Търся куче за двор (да не спамим phil05 :))))

Теми, които не са свързани с часовници, или такива, които не се вписват в никой друг подфорум.

Re: Търся куче за двор (да не спамим phil05 :))))

Мнениеот vspiridonov » 03 04 2016, 16:35

Един от първите ни слънчеви следобеди.
Изображение
vspiridonov
Почитател

Мнениеот taipan » 07 04 2016, 18:08

Преборил е гравитацията виждам... :)
The law is only thing capable of making people equal.
Аватар
taipan
Маниак

Мнениеот asito » 01 07 2016, 21:33

Ауу,сега ги видях снимките.Абе колега,май са те излъгали и са ти продали не куче,а чист вълк :))))Много е готин.С овце ли го храниш вече :)))) Да ти е жив и здрав звяра.
Аватар
asito
Активен

Мнениеот phil05 » 04 07 2016, 02:33

Пу да не му е уроки, страхотни уши и лапи :) И тия дръпнати вълчи очи...тръпки да те побият ;) Да е здрав!
Аватар
phil05
Маниак

Мнениеот vspiridonov » 06 07 2016, 19:30

Ами какво да ви кажа, колеги.

Благодаря за добрите думи, абсолютни адмирации към @asito за това, че ми отвори очите към породата. Каквото и друго различно да бях избрал, очите ми винаги щяха да са в тази порода.

Преди седмици бяхме на разходка в района на златните мостове и момина скала.... що комплименти и интерес отнесе... чак се комплексирах :lol: . Майтапът настрана - породата е супер красива, а моя е най-убавия ::drinks::

Иначе е див колко бега бързия влак...., но обича много силно и разбира и уважава стопанина си.
Доста често ми гостуват приятели с деца и се вдига аларма до Бога - той си седи и наблюдава..., но си личи, че сърцето му ликува, когато е сред хора... абе позьор, заеби :)

Оня ден му сипвам храна и като се наведе да яде гледам, че врата му е кърваво червен и направо изтръпнах. После усетих, че мирише на малини :lol: :lol: . Убавеца се радва на комшийката като копа около оградата и той се нашил в малинака при, което забърсал доста от презряващите малини и се омазал както трябва. :-D

Иначе оня ден се беше измъкнал на улицата и не знам от къде набарал някаква чанта с шишуртия. Ударил я в земята, счупил бутилките и се нарязал мераклийската. Куца леко пооблизва се, но е все така игрив. Вчера пак тича като луд из двора та вярвам, че се възтановява бързо.

И така, обичаме се много.

ПП: @asito - ако имаш път към София, задължително удари една моба, за да почерпя!
vspiridonov
Почитател

Мнениеот asito » 06 07 2016, 22:37

::drinks::
Аватар
asito
Активен

Мнениеот vspiridonov » 10 07 2016, 17:51

Позьорщина .... неделна позьорщина
Изображение
vspiridonov
Почитател

Мнениеот vspiridonov » 19 11 2016, 17:00

Ето нещо от днес, докато събираме последното слънце за годината
Изображение

Изображение
vspiridonov
Почитател

Мнениеот vspiridonov » 05 10 2017, 10:45

Колеги, някой би ли споделил каква е процедурата за пускане на разгонени женски?
Какви пари и пазарлъци се правят?
vspiridonov
Почитател

Мнениеот BorisDimitrov » 06 10 2017, 13:29

vspiridonov написа:Колеги, някой би ли споделил каква е процедурата за пускане на разгонени женски?
Какви пари и пазарлъци се правят?

Скоро, ще пускам моя пор на женска, чакам я да се разгони, за ''таткото'' остава едно куче или стойността му в пари, аз съм твърдо решен да си взема още един, така че при мен решението е лесно, чудим се, дали да не ги оставим по естествения начин да се ''онодят'' ама при английския булдог е малко по-кофти и май-май клоним към изкуственото заплождане ............. Колкото до процедурата, трябва женската да дойде във вас, за да може мъжкаря да си е на негова територия, но е препоръчително първо да се видят на неутрална територия, за да не е стресирана женската и животните да могат да се опознаят, мисля че 2-3 срещи преди това са добро решение ::drinks::
Аватар
BorisDimitrov
Маниак

Предишна

Назад към Всичко останало