Относно оскар

Новини, предложения и проблеми около Strelki.info - Българският форум за часовници

Re: Относно оскар

Мнениеот bbo » 09 02 2018, 15:58

Оставете я. Петък е - ден на майстора. ::drinks::
Електронните часовници нямат душа!
Military/Pilot: Seiko 5 7S26c SNK809K1
Sports: Casio EF-300-7AV
Racing: Seiko 5 7S26-SNKK31K1 "Speed Racer"
Vintage: Doxa Anti-magnetic, Poljot AU 20, Ракета
Dress: Citizen Automatic NH2362-52PE, Festina F 16202, Junghans 41/72 17 5 12
Восток Престиж 030725
Аватар
bbo
Активен

Мнениеот marind » 09 02 2018, 20:04

В крайна сметка аз реших проблема за себе си, като поставих на Оскар персонален БАН :wink:

Изображение
Аватар
marind
Маниак

Мнениеот ayl » 09 02 2018, 20:08

Има ли линк към темата, предизвикала тези коментари? Дайте да прочетеме кой какво казал, че така като чете човек тука изглежда, че някой си изтървал нервите, но други групово му наскачат и едва ли не той излиза набеден.
Аватар
ayl
Активен

Мнениеот tosunbei » 09 02 2018, 21:35

ayl написа:Има ли линк към темата, предизвикала тези коментари? Дайте да прочетеме кой какво казал, че така като чете човек тука изглежда, че някой си изтървал нервите, но други групово му наскачат и едва ли не той излиза набеден.

Няма.Словоизлиянията на обсъжданата персона бяха мигновено изтрити. :)
tosunbei
Маниак

Мнениеот phil05 » 09 02 2018, 22:12

tosunbei написа:...
Словоизлиянията на обсъжданата персона...

Е това е проблема, и то сериозен, както и това което неминуемо последва. И трябва да спре, и аз това написах.

В сравнение с това сергията и панаира са бял кахър, може да е именно като неделна разходка на панаир, без много да се впрягаме кое как било, А ако някой наистина прекалява, има си начин и без масово сбиване и да си разваляме настроението в неделя, това имах предвид. ::drinks::
Аватар
phil05
Маниак

Мнениеот DoctorPhill » 09 02 2018, 23:50

Баси треската за Оскари...
May the bridges I burn light the way .
Аватар
DoctorPhill
Почитател

Мнениеот alexandrov » 10 02 2018, 11:52

Кой е Оскар?
Аватар
alexandrov
Маниак

Мнениеот mamas » 10 02 2018, 12:58

Заповядай:
https://trafficnews.bg/plovdiv-krimi/an ... pri-90414/
http://www.bgdnes.bg/Article/5473575
Това е част от "жълтините" около Павката.
Познавам го от повече от 35-38 години, по простата причина, че сме съседи и съм учил със сестра му в едно училище.
С две думи- странен, шарен човек. Винаги си е бил такъв, и като DJ в миналото и сега. И винаги е бил много петимен към вещите си! Помня, като ученици не ни даваше да му пипаме ролковите REVOX, защото наистина струваха една камара пари. Мисля, че сега е така и с часовниците. Никога не е страдал от излишна скромност- напротив. Това може да говори за други проблеми, но вече навлизаме в сферата на медицината....
Помня, в ранните години на демокрацията- както е клишето, как продаваше по Главната дънки Пирамид и нес кафе в кутийки. Странна птица, но в никакъв случай злонамерен и коварен. Не съм имал търговски отношения с него, защото не съм му в таргета, а и не ми е самоцел, и по тази причина не мога да кажа дали е коректен или не. Просто е по-избухлив и трудно сдържа емоциите си, по-скоро негативните. Податлив е на провокации и веднага припалва- това е!
А подписът на биготи е наистина обиден за Павката... Не мога да разбера сарказъм ли е или е откровено лицемерие.
Не съм му чел темите за продажба, не мога да коментирам стил и коректност. Но наистина прекомерно много внимание му обръщате, а това говори само за едно- Павката е ценен, дори и с всичките си странности, за форума!
Приятен ден на всички и дайте да я караме по-смирено. Все пак е Задушница....
mamas
Активен

Мнениеот bigotti » 10 02 2018, 14:51

Нито сарказъм, нито лицемерие колега! Думата е една единствена -Уважение!!! Трябва ли да тълкувам думичката Приятел!?!? С червените букви, ако не знаете английски може да ползвате Google Translate и ще Ви стане ясно.
Какво неясно има в подписа- научил ме е на много неща и много ми е помагал. В моите очи е най -Великия /във Вашите не е, не можем всички да бъдем черно и бели/ и най -Големия и никои, поне до този момент не може да го настигне!
Това е мое лично виждане и никого не ангажирам с него и за това е и мой подпис, а не Ваш.
Надявам се да е станало ясно. Аватара и той ако не е ясен...УВАЖЕНИЕ е думата.
В чест на моя ментор и голям приятел OSKAR.
Павка, ти си Джомолунгма – майката на небесата!
Нямаш настигане, Майна!
*****the King of the watches*****
Аватар
bigotti
Активен

Мнениеот bigotti » 10 02 2018, 15:08

...и не мога да разбера, какво толкова Ви дразни аватара и подписа ми!?!?
Защо трябва да му обръщате внимание, подминавайте с пренебрежение и погнуса и продължавайте напред!
Аз хора с който си имам уважение ще продължа да контактувам с тези който се притесняват да не се алергизират и да хванат някоя тежка заразна болест да подминават смело -никакъв проблем!
Всички няма как да се обичаме, макар според някой говорители от името на Народа никои да не ме харесвал, аз не се притеснявам и не си го слагам толкова на сърце!
И както каза, колегата днес е Задушница пред Великия пост - Голяма задушница – известна още като Месопустна.
Бог да прости починалите ни близки и нека да бъдем по -смирени, поне на този ден.
В чест на моя ментор и голям приятел OSKAR.
Павка, ти си Джомолунгма – майката на небесата!
Нямаш настигане, Майна!
*****the King of the watches*****
Аватар
bigotti
Активен

Предишна

Назад към За strelki.info - Българският форум за часовници