strelki.info има нужда от преводач :)

Новини, предложения и проблеми около Strelki.info - Българският форум за часовници

strelki.info има нужда от преводач :)

Мнениеот monopola » 24 01 2016, 18:14

Една от точките за развитие на форума е създаване на някаква форма на новинарски поток. Форума няма да стане нещо различно от форум, няма да става новинарски саит, но ще е много хубаво ако имаме подобна форма на новини/статии/ревюта, въобще информация преведена на български език.

Източници има много, всеки от нас знае много на брой информационни сайтове по любимата ни тема. Естествено не всички имат време да ровят или пък боравят свободно с английски език, така че ще е чудесно да може да намират "пресята" информация на български език :)

Освен това в нашия форум има ревюта на изключително високо ниво. Няма друг форум на света с толкова разнообразни и добри ревюта. Повярвайте ми - в това отношение смятам, че strelki.info е на топ ниво!
Чужди потребители е трудно да стигнат до нашия форум, а би било много хубаво :)
Съответно следваща стъпка ще е създаване на секция на английски език, само с ревюта в нея, нямам нито амбицията, нито капацитета да правим форум на английски. Представете си как сте англоговорящ и откривате секция в един форум в която има само чудни потребителски ревюта с авторски снимки на английски език. Без стотици и хиляди други теми, без спам, абе само истински ревюта. Ще е чудесно за нас!

Та, във връзка с горното ми трябва преводач от/на английски език. Най-важното е да е евтин, тъй като форума е далеч от финансово процъфтяване :) Тоест някой ученик, студент, абе някой които има свободно време за подобна работа, би му било полезно да надгради познанията си по езика и иска все пак да изкара някакви скромни пари. И вечната благодарност на форума :) Няма да е регламентирано с обем работа и работно врем, единствено да се спазва поетия ангажимент. Предупреждавам, че наистина говорим за едва ли не символично заплащане, но все пак заплащане.

Ако има заинтересувани нека ми пишат ::drinks::
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Re: strelki.info има нужда от преводач :)

Мнениеот aaron » 24 01 2016, 23:02

Имате лично съобщение.
Аватар
aaron
Активен

Re: strelki.info има нужда от преводач :)

Мнениеот gordanz » 24 01 2016, 23:05

И от мен :)
Omega Speedmaster Japan Special
Rolex Air king
Zenith Elite
Girard Perregaux Sea Hawk II Няма го вече :(
Tag heuer
Tag heuer Monza
Аватар
gordanz
Почитател

Назад към За strelki.info - Българският форум за часовници