DrFranky

Новини, предложения и проблеми около Strelki.info - Българският форум за часовници

Re: DrFranky

Мнениеот ayl » 06 08 2017, 15:37

Мисля си, че правилния начин да си тръгнеш от форум е като изтриеш шорткътите към него отвсякъде и престанеш да влизаш там. Всякъкви други начини са грозни и опират до казаното от Монопола за егото.
Аватар
ayl
Активен

Мнениеот mitadoc » 06 08 2017, 18:33

Та прочетох за какво става въпрос във Фейсбук.
Няма да коментирам държанието на въпросния индивид, само ще кажа мнение - хомиджи или вдъхновени часовници има във всяка марка. Осъдени няма. Следователно са ОК за правото.
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот marind » 06 08 2017, 21:32

Пак съм изтървал панаира, сега разбирам, че Франки бил напуснал :roll: Не съм видял дискусията нито тук, нито у фейса, не ме и вълнува. Отказах се да споря с когото и да било, щото нЕма смисъл. Големи хора сме и няма да се променим тепърва, еле пък с приказки и убеждаване :)

По темата с "титлата" обаче, да внеса едно уточнение. По мое време доктор се изписваше съкратено "д-р" , а "Др" беше съкращението за другарю :))

Пичове, карайте я по-ведро, форума и фейса са средства за забавление, а не да се товарим за глупости :) ::drinks::
Аватар
marind
Маниак

Мнениеот stdenev » 06 08 2017, 21:38

Че ние си я караме ведро, що реши друго? :))
Значи яснооооооо, той бил другарят Франки, аз пък не съм разбрал. ;)
Шегата на страна, всеки си решава сам, как, какво и кога. ::drinks::
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот monopola » 07 08 2017, 13:42

Както знаете във форума е забранено да се обиждат други потребители, на лично всеки може да пише каквото иска, доколкото му е акъла и възпитанието, форума или пък аз не може да разрешава лични конфликти.

Но пък що да не цитирам едно лично, което ми беше препратено.
Това съобщение е изпратено от степона към модератор във връзка с тази тема.

stepona555 написа:Заглавие: DrFranky

mitadoc написа:Та прочетох за какво става въпрос във Фейсбук.
Няма да коментирам държанието на въпросния индивид, само ще кажа мнение - хомиджи или вдъхновени часовници има във всяка марка. Осъдени няма. Следователно са ОК за правото.

Kolega praktikuwash profesiqta 69 (mintchiq) uspeshno , predi da se prawish na myv si pomisli kyde si lyzal i kakyw moderator si ti , trieshe mi postowe za sobstweno udowostwie .W BG na takiwa im wikat mishki . Predi da si otworish golqmata usta i da komentirash nqkogo , trqbwa da si mu na parite , akyla obrazowanietyo ili polovenieto , ti kyde si to4no s dwata si 4asownioka i kleshtite za zybi.
Dano da ti doyde nqkoga neshto w glawata ,kysmet

Подобен селски изказ е рядкост в моята среда и чак ме впечатли. Ето това става, когато агресивното и обидно отношение към другите се допуска и определени хора го приемат за положителен пример.

Интересно ми е мнението на "участниците" в тая драма, щото реално проблем няма - ОК ли е според вас да се стига до подобни неща и дали пък лекичко не сте се увлекли в някаква посока, която няма нищо общо с нашия форум и никога не е имала?
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот Puzo » 07 08 2017, 13:51

::huh:: Това е Степона!? ::huh:: Та той културен човек ми изглеждаше... Смятай... Баннат ли е?
Уж много знае, за "Еспана" ми говори, но като човек не струва явно като му чета разсъжденията.
Когато мъж разговаря с красива жена в продължение на час, му се струва, че е минала секунда. Но ако постави пръста си на горещ котлон, секундата му изглежда като час. Това е относителността. ;)

Albert Einstein
Аватар
Puzo
Маниак

Мнениеот otof » 07 08 2017, 14:23

Offtopic: покажи
ЖЕЕГААА :lol: :lol: :lol:

Изображение
Изображение
Аватар
otof
Маниак

Мнениеот DoctorPhill » 07 08 2017, 14:28

Това е синтетична драма , която незнайно защо продължава да се раздухва . Не смятам че е редно в няколко последователни дни Явор Нинов да обижда потребителите .Може и аз да съм прекалил , но не съм започвал да обиждам вулгарно . Ако човек наистина се интересува от часовници и иска да споделя проекти , той не би коментирал системно и обидно неща които не харесва . Ако си търси публика , въпроса е друг . Последвалата лавина от простотии показва , че все още сме прост балкански народец .Какво искат с тези теми и просташките съобщения защитниците на Явор ?
Всички участници да коленичим и помолим за прошка , да ти си заможен човек , имаш суперкар , пушиш хубави пури , имаш скъпи часовници-следователно винаги си прав за всичко и когато искаш можеш да ни викаш боклуци с лайняни часовници . Това ли искате !? Ако не ,какво ? Майките и бащите ви не са ли ви казвали , че както се отнасяш с хората , така се отнасят и те с теб . На Явор кое му е по-голямо , егото или желанието да общува с хора със сходни интереси ,че да каже "Бахмааму , да ви сера на ментетата ,няма да ги коментирам вече , вижте ся кво нещо си купих " . Часовниците са незначителна част от живота , няма нужда да се вживявате толкова .
May the bridges I burn light the way .
Аватар
DoctorPhill
Почитател

Мнениеот Puzo » 07 08 2017, 14:38

Докторе, прав си! (Ако ми позволиш на "ти" да говоря) Мен ми стана любопитно за Степона... Той сякаш се загуби. А и това негово изказване ме разби...
Когато мъж разговаря с красива жена в продължение на час, му се струва, че е минала секунда. Но ако постави пръста си на горещ котлон, секундата му изглежда като час. Това е относителността. ;)

Albert Einstein
Аватар
Puzo
Маниак

Мнениеот diran » 07 08 2017, 15:23

Откъде тръгнахме, та къде отидохме.

Забелязал съм, че има изключително чувствителни и лесно раними "мъже", които силно се разстройват и дълго страдат от отпратена към тях вербална обида, но чак да се жалват пред по-горна инстанция. ::huh::
Не знаех, че е опция.

Ми да са жалвам и аз тогава.

bigotti написа:боклук, за втори път ме обиждаш. ще те открия, където и да си и ще ти строша празната кратуна!

Л.С. изпратено към мен от ДОКТОР ПО МЕДИЦИНА.
Че по рано стана въпрос и за тях. И тежестта на титлата.
Часовникарски услуги.
тел.0893-371-896
Диран Бояджиян
Аватар
diran
Маниак

Мнениеот ivanovnov » 07 08 2017, 15:30

тази тема съществува ли наистина?! и генерира такъв трафик?! :crazy: :crazy: :crazy:
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Мнениеот monopola » 07 08 2017, 15:40

Диране, и каква точно е разликата между хората с такова поведение? Пак да ми обясни някой за пари, кола и часовници :)
Някак си ми се струва, че съвсем други критерии трябва да са водещи...

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот ostap » 07 08 2017, 16:05

monopola написа:Диране, и каква точно е разликата между хората с такова поведение? Пак да ми обясни някой за пари, кола и часовници :)
Някак си ми се струва, че съвсем други критерии трябва да са водещи...

Очевидно няма правопропорционална зависимост между количеството ̶з̶а̶к̶у̶п̶е̶н̶и̶ ̶л̶а̶м̶б̶о̶р̶д̶ж̶и̶н̶и̶т̶а̶ натрупано материално благосъстояние и първите 7 години домашно възпитание. Очевидно и обратнопропорционална зависимост също няма - Степона от "Еспана" е ходещо доказателство за това :mrgreen:
Изображение
Аватар
ostap
Маниак

Мнениеот Spitfir3 » 07 08 2017, 16:12

Здравейте, колеги!
Не го ли дъвкахме достатъчно човека. На мен проектите му също ми бяха интересни, но пък и езикът му бе пиперлив, спор няма! Дълбоко се надявам напускането му да е плод на емоции, които скоро ще отшумят и DrFranky отново да стане активен член на форума, НО, нека проблемът на един потребител не се превръща в проблем на целия форум, че точно това се случва, забелязвам! Поляризацията в мненията на колегите е голяма, започват да прехвърчат искри както във "фейса", така и във форума, че и на Л.С. Въпросът ми е - не е ли време да спрем, преди щетите да станат по-големи, тоест да се изпокараме и още някой да напусне? Така и така в темата се появиха доста мнения, които противоречат на правилата, та не е ли време за КЛЮЧ, че поне малко да се уталожат страстите?!
Изображение
Vulnerant omnes, ultima necat !
Аватар
Spitfir3
Почитател

Мнениеот ostap » 07 08 2017, 16:14

И за да не се караме, ще ви кажа кой е виновен. Виновен е Тръмп! Който него месец излезе от Световното Споразумение по Климата, в резултат на което Европа бе залята от гореща вълна и ужасни жеги, в резултат на което някои от уважаемите съфорумци ги напече слънцето и загубиха бреговете малко... :ugeek:
Изображение
Аватар
ostap
Маниак

Мнениеот monopola » 07 08 2017, 16:20

Точно това се опитвам да кажа :) Ценностната система на форума изобщо не зависи и никога не е зависила от това кой какъв е, богат/беден, ферари/трамвай и т.н. Това изобщо не са аргументи за това дали някой е прав или не.
И отново да кажа - то проблем всъщност няма, Явор е взел личното си решение и не разбирам защо то е толкова проблемно. Просто ми се искаше да покажа на колегите, че няма нужда да ни убеждават в разни неща, просто защото цялото това нещо не е точно такова каквото изглежда ::drinks::

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот Spitfir3 » 07 08 2017, 16:38

Offtopic: покажи
ostap написа:И за да не се караме, ще ви кажа кой е виновен. Виновен е Тръмп! Който него месец излезе от Световното Споразумение по Климата, в резултат на което Европа бе залята от гореща вълна и ужасни жеги, в резултат на което някои от уважаемите съфорумци ги напече слънцето и загубиха бреговете малко... :ugeek:

Ей, тука уцели десятката! :-D ::drinks::
Vulnerant omnes, ultima necat !
Аватар
Spitfir3
Почитател

Мнениеот stdenev » 07 08 2017, 16:45

Диране,
Понеже онова "ДОКТОР ПО МЕДИЦИНА" е ирония насочена към мен (не ми се искаше, но както и да е), ще ти кажа - Биготи е доктор по медицина, колкото аз съм КОСМОНАФТ!
Но ще говорим по въпроса като се чуем, живот и здраве.
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот monopola » 07 08 2017, 16:51

Аз пък да ви кажа и на двамата, че доктор по медицина е нещо друго от доктор :)
Ако си завършил висше медицинско образование и работиш като такъв си лекар или доктор. Ако си защитил дисертация в сферата на медицината ставаш доктор по медицина. Един вид едното е професия, другото научна степен. Не знам кой какъв е де, но ако има доктор по медицина, то това заслужава адмирации, понеже не е чак толкова лесно да станеш такъв :) Както и в каквато и да е друга специалност де. Освен в библиотекарския, югозападен и т.н., там може ::drinks::

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот stdenev » 07 08 2017, 17:03

Насе, стига моля те. Няма нужда ся! Никой не е малограмотен.
От самото начало става ясно какво имам предвид.
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

ПредишнаСледваща

Назад към За strelki.info - Българският форум за часовници