Почистване / преместване на старите обяви

Новини, предложения и проблеми около Strelki.info - Българският форум за часовници

Почистване / преместване на старите обяви

Мнениеот nibaru » 20 02 2017, 16:25

Здравейте модератори и Админе.
Напоследък ми прави впечатление, че по-рядко местите приключилите обяви от Търговският Център към архива.
Днес разцъквах, за да си избера часовниче и ми направи впечатление, че обявите от типа "Продаден", "за триене" .... започват от 2-ра страница.
Знам, че всичко е на добра воля де, ама ако е трудно - цъкнете една отметка и на мен - да видите как ще разчистя. Ентусиазъм се казва, на новобранец. ::angel:: :))
Вчера бях умен, затова исках да променя света.
Днес съм мъдър, затова променям себе си.
Аватар
nibaru
Маниак

Re: Почистване / преместване на старите обяви

Мнениеот miroman » 20 02 2017, 16:47

Да използвам темата, и да помоля колегите, когато продадат някой часовник, само да редактират заглавието и описанието. Не е нужно да се пуска нов пост "Продаден", защото така темата отива най-отгоре и измества от първа страница някоя друга. А всъщност вече часовникът е продаден, няма никакъв смисъл ...

Поздрави, Миро.
------- Моите турбийони -------
Constantin Durmont Tourbillon | Exactano Tourbillon | WUS 2012 Tourbillon Project
-----------
Вечният календар е направен, за да може един път на 4 години да глеждаме как датата се сменя от 28-ми на 29-ти. Репетирът е направен, за да може изобщо да не поглеждаме часовника. А турбийонът е направен, за да го гледаме непрекъснато.
Аватар
miroman
Маниак

Мнениеот ivanovnov » 20 02 2017, 18:07

miroman написа:Да използвам темата, и да помоля колегите, когато продадат някой часовник, само да редактират заглавието и описанието. Не е нужно да се пуска нов пост "Продаден", защото така темата отива най-отгоре и измества от първа страница някоя друга. А всъщност вече часовникът е продаден, няма никакъв смисъл ...

Поздрави, Миро.

аз точно това правя, един вид ъпвам темата, за да може да се види, че е за триене, но има резон и в твоето твърдение, наистина така излизат в началото неактивни обяви един вид ::drinks::
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Мнениеот stepona555 » 20 02 2017, 18:37

същото важи и за най веселата част на форума търговете , там на първа страница са омешани свършили преди една седмица със актуални и свършващи след една седмица.
И ако колегите не са се сетили да напишат в заглавието крайна дата , трябва да отвориш всяка обява за да видиш за какво иде реч.
Но търговската част от форума не е толкова важна тя е само леко допълнение към многото други интересни и завладяващи теми в другите сектори.
А и има тема какво желаете да се подобри , там може да пускате предложенията си , всичко се разглежда с нужното внимание , даже стария админ се върнал да помага
stepona555
Маниак

Мнениеот sony » 22 02 2017, 03:21

Подкрепям кадидатурата на ninaru ::thumb::
sony
Маниак

Мнениеот miroman » 22 02 2017, 09:14

ivanovnov написа:
miroman написа:Да използвам темата, и да помоля колегите, когато продадат някой часовник, само да редактират заглавието и описанието. Не е нужно да се пуска нов пост "Продаден", защото така темата отива най-отгоре и измества от първа страница някоя друга. А всъщност вече часовникът е продаден, няма никакъв смисъл ...

Поздрави, Миро.

аз точно това правя, един вид ъпвам темата, за да може да се види, че е за триене, но има резон и в твоето твърдение, наистина така излизат в началото неактивни обяви един вид ::drinks::

Ами във всеки пост има бутонче "репорт" - триъгълничето с удивителната. Аз, когато някой мой часовник е продаден, редактирам заглавието, и пускам репорт, за да помоля преместване в "стари обяви".

Поздрави, Миро.
------- Моите турбийони -------
Constantin Durmont Tourbillon | Exactano Tourbillon | WUS 2012 Tourbillon Project
-----------
Вечният календар е направен, за да може един път на 4 години да глеждаме как датата се сменя от 28-ми на 29-ти. Репетирът е направен, за да може изобщо да не поглеждаме часовника. А турбийонът е направен, за да го гледаме непрекъснато.
Аватар
miroman
Маниак

Мнениеот Toshiro » 22 02 2017, 09:17

Когато артикулът е продаден или обявата става неактуална, предполагам, е важно да пише "продаден/а/о/и", а не "купен, за триене, замина, свален от продажба" и прочее собствено творчество. На нас ни е трудно елементарно правило да спазваме... :((
Offtopic: покажи
Интересно ми е колко активни потребители би имал форума ако имаше някакъв макар и символичен членски внос
Toshiro
Маниак

Мнениеот ivanovnov » 22 02 2017, 09:33

Offtopic: покажи
miroman написа:
ivanovnov написа:

Поздрави, Миро.

Ами във всеки пост има бутонче "репорт" - триъгълничето с удивителната. Аз, когато някой мой часовник е продаден, редактирам заглавието, и пускам репорт, за да помоля преместване в "стари обяви".

Поздрави, Миро.

Благодаря за инфото, не се бях замислял да го ползвам това :)
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Назад към За strelki.info - Българският форум за часовници