Финални благодарности :)

Новини, предложения и проблеми около Strelki.info - Българският форум за часовници

Финални благодарности :)

Мнениеот Groot » 12 01 2016, 11:43

Здравейте.
Няма как да сдам форума без да кажа по едно "Благодаря" на всички, които го направиха възможен и това, което е.

Благодаря на модераторите, защото от тях идва ежедневния труд, необходим един форум да е жив и в добро състояние. Благодаря, че са били до мен дори и когато не сме били на едно мнение и че са заставали зад позициите ми.

Благодаря на мастерите - сега вече позагубили значение като група, но в началото бяха ключови фигури в създаването и разпространението не форума и това се помни.

Благодаря на активните потребители - вашите постове СА форума. Без вашите теми, коментари, въпроси, отговори, ревюта снимки и т.н. този форум е една празна обвивка. Ще ви издам една тайна - много е сладко да имаш форум, защото съдържанието на сайта го пише друг. Друг се труди да имаш ново съдържание и друг отговаря на въпроси. Имам голям късмет с активни потребители именно като вас. На всички ни е ясно, че нивото на форума е такова каквото е нивото на хората в него. Оказа се, че хората, които се интересуват от часовници в голямата си част са интелигенти, ерудирани, креативни и изобщо хора с които бих си пил кафето, а рядко искам да си пия кафето с някого :). Благодаря и че, не ме замесвахте в интриги, кръгове и квадрати.

Благодаря на рекламодателите, които поддържаха форума финансово.

И Разбира се, благодаря на Наско и Калоян, че поемат форума от тук насетне. Форумът беше предложен за продажба само и единствено на тях, именно да не попадне в лоши ръце. Интерес към покупката на форума е имало винаги - търговците виждат потенциала на това място, но не ми се искаше да се превръща в брошура на нечии магазин или ателие. Не сме градили това място толкова много години, за да бъде провалено по толкова комерсиален начин.

Малко за причините. Една от основните причини е финансова - имам планове, които изискват финансиране. Но това беше по-скоро повода. По-голямата причина е, че аз отдавна се изчерпах като администратор и имам силни притеснения, че това може да доведе до залеза на тази общност - нещо, което не бива да се случва. В този форум са вложени страшно много усилия на хиляди хора. Този труд не само трябва да се запази, но и рамката в която се намира да се развива, разширява и облагородява с нови идеи и цели.

Предавам Strelki.info в добро здраве и пожелавам на новите админи да изпитат поне толкова радост и вълнение, колкото съм изпитал аз през всичките години.

Аз ще остана тук, но вече като потребител, така, че няма място за сбогом :).

Благодаря.
Аватар
Groot
Маниак

Re: Финални благодарности :)

Мнениеот stdenev » 12 01 2016, 11:47

Благодаря и от мен, Явка, за прекрасния форум. ::drinks::
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот casual » 12 01 2016, 12:05

:clap: :clap: :clap:

Успех в новото начинание !
Аватар
casual
Активен

Мнениеот taipan » 12 01 2016, 12:22

::thumb::
The law is only thing capable of making people equal.
Аватар
taipan
Маниак

Мнениеот Sir Tomaz » 12 01 2016, 12:22

Благодарим ти Яворе, ти създаде нещо специално и успя да повдигнеш, и поддържаш нивото през годините, направи това място страхотно, интересно и приятно. Беше безпристрастен администратор с трезва преценка и реален поглед над нещата, какъвто неизменно може да бъде само един интелигентен човек. С всичко това спечели уважението и подкрепата на общността. Пожелавам ти успех във всичко, с което се захванеш за напред и много много късмет. ::thumb:: ::drinks::
Последна промяна Sir Tomaz на 12 01 2016, 12:23, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
Sir Tomaz
Маниак

Мнениеот franka » 12 01 2016, 12:23

::up:: ::up:: ::drinks::
STEINHART Apollon ETA 2824-2 elabore
HELBERG CH7 Miyota 9015
PRAETORIAN Signifer Miyota 8215
Vostok-Europe Caspian Sea Monster Ekranoplan Quartz
Аватар
franka
Маниак

Мнениеот Groot » 12 01 2016, 12:35

ОО като го видях Пени забравих една много важна група хора - тези, които Даряваха малки и големи суми, за форума! Нямате представа как ми трепва сърцето, когато видя пейпал съобщение, че някой - ей така е отделил сума от личния си бюджет просто за да подкрепи Strelki.info.
Аватар
Groot
Маниак

Мнениеот acronym » 12 01 2016, 12:43

Благодаря и аз.
Ако не беше форума, може би щях да си имам един часовник основно като времеизмервател, не както сега - аксесоар и вещ на която да се любувам и с трепет да очаквам момента когато ще имам възможност да се сдобия с друг.
Заслугата е основно на Явор и активните потребители чиито постове чета и разглеждам с удоволствие.
Успехи в начинанията. ::drinks::
Аватар
acronym
Маниак

Мнениеот plamen03 » 12 01 2016, 12:43

Благодаря ти Яворе.
От форума се запознах с хора,с които обичам де се видя,да пием кафе,защото и Аз като теб не обичам да се виждам снхора които ме натоварват психически.
В интерес на истината,ако не го бяха взели Наско и Калоян,щях да намаля посещението тук.
Това,че не пиша редовно,не значи че не рефрешвам през Тапаталк на 2-3 часа.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 "Голямото увеличаване на стойноста при съмнително увеличаване на достойнствата на изпълнението може да бъде толерирано само при часовниците... и жените." 
Аватар
plamen03
Коли и беси!

Мнениеот monopola » 12 01 2016, 12:54

То не е като да не съм му благодарил на Явор или пък да не съм показал моето отношение към форума още от прясно регистриран потребител :)
Но наистина - Явор създаде нещо неповторимо като виртуално пространство! Благодарности, а и поздравления за което! Форума става все по-голям и въпреки това нивото вътре не пада, а напротив. Това е наистина впечатляващо. :clap: :clap: :clap:
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот hemingway » 12 01 2016, 13:12

Явор, благодарим ти за прекрасния форум, едно по-нормално място в тази ненормална държава! Късче спасение от сивото ежедневие, място с пъстри хора обединени от една страст! Чест и почитания за усилията и страхотната идея за създаването на форума! Успех в живота и всяко едно ново начинание!

Hemingway Junior & Senior
Аватар
hemingway
Маниак

Мнениеот ivanovnov » 12 01 2016, 13:34

Явор, едно голямо благодаря и от мен, този форум е мое любимо място за развлечение и развитие на хобито му. Благодаря на всички ангажирани със съществуването му.
Успех в новите ти начинания. :) :) :)
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Мнениеот evin » 12 01 2016, 14:52

casual написа: :clap: :clap: :clap:

Успех в новото начинание !

+1

Groot e един от малкото админи, които си вършат работата истински, а не използват платформата и положението си за лични облаги или за избиване на комплекси. Респект.
Alfex Lucendro 5567 / Valjoux 7750 (25j)
Meistersinger Neo 1Z / ETA 2824-2 (25j)
Poljot de Luxe / 1МЧЗ 2209 (23j)
Victorinox Swiss Army Cavalry 24308 / ETA Quartz (7j)
Аватар
evin
Маниак

Мнениеот Scandinavian » 12 01 2016, 15:05

::up:: ::thumb:: :clap: ::drinks::
"Човек с часовник знае колко е часът, човек с два часовника, никога не е сигурен......"
Certina DS Podium Square - ETA 2824-2
Hamilton Jazzmaster Maestro - H21 caliber, valjoux 7750 base
ORIENT Mako caliber 46943 Made in Japan - The Forum Watch 15/27
Victorinox Dive Master 500 - ЕТА 2892 А2
Scandinavian
Маниак

Мнениеот senna » 12 01 2016, 15:21

:clap: :clap: :clap:
”Никой не е толкова безинтересен колкото един човек без интереси.”
Аватар
senna
Маниак

Мнениеот marind » 12 01 2016, 15:45

::up:: :clap: ::drinks::
Аватар
marind
Маниак

Мнениеот Groot » 12 01 2016, 16:03

Наско ти конкретно няма какво да ми благодариш. Нито пък Пени. Вие сте един специален вид потребители (с още няколко човека, които не искам да изреждам, защото ще изтърва някой), които сте направили толкова много за този форум и тази общност, че се чувствам длъжен пред вас. Създаването на уникално съдържание на български (както и снимков материал) е безценно за всички българи. Аз съм свикнал да няма читави страници за темите, които ме интересуват и винаги търся по-скоро на английски, но темата за часовниците е едно от изключенията и то благодарение на потребители от вашата порода.
Аватар
Groot
Маниак

Мнениеот klon » 12 01 2016, 17:35

Благодаря и успех занапред !
Аватар
klon
МОДЕРАТОР

Мнениеот nikif1 » 12 01 2016, 21:53

Яворе,огромно благодаря за доверието което ми гласува през тези няколко години. Благодарение на това и на теб,аз открих нещо което не съм предполагал че съществува толкова силно и дълбоко в мен....а именно,страстта ми към часовниците.
Още веднъж благодаря! :)

п.с.Тук и сега е момента,да заявя към новите собственици на форума,че като модератор от "ерата" на Явор,ако счетете че нямате нужда от моите услуги,може спокойно да ме "отървете" от тази ми роля във форума като бъдете сигурни че ,това ни най малко няма да повлияе негативно на приятелските ми отношения с вас! :)
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
nikif1
МОДЕРАТОР

Мнениеот cenzor » 12 01 2016, 22:20

Изображение
„Всеки човек носи радост. Някои, когато идват, а други, когато си отиват“
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Следваща