Малко лично мнение....и без лоши чувства

Новини, предложения и проблеми около Strelki.info - Българският форум за часовници

Re: Малко лично мнение....и без лоши чувства

Мнениеот dimoyanushev » 03 02 2015, 19:56

Много пораснала темата бе :) Аз само едно не разбрах, форума хубав ли е или не ::crap:: . От всички форуми който съм посещавал само този и офроуд форумите са с адекватни и мислещи хора. Почти винаги получаваш адекватен отговор на въпроса си. А ако просто се поровиш най вероятно ще намериш и отговора. Та това си е мое мнение де ::drinks::
dimoyanushev
Маниак

Мнениеот s0ma » 03 02 2015, 22:26

Форума е много хубав. Лично съм редовен воайор, и не пиша ... Ценя това, че в обявите не се продават фалшификати. Така човек може да е почти сигурен, какво гледа. В темите има точната за самата тема информация. Лиричните отклонения са малко. Хейтъри почти няма. Липсват "клиенти - минута е много" или "някои ,че ми е спешно". Има много компетентни потребителии професионалисти такива.

Както бе споменато по-горе ... Ако не ви харесва "сменете канала".
Аватар
s0ma
Новобранец

Мнениеот dvd7586 » 03 02 2015, 23:56

stdenev написа:Аз пък не мога са се начудя на нас си... :))
Появява се някой си от Сусурлево примерно, с 2 мнения на кръст, форумно тотално непознат...изцепва се гръмко като Ленин за световния капитализъм и неправдите във форума и ние веднага започваме да му се обясняваме като малки деца. Ама на когото не му харесва...да смени канала... ::cool::
Да не говорим, че цялото твърдение не е подкрепено с нито един факт или конкретно име да речем.
Уважаеми колега, как Ви беше името, Вие какво очаквахте да се случи като споменете форума - да Ви застанат в поза за лицеви опори ли, Що ли. Да не говорим, че Вие изобщо не сте от форума, с две мнения, едното от които негативно, а другото наддаване на търг.
Гледам, че има и други СИЛНО СЪГЛАСНИ колеги... Ами превключете на Нова като не ви харесва БТВ... :))
А и да не забравя - БЕЗ лоши чувства! :mrgreen:

Напълно съм съгласен с теб, и има хора който мислят че трябва да минат през още някое лично впечатление за часовници преди да пишат(иначе заблуждават другите).А това че се интересуваш само не те прави вояор-онанист.Общо взето часовници много и хора също от всеки можеш да научиш по нещо.
Аватар
dvd7586
Активен

Мнениеот guderian » 04 02 2015, 00:12

Както навсякъде, така и във форума има всякакви хора. Всеки е свободен да контактува, да търгува, да пие... и да не казвам какво да прави, с когото намери за добре, без да пречи особено на другите. Хубаво е, когато човек има мнение според мен. Стига да се спазва добрия тон. ::drinks:: А "драмите", които се спретват от време на време ми се струват че за форума са като земетресение 2-3 по Рихтер - за освобождаване на напрежението. ::drinks:: ::drinks::

Offtopic: покажи
stdenev написа:изцепва се гръмко като Ленин за световния капитализъм и неправдите във форума и ние веднага започваме да му се обясняваме като малки деца.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ::yahoo:: ::yahoo:: ::yahoo:: Поне 2 бири от мен, че ми вдигна настроението с тоя безсмъртен лаф. Извинявам се за тъпия пост, но не можах да се сдържа! ::drinks:: ::drinks::
"Само движението води до победа"
Аватар
guderian
Маниак

Мнениеот stdenev » 04 02 2015, 00:28

:lol: :lol: :lol:

Ами не ти ли е правило впечатление, че периодично излиза я някой Ленин, я Че, я Хосе Марти... и без никой да го е молил се опитва да спаси горките онеправдани съфорумци, страдащи от... и аз не знам... възпалена простата примерно... ::drinks::
Изобщо не си прави труда да слагаш off, то цялата тема е OFF.... ::up::
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот guderian » 04 02 2015, 00:43

stdenev написа::lol: :lol: :lol:

Ами не ти ли е правило впечатление, че периодично излиза я някой Ленин, я Че, я Хосе Марти... и без никой да го е молил се опитва да спаси горките онеправдани съфорумци, страдащи от... и аз не знам... възпалена простата примерно... ::drinks::
Изобщо не си прави труда да слагаш off, то цялата тема е OFF.... ::up::

Именно - едвам ме нави! ::drinks::
"Само движението води до победа"
Аватар
guderian
Маниак

Мнениеот sci » 04 02 2015, 01:15

Темата не е офф. Отнася се за форума и е споделена от негов член, пък бил той и с малко мнения. stdenev, на мен например, какъв стереотип ще ми лепнеш?
sci
Маниак

Мнениеот stdenev » 04 02 2015, 07:42

sci написа:Темата не е офф. Отнася се за форума и е споделена от негов член, пък бил той и с малко мнения. stdenev, на мен например, какъв стереотип ще ми лепнеш?

Нямам такива намерения, нито пък искам да влизам в задочен спор с когото и да било или да се обяснявам за изказано мнение.
Извинявам се ако сте се почуствал непряко засегнат по някакъв начин, SCI.
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот Bartek » 04 02 2015, 08:47

stiliyan200 написа:Благодаря на всички!И не просто ми направи колко по-строги са нещата в друг форум!Но сега като се замисля от една страна кой кара БМВ,а от друга кой носи Зенит,ИВЦ,Брайтлинг или Омега.......Предпочитам да се приобщя към вторите!Е не,че е лошо да слезеш от истинска кола и да си погледнеш Брайтлинга примерно.....Но на това му се вика ПЪЛНО ЩАСТИЕ!Дай боже всекимо... ::drinks::

Няма лоши хора, нали така. Ако за теб един е лош, за друг е добър. Само един може да съди . :) Пък той форума има членове хиляди, ехх ако имаше по 5% отстъпка за членство...цените щяха да са с 10% нагоре, вероятно. Ако тук няма правила, в Олх се е събрал Содом и Гомор. Пък ако това ти е хипотезата за пълно щастие..Колега, нека Господ бъде с теб.
"Детството е последният ти шанс за щастие. След това знаеш твърде много."
Аватар
Bartek
Маниак

Мнениеот Lamer » 04 02 2015, 12:59

Колега stiliyan200, на колко години си? Не е задължително да отговаряш. Питам не за друго, а защото ме върна в едни времена от преди 10-12 години, когато да си участник в някакъв форум беше почти като да си тамплиер или масон :lol: Тогава действително можеше човек да "осребрява" членството си, ако го желае. И аз съм го правил, и съм помагал на съфорумци. Разликата е, че тогава всички форуми бяха малки, подобно на този, компютрите далеч не бяха масови, а Интернетът в повечето случаи се ползваше през БТК. Не се говореше за 4ере6ките в БАЛГАРИА и беше срамно и обидно да не знаеш нещо от материята. Тези романтични времена отдавна отминаха и никога няма да се върнат. Все още получавам ЛС във всевъзможни форуми, в които не съм влизал от години, от съфорумци, които изобщо не познавам, само защото някога съм писал нещо. Да ти кажа право, изобщо не ги чета. Само си прочиствам пощата. Услуги продължавам да правя, но на хора, които познавам лично и по-скоро, въпреки участието им във форуми :mrgreen:
Колкото до този форум, той е едно малко, тихо пристанище в бушуващият Интернет океан. Тук разправиите са рядкост и са по-скоро за забавление на участниците, отколкото реални караници. И на мен непрекъснатите промени в правилата ми идват малко в повече, но съм намерил решението. Не пиша в търговския раздел, но го чета много внимателно ::up::
Търговията е талант. Не всеки може да е винаги на печалба. Както не от всеки става добър футболист, колкото и да блъска по топката. Едни не понасят пазарлъците и ги ненавиждат, други се забавляват така и реализират печалба. В Няма никаква причина тези, от които търговец не става, да се сърдят на тези, от които става. Позволено е само тайничко да им завиждат :evil: Във всеки случай всички ние печелим от търговците, било то с по-добри цени или просто с информация от първа ръка и хубави снимки на интересни часовници. Иначе магазинът е отсреща и е отворен. С най-добри чувства ::drinks::
Аватар
Lamer
Маниак

Мнениеот rogue » 04 02 2015, 21:13

Lamer написа:Колега stiliyan200, на колко години си? Не е задължително да отговаряш. Питам не за друго, а защото ме върна в едни времена от преди 10-12 години, когато да си участник в някакъв форум беше почти като да си тамплиер или масон :lol: Тогава действително можеше човек да "осребрява" членството си, ако го желае. И аз съм го правил, и съм помагал на съфорумци. Разликата е, че тогава всички форуми бяха малки, подобно на този, компютрите далеч не бяха масови, а Интернетът в повечето случаи се ползваше през БТК. Не се говореше за 4ере6ките в БАЛГАРИА и беше срамно и обидно да не знаеш нещо от материята. Тези романтични времена отдавна отминаха и никога няма да се върнат. Все още получавам ЛС във всевъзможни форуми, в които не съм влизал от години, от съфорумци, които изобщо не познавам, само защото някога съм писал нещо. Да ти кажа право, изобщо не ги чета. Само си прочиствам пощата. Услуги продължавам да правя, но на хора, които познавам лично и по-скоро, въпреки участието им във форуми :mrgreen:
Колкото до този форум, той е едно малко, тихо пристанище в бушуващият Интернет океан. Тук разправиите са рядкост и са по-скоро за забавление на участниците, отколкото реални караници. И на мен непрекъснатите промени в правилата ми идват малко в повече, но съм намерил решението. Не пиша в търговския раздел, но го чета много внимателно ::up::
Търговията е талант. Не всеки може да е винаги на печалба. Както не от всеки става добър футболист, колкото и да блъска по топката. Едни не понасят пазарлъците и ги ненавиждат, други се забавляват така и реализират печалба. В Няма никаква причина тези, от които търговец не става, да се сърдят на тези, от които става. Позволено е само тайничко да им завиждат :evil: Във всеки случай всички ние печелим от търговците, било то с по-добри цени или просто с информация от първа ръка и хубави снимки на интересни часовници. Иначе магазинът е отсреща и е отворен. С най-добри чувства ::drinks::

1 Мнение с което съм съгласен на 100%. Лично мен за мен форума си е забава, макар и че все по рядко пиша. Да не говорим, колко се обогатих - чрез хорат тук, форума. Нови запознанства, тонове информация, нови часовници придобити именно от хората, които търгуват тук (аз не бих ги нарекъл търговци), да не забравяме часовникарите и майсторите на каишки, които имаме. Уникални неща, повечето форуми биха завидяли ::drinks::

Така че Стилян2000, постой още малко, почети, попитай, винаги ще ти се подаде ръка, когато ти потрябва. Изпуснал си някакъв часовник, нищо, ще се появи още по-добра оферта. Въпроса е ти да спреш в даден момент да търсиш по-добрата оферта...но това е тема на друг по-продължителен разговор. :wink:
"Even the most eminent persons are subject to the laws of gravity" — Winston Churchill
Аватар
rogue
Маниак

Мнениеот stiliyan200 » 04 02 2015, 21:18

Благодаря на всички! ::drinks::
stiliyan200
Новобранец

Мнениеот ivan_gd » 05 02 2015, 09:51

Здравейте...този път реших и аз да се изкажа :). Аз лично ХАРЕСВАМ подфорума за продажби. Има толкова хубаво оформени обяви, че са по-хубави от голяма част от ревютата. Така че този подфорум също носи обогатяване, за който иска да научи нещо или най-малко да се наслади на прекрасни снимки, на прекрасни часовници. Това от една страна, от друга...не знам защо се получават оплаквания от цените. Лично аз много бях си харесал един от продаваните часовници и реших да погледна колко върви втора ръка и из чужбина. Е, цената бе с 1/3 по-висока от предлаганият в нашият форум. Така че...нека се ВИДИМ хубавото и полезното във всяка една тема. САМО с хубави чувства пиша ::drinks::
CERTINA DS PODIUM C260.7129.12.66
Аватар
ivan_gd
Маниак

Мнениеот stiliyan200 » 05 02 2015, 19:32

::up:: ::up:: ::up:: Тук има наистина страхотни хора!Браво!И въпреки упреците които поемам в тази тема съм доволен,защото вече наистина виждам ВИСОКОТО НИВО! ::drinks:: ::drinks:: ::drinks::
stiliyan200
Новобранец

Мнениеот BAHKATA » 05 02 2015, 21:19

Струва ми се, че Стлиян 200 е или най-добродушния човек на планетата, или си прави най-сериозния бъзик с тази тема... :lol: Без лоши чувства отново! ::drinks::
Аватар
BAHKATA
Маниак

Мнениеот kokokoz » 05 02 2015, 21:27

BAHKATA написа:Струва ми се, че Стлиян 200 е или най-добродушния човек на планетата, или си прави най-сериозния бъзик с тази тема... :lol: Без лоши чувства отново! ::drinks::

и в двата варианта ме кефи :))
Аватар
kokokoz
Маниак

Мнениеот stdenev » 05 02 2015, 21:59

А бе направо е страхотен, ВЪЗХИЩАВАМ МУ СЕ. ВИСОКА КЛАСА!!! :yawn: :yawn: :yawn:
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот vvgospodinov » 05 02 2015, 23:25

Продължаваме напред като Кобрата във форумно БМВ. Sabodete se saforomnici!!!( не можах да се въздържа)... Без лоши чувства
Естествената тъпота побеждава изкуствения интелект. Винаги.
Аватар
vvgospodinov
Маниак

Мнениеот stiliyan200 » 06 02 2015, 07:37

Здравейте!Последните два поста ми се струват доста иронизиращи,но явно съм го заслужил с нещо!Както и да е!Вчера съм направил първата си дребна покупка от съфорумник!Значително по-млад от мен!Впечатлен съм и от речника му и от възпитанието му....и най-вече от начина му на мислене!Затова написах последния си пост за Високото ниво!Сега е ред да се похваля с това което съм си купил от този младеж,но първо доста ще прочета къде трябва и как трябва, и въобще допустимо ли е човек да се хвали с нещо толкова дребно,и чак тогава,ако се престраша ще пиша!Успех на всички и без лоши чувства! ::drinks::
stiliyan200
Новобранец

Мнениеот otof » 06 02 2015, 08:12

Изображение
Аватар
otof
Маниак

ПредишнаСледваща

Назад към За strelki.info - Българският форум за часовници