☕☕☕ СПАМ ТЕМА (ПИШЕТЕ НА ВОЛЯ КОЙ КАКВОТО ИСКА) ☕☕☕ ™

Теми, които не са свързани с часовници, или такива, които не се вписват в никой друг подфорум.

Re: ☕☕☕ СПАМ ТЕМА (ПИШЕТЕ НА ВОЛЯ КОЙ КАКВОТО ИСКА) ☕☕☕ ™

Мнениеот Toshiro » 02 01 2017, 22:58

Ами не знам, на мен ми се вижда читав:
https://www.instagram.com/p/BOYl5ugg3uq ... y=norashuu
И ме пита милото: Скъпи ли са верно? :))
Toshiro
Маниак

Мнениеот DrFrancky » 02 01 2017, 23:41

Toshiro написа:Ами не знам, на мен ми се вижда читав:
https://www.instagram.com/p/BOYl5ugg3uq ... y=norashuu
И ме пита милото: Скъпи ли са верно? :))

Като и гледам снимките просто някой и го е дал да се снима.... и тя му е дала в отговор :))
Аватар
DrFrancky
Маниак

Мнениеот DrFrancky » 02 01 2017, 23:53

Заради тая се разтърсих на реплики и гледай какво открих: http://www.replicabing.com/richard-mill ... sjean.html
Викам си, този много истински за реплика.... и после се вгледах в снимките... а познайте :-)
Аватар
DrFrancky
Маниак

Мнениеот Liani » 03 01 2017, 00:23

На мен ми се струва истински часовника, доколкото мога да видя от тази некачествена снимка.
Аватар
Liani
Активен

Мнениеот DrFrancky » 03 01 2017, 00:31

Liani написа:На мен ми се струва истински часовника, доколкото мога да видя от тази некачествена снимка.

За кой часовник говориш ? За този на коврата или за този от репликите ? За коврата е ясно, че е истински.
Аватар
DrFrancky
Маниак

Мнениеот mitadoc » 03 01 2017, 00:37

Много готин,колко ли би струвал?
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот Liani » 03 01 2017, 00:39

DrFrancky написа:
Liani написа:На мен ми се струва истински часовника, доколкото мога да видя от тази некачествена снимка.

За кой часовник говориш ? За този на коврата или за този от репликите ? За коврата е ясно, че е истински.

За снимката от Инстаграм.
Аватар
Liani
Активен

Мнениеот DrFrancky » 03 01 2017, 00:40

Liani написа:
DrFrancky написа:

За снимката от Инстаграм.

Най-вероятно е истински. Просто някой и го е дал да се снима с него. Или е в магазин. То и аз имам такива снимки с часовник близо 6 пъти по скъп от този :-) Ама са ми само мечти :))
Аватар
DrFrancky
Маниак

Мнениеот mitadoc » 03 01 2017, 00:46

Само да попитам какво постига човек със снимка на нещо,което не може да притежава в даден момент?
Защото аз такива снимки нямам. Но се чудя каква е целта да се снимаш пред скъпа кола, къща или облечен със скъпа дреха или носещ скъпо бижу/вещ?
Не търся заяждане или конфронтация,правя проучване за себе си.
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот Liani » 03 01 2017, 00:52

mitadoc написа:Само да попитам какво постига човек със снимка на нещо,което не може да притежава в даден момент?
Защото аз такива снимки нямам. Но се чудя каква е целта да се снимаш пред скъпа кола, къща или облечен със скъпа дреха или носещ скъпо бижу/вещ?

Нищо не се постига. Аз също съм се чудил защо го правят хората, но е доста често явление.
По-отношение на снимката със скъпия часовник, не знаем какво е положението. Може и да си е на жената. Хора всякакви...
Аватар
Liani
Активен

Мнениеот DrFrancky » 03 01 2017, 01:07

mitadoc написа:Само да попитам какво постига човек със снимка на нещо,което не може да притежава в даден момент?

Ми хората се снимат с нещо което им харесва, няма значение дали можеш да го притежаваш или не можеш. Разликата е дали снимката е позьорска или просто си го снимал защото е красиво. Аз лично съм снимал доста неща които ме кефят, хората пък са снимали много неща които аз притежавам по същата причина - харесват им. Моторите ми и колите ми винаги когато спра някъде някой идва и ги снима. Виж ако се снимаш позьорски за да се представиш на нещо което не си тогава и аз не го разбирам и ми е смешно.

Ето ти и една история с мен:
Веднъж спирам с ламборгинито пред BTV а в този момент явно е имало някакво детско събитие. В момента в който спирам, група деца около 10-тина, на възраст около 12-15, наобикалят колата. Родителите веднага реагират и привикват децата си при тях и почват да ме гледат, все едно най-голямата мутра слиза и ще се скара на децата. Слизам, заключвам колата и се отдалечавам. Децата веднага бягат от родителите и се скупчват около колата и почват възгласи. Спирам и се връщам. Докато вървя към колата родителите пак почват с погледите и привикват отново децата. Спирам до колата, отварям я и питам децата дали искат да се снимат или качат в нея. Реакцията на децата е ясна, усмивки до уши. 15-20 минути децата се катериха по колата и се снимаха. Децата пък са нещо коренно различно, при тях я няма комерсиалността и радостта им от снимката е искрена и неподправена. По интересна обаче беше реакцията на родителите, техните усмивки и реакцията на неподправена радост я помня още и никога няма да я забравя. Родителите бяха по-щастливи от децата. И всичкото това заради една снимка....Щом ни дава радост, защо да не се снимаме ?
Аватар
DrFrancky
Маниак

Мнениеот pm03 » 03 01 2017, 01:24

DrFrancky, " шапка ти свалям" че си зарадвал децата!

Sent from my Redmi Note 3
Аватар
pm03
Маниак

Мнениеот DrFrancky » 03 01 2017, 01:25

pm03 написа:DrFrancky, " шапка ти свалям" че си зарадвал децата!

Винаги!
Много мразя това някой да забрави от къде е тръгнал.
Аватар
DrFrancky
Маниак

Мнениеот Toshiro » 04 01 2017, 16:23

Декември 2013 си купувам чифт туристически обувки Каримор, уж кожени с подметка Вибрам, за 5-60 паунда по препоръка на приятел. Много хубави, много здрави. Преди тях 6 години носех някакви Гриспорт, от които бях супер доволен и наистина ги ползвах интензивно, не само зимата, и си викам - айде на Кариморчето. Тия лайна съм ги носил не повече от 60 дни сумарно и не знам дали имат и 300км навъртяни - подметката започнала да се износва неравномерно, а "кожата" се обелила на тънка ципа и отдолу нещо като филц, някакъв нетъкан текстил. Директно към коша! Туй нещо и в дома за бавноразвиващи ми е неудобно да го оставя. Купих си от олх едни военни кубинки да изкарам снега тая зима. Препоръчайте нещо евтинко и издържливо за туризъм, на което да мога да разчитам.
Toshiro
Маниак

Мнениеот Veselka » 04 01 2017, 21:53

Toshiro написа: Купих си от олх едни военни кубинки да изкарам снега тая зима. Препоръчайте нещо евтинко и издържливо за туризъм, на което да мога да разчитам.

Разгледай моделите на Walkmaxx.
:)
Аватар
Veselka
Активен

Мнениеот tuindl » 04 01 2017, 22:29

===издържливо за туризъм, на което да мога да разчитам

Бих препоръчал Lowa , не евтини , но здрави
tuindl
Новобранец

Мнениеот Toshiro » 04 01 2017, 23:16

Е то аз не уточних бюджет де, но нещо около 200 кинта ми се иска да намеря. В едно магазинче в Хасково имат асортимент от Ломер. Това сериозна марка ли е?
Toshiro
Маниак

Мнениеот Vesire » 05 01 2017, 17:13

Jack Wolfskin мисля са добра марка
http://www.sportdepot.bg/bg/product/jac ... kPTk3.html

единствено велура малко притеснява, щото се износва бързо
Аватар
Vesire
Маниак

Мнениеот Toshiro » 05 01 2017, 17:42

Ако не е безкомпромисно качеството на велура, по-добре да се подминава.
Цар съм на взривяването на бюджети. На място си харесах това: http://deno.bg/product/631/lomer-tonale-stx.html
http://deno.bg/product/1849/alpina-vento-wt.html като е ясно кое ми се ще повече :))
Toshiro
Маниак

Мнениеот trk2 » 06 01 2017, 01:23

DrFrancky написа:
pm03 написа:DrFrancky, " шапка ти свалям" че си зарадвал децата!

Винаги!
Много мразя това някой да забрави от къде е тръгнал.

Такъв момент се пони цял живот. Единствения път когато съм сядал в Порше беше далеч в детството ми, когато някакъв мъж ни позволи да влезем в колата му. Беше жълта (предполагам 911) и клаксона не работеше :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко останало