Малко лично мнение....и без лоши чувства

Новини, предложения и проблеми около Strelki.info - Българският форум за часовници

Re: Малко лично мнение....и без лоши чувства

Мнениеот acronym » 06 02 2015, 09:38

По-скоро тук:
viewtopic.php?f=74&t=9801

::drinks::

Макар, че не очаквай да се "набиеш на очи" ако не покажеш нещо рядко и швейцарско или екзотично (това в кръга на шегата). :mrgreen:

А най-добре събери впечатления, направи снимки и пусни темичка тук:

viewforum.php?f=12
Аватар
acronym
Маниак

Мнениеот saniti » 12 02 2015, 12:27

Малко закъсняло включване, но и аз да си изпея моята песен :)) :))
Колега stiliyan200, лично аз съм възхитен от аудиторията във форума и смея да заявя, че тя няма аналог в никой друг форум! От скоро съм член, няма и година, но се запознах с много готини,точни и стойностни хора покрай общата ни страст за часовници, с които ми е кеф да седна да изпия едно,две,три,пет кафета. Форумът е пълен с полезна информация не само за часовниците, повечето колеги имат поне още по едно хоби: било то автомобили, оръжия, пури, алкохол, пътувания, значки, монети, домашни любимци, мобилни телефони, музика, фотография, мотористи, геймъри, киномани, любители на книги, театър, спорт и т.н. Интелигентни хора с много различни интереси и занимания, обединени от една малко суетна страст - часовниците!
Всички модератори и активни потребители се стремят форума да остане едно страхотно място, където всеки от нас може да си открадне някакво време да разпусне и да прочете нещо интересно. Не съм съгласен да "четеш от много време" и да не си участвал в нито една дискусия и нито една тема и да правиш гръмки изказвания!
Аватар
saniti
Маниак

Мнениеот Groot » 12 02 2015, 17:28

Аз пък се радвам да видя, че форума все още се харесва на не малка част от колегите :). Напоследък по-скоро негативни мнения чета, а форумът ми е като детенце, а знаем, че нашто гардже е най-хубаво :)

И аз вярвам, че потребителите на форума правят това място по-различно.
Аватар
Groot
Маниак

Мнениеот phil05 » 12 02 2015, 23:30

Случайно попаднах в тази тема – ми колега stiliyan200, форумът, както веднага си забелязал, е наистина уникален, много интересен и преди всичко приятен – с тези часовници и хората свързани по някакъв начин с тях.

Също и уникално коректните предложения в търговския раздел, за разлика от olx, какво правиш там... :shock: . Тук например не само няма да видиш менте, но и малко нещо да не е описано коректно, му скачат веднага двама - трима и отива веднага в кофата. Това е най важното и не се среща често в наше време, стой си тук.

А иначе си прав – хубаво би било като споменеш форума, да ти обърнат някакво внимание, именно защото е такъв и даже да е хей така, без да имаш кой знае колко участие и принос. Но не го очаквай от всички извън форума, даже и да е от някой от форума. Навън е друг свят, не е ясно кой - колко кой и какъв е, кой крив, кой прав и изобщо малко законът на джунглата. За съжаление.

И не идеализирай чак толкова нещата – като гледам какво пишеш и за БМВ форума.
Аватар
phil05
Маниак

Мнениеот stiliyan200 » 14 02 2015, 08:54

Още веднъж благодаря на всички които се включиха в темата!Отначало изказах мнение и останах с впечатление,че всички ме нападнаха заради това!Но непрестанно чета различни теми тук и се обеждавам,че както съм написал в началото,но с друга идея..."без лоши чувства", по-вечето от споделените мнения в тази тема към мен са наистина без лоши чувства към автора!Благодаря Ви! А междудругото вече съм собственик на два от часовниците от една друга моя тема,а именно Мини Монстър и G-shock кокпит авиатор.И двата са нови и са закупени от хора от форума.Сега набирам впечатления,след това и малко опит с фотографията,и накрая малко смелост, и ще се похваля в специална тема.Благодаря Ви още веднъж!Поздрави! ::drinks::
stiliyan200
Новобранец

Мнениеот bosseric » 13 10 2017, 12:34

:)) Благодаря на всички!И не просто ми направи колко по-строги са нещата в друг форум!Но сега като се замисля от една страна кой кара БМВ,а от друга кой носи Зенит,ИВЦ,Брайтлинг или Омега.......Предпочитам да се приобщя към вторите!Е не,че е лошо да слезеш от истинска кола и да си погледнеш Брайтлинга примерно.....Но на това му се вика ПЪЛНО ЩАСТИЕ!Дай боже всекимо.. ::up:: ::crap::
Chuyen nha dat long an so hong rieng vi tri dep, nhieu san pham dat can giuoc gia re chiet khau cao de mua dau tu
bosseric
Новобранец

Мнениеот otof » 13 10 2017, 15:54

bosseric написа::)) Благодаря на всички!И не просто ми направи колко по-строги са нещата в друг форум!Но сега като се замисля от една страна кой кара БМВ,а от друга кой носи Зенит,ИВЦ,Брайтлинг или Омега.......Предпочитам да се приобщя към вторите!Е не,че е лошо да слезеш от истинска кола и да си погледнеш Брайтлинга примерно.....Но на това му се вика ПЪЛНО ЩАСТИЕ!Дай боже всекимо.. ::up:: ::crap::

Нищо не разбрах :(
Изображение
Аватар
otof
Маниак

Мнениеот Puzo » 13 10 2017, 17:47

::thumb::
Последна промяна Puzo на 13 10 2017, 18:57, променена общо 2 пъти
Когато мъж разговаря с красива жена в продължение на час, му се струва, че е минала секунда. Но ако постави пръста си на горещ котлон, секундата му изглежда като час. Това е относителността. ;)

Albert Einstein
Аватар
Puzo
Маниак

Мнениеот marind » 13 10 2017, 17:56

Изображение Изображение
Аватар
marind
Маниак

Мнениеот pm03 » 13 10 2017, 18:10

:(
Боже!
Аватар
pm03
Маниак

Мнениеот cenzor » 13 10 2017, 18:47

Дай
pm03 написа:Боже!

всекимо !

Ако не може всекимо - поне на вторите. ::thumb:: :lol:
„Всеки човек носи радост. Някои, когато идват, а други, когато си отиват“
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Мнениеот DoctorPhill » 13 10 2017, 23:17

Винаги най-тъпите теми са най-дълги ... ::crap::
May the bridges I burn light the way .
Аватар
DoctorPhill
Почитател

Мнениеот KDelchev » 14 10 2017, 19:06

DoctorPhill написа:Винаги най-тъпите теми са най-дълги ... ::crap::

Мда, за жалост, но иначе е много точно казано...
Аватар
KDelchev
Маниак

Предишна

Назад към За strelki.info - Българският форум за часовници