Всичко за Пурите

Теми, които не са свързани с часовници, или такива, които не се вписват в никой друг подфорум.

Re: Всичко за Пурите

Мнениеот forski » 08 11 2017, 17:30

Днес ми дойдоха двете нови пурички за проба, едната е H.Upmann Majestic а другата COHIBA Panetelas, предполагам че първата ще ми хареса повече защото я водят лека, но да видим :)
Seiko 5 Sports
Аватар
forski
Напредващ

Мнениеот wheezy » 01 12 2017, 15:33

Момчета, темата е умряла, а ми трябва помощ.

Искам да си купя умидор. Отлагам го вече от години, даже съм спрял да си купувам и пури, а това не е хубаво!
Обаче така и не мога да се спра на правилен... Дори и на правилен магазин. Цъкам, гледам, ама грам не ми е ясно. Не ми трябва да събира 100 пури, предполагам някой до 20 бройки ще ми е достатъчен. Разбира се, да не струва 1000 лв, все ми е тая колко ще е лачен и луксозен, по-скоро ме интересува да работи качествено, отколкото как ще изглежда.

*EDIT: Все пак да покажа какво най- ми се е сторило готино за момента, ей тия:

https://www.humidordiscount.com/bg/humi ... -humidors/
Before:
Oris Artelier Small Seconds Pointer Day; Montblanc Meisterstuck PL-7034; Zenith Pilot Big Date; Omega Seamaster Planet Ocean; Romain Jerome Moon Dust DNA; Breitling Colt Chronograph II; Tudor Fastrider Chronograph; Ulysse Nardin Maxi Marine Diver; Zenith El Primero 36000 vph; Fortis Aviatis B-42 Aeromaster Dawn; Panerai PAM 112; Hamilton Pan Europ; Omega Seamaster PO 8500;
wheezy
Маниак

Мнениеот gordanz » 01 12 2017, 19:23

Ако го вземаш за красота тия стават. Гледай да е от испански кедър, да уплатнява хубаво като се затваря.
Иначе хората дето имат много пути ползват хладилни чанти най-ефтиният вариант.
Слагаш хюмидификациа с 2 стъпки тоест да отдава влага и да я абсорбира когато е повече. Има ги на пликчета с течност (боведа) или на кристали, които се мокрят с дистилирана вода и се слагат примерно в чорапогащник :)) завързваш ги и ги мяташ в чантата и това е ... Има начин на измерване колко грама на колко пури и на размера на чантата :) ::drinks::
Omega Speedmaster Japan Special
Rolex Air king
Zenith Elite
Girard Perregaux Sea Hawk II Няма го вече :(
Tag heuer
Tag heuer Monza
Аватар
gordanz
Почитател

Мнениеот west hamm » 01 12 2017, 23:44

forski написа:Днес ми дойдоха двете нови пурички за проба, едната е H.Upmann Majestic а другата COHIBA Panetelas, предполагам че първата ще ми хареса повече защото я водят лека, но да видим :)

И двете пури са много добри.
Аз съм фен на Ромео и Жулиета,много добри пури.
west hamm
Почитател

Мнениеот tosunbei » 15 01 2018, 14:58

Днес ми пристигна кутията. ::yahoo:: Та да се похваля ::drinks::
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Коиба-та е страхотна!
tosunbei
Маниак

Мнениеот wheezy » 15 01 2018, 16:24

tosunbei написа:Днес ми пристигна кутията. ::yahoo:: Та да се похваля ::drinks::
Изображение

Коиба-та е страхотна!

Я дай малко информация, аз още не съм си купил...
Before:
Oris Artelier Small Seconds Pointer Day; Montblanc Meisterstuck PL-7034; Zenith Pilot Big Date; Omega Seamaster Planet Ocean; Romain Jerome Moon Dust DNA; Breitling Colt Chronograph II; Tudor Fastrider Chronograph; Ulysse Nardin Maxi Marine Diver; Zenith El Primero 36000 vph; Fortis Aviatis B-42 Aeromaster Dawn; Panerai PAM 112; Hamilton Pan Europ; Omega Seamaster PO 8500;
wheezy
Маниак

Мнениеот tosunbei » 15 01 2018, 19:48

Взех я от eBay. £20.00 с безплатна доставка.Беше 25 с опция за най-добра оферта.Аз предложих 20,та вече е при мен.Пише,че е от кедър ,ама малко ме съмнява.Може би китайски кедър :))
tosunbei
Маниак

Мнениеот senna » 15 01 2018, 20:09

Екстра е кутията! Зареждането и също! ::thumb::
”Никой не е толкова безинтересен колкото един човек без интереси.”
Аватар
senna
Маниак

Предишна

Назад към Всичко останало