Препоръка за аудио система.

Теми, които не са свързани с часовници, или такива, които не се вписват в никой друг подфорум.

Re: Препоръка за аудио система.

Мнениеот Anthony » 05 09 2017, 01:18

Ами дай ми някакъв контакт, моля
Аватар
Anthony
Маниак

Мнениеот phil05 » 05 09 2017, 01:21

Да хубава идея ::thumb::

Таман добавях нещо за усилвателя и нещо се засякохме, стана като променен пост :). Нямаш представа какви боклуци изхвърлих от една 3-йка, в стандартните аудио системи слагат говорители колкото да се чува. Според мен говорителите така или иначе трябва да се сменят. А усилвател...да така е, ама нали го управлява колата и там аудиото, трябва да си е ъпгрейд специално за Е60/61 може и да има. Ето казваш хем твоя си усилвател, новата система не го управлява, няма съб. После изходи, импеданси и съгласуване с говорителите и става сложно.

Не случайно предлагат китове само говорители, няма усилвател. Може и да има китове с усилвател, аз като търсех за мойта X3 не намерих и се отказах

Ето тоя Stage 1 има го и за твоя автомобил го хвалеха някъде трябва да свири добре, но и той е без усилвател.

https://www.bavsound.com/Product/stage- ... base-audio

Може да се вземе сигнал от твоя усилвател за хубаво стъпало, но трябва да се мисли за съответни на стъпалото говорители и пак става сложно.
Аватар
phil05
Маниак

Мнениеот CapMa_B_MpaKa » 05 09 2017, 01:36

http://caraudio-bg.com/MB%20Quart%20QM200%203%20BMW ето също много добър вариант, но ако не промениш нещо по вратите и изолацията намя да има голям смисъл
CapMa_B_MpaKa
Активен

Предишна

Назад към Всичко останало