G-SHOCK MRG-G1000DC-1ADR / MRG-G1000D-1ADR

Информация и мнения за конкретни модели и марки

G-SHOCK MRG-G1000DC-1ADR / MRG-G1000D-1ADR

Мнениеот GIULIAN » 06 06 2017, 15:21

Изображение
MRG-G1000 е първият часовник по рода си, който включва конструкция, устойчива на удари и GPS HYBRID WAVE CEPTOR, в изцяло метален корпус, осигурявайки безпогрешно отчитане на времето, независимо къде се намирате в света. Конструкция му позволява да се наслаждавате както на лесна работа на короната, така и на дълготрайност в по-малка конфигурация. Текущото време в две различни часови зони може да се следи едновременно, а осветлението на дисплея на Super Illuminator гарантира, че информацията винаги е лесна за разчитане. Стъклото е от сапфир кристал с антирефлектно покритие, което прави MRG-G1000 толкова елегантен, колкото и функционален.

Изображение
GPS HYBRID WAVE CEPTOR
Система за глобално позициониране + радиоуправление (Multi Band 6)
Тази хибридна система гарантира точното отчитане на времето почти навсякъде по света. Дори и лятното време и стандартното превключване на времето се извършват автоматично.

MULTIBAND 6
MULTIBAND 6 позволява приемането на сигнали за калибриране на времето от един от шестте предавателя по света: Германия, Обединеното кралство, Съединените щати, Китай и Япония (два предавателя).

Изображение
Структура на корпуса
Тази нова структура включва короната и бутоните и предпазва частите, като придава по-добра устойчивост на удар. Тази конструкция също елиминира някой елементи от предишни дизайни, за по-тънък и елегантен корпус. Частите, които са особено чувствителни на удар, са покрити вътрешно с aGEL® *, за двойна защита.
* ΑGEL® е материал със силикон като основен компонент и притежава изключителни възможности за абсорбиране на вибрации.
* ΑGEL® е регистрирана търговска марка на Taica Corporation в Япония, САЩ и други страни.

Dual Dial World Time
Световното време позволява бърз и лесен достъп до текущото време в 40 часови зони по цялото земно кълбо и превключването на лятно време се извършва автоматично. Подциферблат на 8 часа дава възможност да следите времето в друга часова зона заедно с вашата.
Изображение
Интелигентен достъп
Електронният ключ на коронката дава възможност за едновременна работа на множество функции и гладкото превключване между тях.
Механизъм
Аналоговият механизъм на CASIO, предпазва от повреда и позволява автоматична корекция на началната позиция.
Изображение
Титанов карбид
Йонно покритие създава силно абразивно устойчиво твърдо покритие върху метални повърхности, като ги предпазват от надраскване и други повреди, а също и придава на метала красив оттенък.
GIULIAN
Напредващ

Re: G-SHOCK MRG-G1000DC-1ADR / MRG-G1000D-1ADR

Мнениеот TheEconomist » 10 08 2017, 17:32

Здравейте! Не съм сигурен дали ме познавате, но аз съм Георги от Варна и съм мениджър онлайн магазин за тонколони. Мисля, че го бях казвал в някой от предните ми постове, но не съм сигурен. Преди няколко месеца правих значителен ремонт на вилата ми в село Лозен, но както се досещате ползвах фирми за строителни услуги, защото не можех да се справя сам. Естествено, моите познати също дойдоха, за което съм им много благодарен. Къщата просто стана като нова. Момчетата бяха абсолютни професионалисти и бяха взели всичко необходимо със себе си. Това беше чудесно, защото аз имах само винтоверти. Пролетта трябва да сменим старите улуци, защото времето се развали и нямаше как да се заемем с това.
TheEconomist
Новобранец

Назад към Марки, модели, новини, коментари