Какво искате да видите във форума?

Новини, предложения и проблеми около Strelki.info - Българският форум за часовници

Re: Какво искате да видите във форума?

Мнениеот shtora » 16 12 2017, 17:22

Дали е възможно бутонът за докладване и "Първото непрочетено мнение" да са по-далеч един от друг? Че през телефона и с дебелите пръсти често стават грешки.
shtora
Маниак

Мнениеот cenzor » 26 12 2017, 22:02

monopola написа:И на мен започва да не ми изглежда добре това и смятам следното - проблема не е в обявите за часовници, а в обявите за вскякави други неща, свързани или не с часовниците. Обявите за часовници няма как да са чак толкова много на брой, а и са носители на някаква информация - снимки, инфо и т.н.
Обаче обявите за всякакви други неща започват да стават прекалено много и продавачите не се усещат. Форума не е платформа за онлайн магазини и идеята му въобще не е да предоставя поле за всякакви продавачи.

Кога да чакаме промените? :yawn: :-D
„Всеки човек носи радост. Някои, когато идват, а други, когато си отиват“
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Мнениеот Kuonyy » 27 12 2017, 13:02

Ами дано е по-скоро ::angel::
Аз се чудя кога ще се преместят фен-темите на Casio, Breitling и Omega. :roll:
Аватар
Kuonyy
Маниак

Мнениеот thebest1978 » 03 01 2018, 09:00

Понеже аз съм един от хората които пускат над 2 обяви в раздел всичко останало,да споделя и моето виждане:Платил съм за определен брой обяви(който не е особено голям),но когато нещо не е налично вече и напиша в заглавието,темата продължава да седи активна и понякога се случва да имам 15+ активни теми и така се създава впечатление,че само аз пускам обяви.Естествено никой не е длъжен да седи по 24 часа и да коригира мнения,та за това предлагам да има бутон Архивирай и така всеки сам ще зачиства мненията си когато не са активни.Ако реши админа друго-здраве да е,аз изразявам мнение.Все си мисля,че като купувам нещо тук от човек със мнения над определен брой и добра репутация,това е някаква гаранция за качеството,а не като в продавалника,да го гледам от всички страни и да се чудя как точно ще ме прее_ат.Съгласен съм с Ъп и сваляне на цената с някакъв процент.
В линка отдолу са коментарите от сделки с мен:

viewtopic.php?f=56&t=24964
Аватар
thebest1978
Маниак

Предишна

Назад към За strelki.info - Българският форум за часовници