността за голяма тема, в която всъщност да изпъкват скъпите часовници. А и с пакета за брой обяви всъщност цената на обява е доста ниска.
И да подчертая - всеки има право на две абсолютно безплатни обяви. За тях не се дължи нищо, платените услуги са само за допълнителните обяви.

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот NKazakov » 15 03 2016, 00:48

trk2 написа:Едно е да продаваш Сиигъл друго е да продаваш Ролекс , може би трябва да има диференциация в цените за допълнителните обяви?

Същото си помислих и аз.
Според мен цената трябва да е различна за отделните категории.
Иначе идеята е страхотна и я подкрепям с две ръце. ::up::

Искам да помоля, за по строг контрол от страна на модераторите.
“The quality goes in, before the name goes on.”
Аватар
NKazakov
Маниак

Мнениеот nikif1 » 15 03 2016, 09:22

::thumb::
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
nikif1
МОДЕРАТОР

Мнениеот kickimora » 15 03 2016, 10:24

Може ли едно разяснение относно ъп-овете, а именно седмичните такива ще бъдат валидни само за обяви публикувани след 1-ви април или и за тези публикувани преди това?

Sent from my iPhone using Tapatalk
kickimora
Активен

Мнениеот trk2 » 15 03 2016, 10:29

kickimora написа:Може ли едно разяснение относно ъп-овете, а именно седмичните такива ще бъдат валидни само за обяви публикувани след 1-ви април или и за тези публикувани преди това?

Sent from my iPhone using Tapatalk

За всички обяви но влиза в сила от 01.04.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот kickimora » 15 03 2016, 13:01

Ясно, благодаря за отговора. ::thumb::
kickimora
Активен

Мнениеот Anthony » 16 03 2016, 23:20

Аз искам да дам един съвет. Най-добре е да се прати ЛС на всички регистрирани членове на форума относно правилата, защото не всички ще видят темата. Предполагам в админ панела има такава функция, както в повечето форуми.
Аватар
Anthony
Маниак

Мнениеот monopola » 25 03 2016, 17:50

Отново напомням за наближаваща промяна, от 1ви влизат в сила новите условия :)

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот monopola » 30 03 2016, 16:58

Колеги, моля да имате предвид, че от 01.04.2016г. всички обяви неотговарящи на правилата ще бъдат преместени в кофата.
Ако имате повече от резрешения брой обяви и не искат да заплатите за останали моля сами да прецените кои обяви да бъдат преместени в "стари обяви" като го отбележите в заглавието.

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот monopola » 24 09 2016, 10:46

Леко напомняне за тази част от правилата :) Леко отпускане имаше през лятото, моля всеки да приведе в ред обявите си, другата седмица стягаме дисциплината докрай :)

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот alexandrov » 03 12 2016, 13:03

Здравейте,
можете ли да ми кажете кой администрира форума в момента?
Имам въпрос, свързан с платените услуги.
Писах на monopola, но не получавам отговор.

Благодаря предварително! ::drinks::
Аватар
alexandrov
Маниак

Мнениеот DrFrancky » 03 12 2016, 13:12

alexandrov написа:Здравейте,
можете ли да ми кажете кой администрира форума в момента?
Имам въпрос, свързан с платените услуги.
Писах на monopola, но не получавам отговор.

Благодаря предварително! ::drinks::

Здрасти,
Писал си на правилното място. Ще ти отговори.
Аватар
DrFrancky
Маниак

Мнениеот monopola » 16 02 2017, 19:28

Колеги,

напомням за правилата за пускане на обяви. Повечето от вас са особено коректни и изцяло се съобразяват, някой забравят, а други се правят леко на ударени от време на време :)

Моля да съобразявате броя на обявите с правилата за пускане на обяви и в случай, че искате повече от броят безплатни се свързвайте с мен. Благодатя! ::drinks::

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот stamu78 » 09 04 2017, 18:04

привет,само искам да попитам,възможна ли е реклама различна от такава за часовници.поздрави
stamu78
Новобранец

Мнениеот simo955 » 15 04 2017, 21:49

Сега ми се наложи да се запозная с правилата и като човек продаващ и извън България се пораждат няколко въпроса, защото няблюдавам как по родните сайтове се заплаща за всяка обява без значение дали тя ще се продаде или не... Не смятате ли, че трябва да получавате заплащане при свършена работа, а именно при продажба...
Не смятате ли, че така е справедливо, защото така е по всички нормални платформи за продажби. Да, strelki.info има добър трафик и колегите във форума са готини в това спор няма ::drinks::
Но ми е интересно, дали ще получа касов бон за платените обяви и какво получавам, аз освен публикуването на обявите ми във форума, защото благодарение на моите обяви и тези на другите колеги форума трупа трафик, на базата на който всеки банер в него е оправдан.
Извинявам се на модераторите, че публикувах обяви въпреки новите правила ( но приемете, че системата го позволява, благодаря, че ми писахте, за да ги погледна, защото се съмнявам да ги бях прочел без подсещане )
Не искам да съм нито груб, нито неуважителен просто имам съмнения за полезността на начинанието, защото все пак това е форум. Но предполагам скоро и по групите във FB ще искат заплащане за каване на обяви ::huh:: :wtf:
Citizen Promaster NY0040-09EE
FESTINA SPECIAL EDITION F16972
INVICTA DIVER 8929OB
Fossil JR-1191
Casio G-SHOCH GA110
simo955
Активен

Мнениеот popayo » 15 04 2017, 22:19

Е може ли точно на този светъл празник да се изтропаш така?
Явно си се регистрирал с единствената цел да продаваш тук, и мимоходом си щракал без да прочетеш правилата.
Когато аз се регистрирах тук, търговци нямаше.
И какво пък печели собственика на сайта от твоите обяви, никой не му плаща за да поддържа платформата. А пък всеки си я ползва както намери за добре.
Замислете се, отговорите сами ще дойдат.
popayo
Маниак

Мнениеот monopola » 18 04 2017, 09:07

simo955 написа:Сега ми се наложи да се запозная с правилата и като човек продаващ и извън България се пораждат няколко въпроса, защото няблюдавам как по родните сайтове се заплаща за всяка обява без значение дали тя ще се продаде или не... Не смятате ли, че трябва да получавате заплащане при свършена работа, а именно при продажба...
Не смятате ли, че така е справедливо, защото така е по всички нормални платформи за продажби. Да, strelki.info има добър трафик и колегите във форума са готини в това спор няма ::drinks::
Но ми е интересно, дали ще получа касов бон за платените обяви и какво получавам, аз освен публикуването на обявите ми във форума, защото благодарение на моите обяви и тези на другите колеги форума трупа трафик, на базата на който всеки банер в него е оправдан.
Извинявам се на модераторите, че публикувах обяви въпреки новите правила ( но приемете, че системата го позволява, благодаря, че ми писахте, за да ги погледна, защото се съмнявам да ги бях прочел без подсещане )
Не искам да съм нито груб, нито неуважителен просто имам съмнения за полезността на начинанието, защото все пак това е форум. Но предполагам скоро и по групите във FB ще искат заплащане за каване на обяви ::huh:: :wtf:

Според мен е редно да се запознаеш с правилата преди да се наложи да създаваш драми. На мен пък ми прави впечатление как в обявите си говориш за себе си в множествено число. Тоест или имаш някакъв царствен комплекс или сте бизнес и сте повече от един човек. Ако сте бизнес пък ми е много интересно как така продажбата трябва да се случи заради форума, а не примерно заради добрите ви цени и прордукт. Форума е платформа, която ти позволява да стигнеш до огромен брой фенове. Ако това което продаваш си струва ще има сделка, ако не си струва, ако ще аз лично да го нося на хората да го гледат все тая. Обявите във форума за безплатни и винаги ще бъдат, платени са обявите над определен брой, поради причината, че форума е за фенове, а не за търговци. Търговците са добре дошли, стига да спазват правилата.
Бъди абсолютно сигурен, че форума ще оцелее без трафика на твоите обяви. Благодаря и добре дошъл ::drinks::

monopola
МОДЕРАТОР

Следваща

Назад към Статии и материали за часовници и механизми