Какво искате да видите във форума?

Новини, предложения и проблеми около Strelki.info - Българският форум за часовници

Re: Какво искате да видите във форума?

Мнениеот Seikosha » 08 08 2017, 00:43

Аз Вече изразих едно опасение от задължителното ъпване на две седмици и се аргументирах,че докато обявите за втора ръка часовници,както и тези за нови такива,които тъй ,или иначе рядко се реализират бързо,поради по-високите цени, какво ще стане с тези,които са в търговете за 1лв. Има хора пуснат нещо за срок от 10 дена, други за 5 и за 10 дена,обявата му потъва някъде без да може да я ъпдейтва. За това и предложих за обяви от 1лв. да има правило да може да се ъпва поне в деня на приключване на търга, или на практика да могат да ъпнат поне веднъж,иначе става малко демотивиращо. По тоя начин в горната част на страницата винаги ще присъстват актуално завършващи търгове в настоящият ден и ще помогне на някой ,ако е забравил за нещо което го интересува. Говоря само за раздела с търгове, не и за другите подтеми като части ,услуги и т.н.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "
Seikosha
Маниак

Мнениеот rado » 22 08 2017, 16:51

target="_blank" на всички снимки и линкове би било страхотно... че сега все забравям да задържам команд...
Аватар
rado
Напредващ

Мнениеот trk2 » 14 10 2017, 11:10

trk2 написа:Върнах се от морето, равносметката 416 нови мнения, от които около 350 ъпа. 45 минути четох заглавия купува- продава. След 7седемте страници нови менения се случи на една цяла страница от 60 мнения само продажби. Отне ми половин час да прочета всички заглавия, мъка :((

Пак бях на море за една седмица, този път новите "мнения" бяха 448, за съжаление снощи нямах време да прегледам всичките заглавия, дано не съм изтървал нещо интересно.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Предишна

Назад към За strelki.info - Българският форум за часовници