Закупуване на нов, оригинален, руски "Восток Командирские"

Теми, които не са свързани с часовници, или такива, които не се вписват в никой друг подфорум.

Re: Закупуване на нов, оригинален, руски "Восток Командирски

Мнениеот bassvane » 07 03 2012, 22:25

felix написа:Какво ще кажете за това изящно копие на руски механизъм? viewtopic.php?f=9&t=8133

За това ще трябва да питаш колегата Восток :))
bassvane
Почитател

Мнениеот plamen03 » 07 03 2012, 22:26

bassvane написа:
certomaz написа:Аз реших да стигна по-далеч... ::huh::

Сега се консултирам с една фирма, която ще извади рудата, за да мога да стана свидетел на това как точно и от къде е добита, все пак от нея ще направят касата на моя командирски. След което съм установил контакт със стоманолеярната, да набюдавам правилно изпълнения технологичен процес. От там имам резервирано пътуване към факторито в чистопол, където ще чакам доставката на добитите ресурси, а същевременно правя бекраунд чек на персонала, който ще сглобява часовника - по един тест за интелигентност, от ясла, училище, колеж, университет, среден успех, лоши навици, хобита, всичко!!! Все пак, ще сглобяват най-добрия часовник на света. От там, взимам го и директно го карам да се извърши спектрален анализ и свиквам конференция на най-големите имена в часовникарството, доайените на хорологията, за да направят експертиза на машината, касата, стъклото всичко - за да потвърдят, че часовника е оригинален. САМО СЛЕД това, ще платя 50-те долара за краен продукт - а именно най-дборото времеизмервателно средство във ВСЕЛЕНАТА.

Та ще съм зает тука тия дни, но няма как, трябва да съм сигурен в ЧАСОВНИКЪТ!!! :evil: Иначе има шанс да ме измамят :mrgreen:

Колега, поздравления за твойте познания относно процеса за производство на часовници, ти си почти толкова компетентен, колкото колегата Восток. Пак казвам, ПОЧТИ! толкова компетентен, сам разбираш, че малко са гениите като него.
Много ще се радвам ако той благоволи да вземе участие в настоящата дискусия и потвърди или отрече написаното от теб, за да сме сигурни дали наистина това е пътя, който изминава един часовник от 0 до клиент. Предвид написаното от него до този момент, ти едва ли, не си сбъркал някъде. Не може да е толкова просто, сигурно има нещо друго, което ние, простолюдието, изпускаме.
Дано негово величие, реши да ни просветли, един вид, да ни покаже пътя :)) :)) :))

Няма как да ти отговори,сигурно имат вечерен час.
http://wikimapia.org/19302003/bg/%D0%94 ... 0%BA%D0%B8
 "Голямото увеличаване на стойноста при съмнително увеличаване на достойнствата на изпълнението може да бъде толерирано само при часовниците... и жените." 
Аватар
plamen03
Коли и беси!

Мнениеот bassvane » 07 03 2012, 22:28

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bassvane
Почитател

Мнениеот Scenic70 » 07 03 2012, 23:15

Восток е номер 1!
::yahoo:: ::yahoo:: ::yahoo:: ::yahoo:: ::yahoo:: ::yahoo:: ::yahoo::
Изображение
Аватар
Scenic70
Почитател

Мнениеот bassvane » 07 03 2012, 23:18

Scenic70 написа:Восток е номер 1!
::yahoo:: ::yahoo:: ::yahoo:: ::yahoo:: ::yahoo:: ::yahoo:: ::yahoo::

Направо е "Lord of the watches" :)) :)) :)) :)) :))
bassvane
Почитател

Мнениеот plamen03 » 07 03 2012, 23:43

За да не отварям нова тема може ли да попитам от къде мога да намеря този часовник:
http://chasovnici.com/bg/product-view/908.html
Ако може от сигурен продавач,за да не ми сменят механизма.
 "Голямото увеличаване на стойноста при съмнително увеличаване на достойнствата на изпълнението може да бъде толерирано само при часовниците... и жените." 
Аватар
plamen03
Коли и беси!

Мнениеот Sir Tomaz » 07 03 2012, 23:47

::crap:: ОООО НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ... ::angry:: не сте запомнили вечните слова изречени от нашият стълб пътеводна светлина - заповед номер 2 - НАМЕРИ ВРЪЗКА С ПРОИЗВОДИТЕЛЯ!!!

Това са десетте Востокови заповеди:

1. ВОСТОК КОМАНДИРСКИ са най-добрите часовници на планетата
2. НАМЕРИ ВРЪЗКА С ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
3. НИКОГА не използвайте дилъри
4. Задължително купете директно от ЗАВОДА
5. Всичко и всичко са против вас, НЕ ВЯРВАЙТЕ на никой
... и т.н.
Изображение
Аватар
Sir Tomaz
Маниак

Мнениеот stdenev » 07 03 2012, 23:50

Предлагам да направим Восток почетен член!!! Да е в ЖЪЛТО... както примерно мастерите са в синьо.
Който е ЗА, да каже
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот felix » 07 03 2012, 23:50

Мисля че няма опасност, защото ставаше дума само за оригинални руски часовници - механични, а този е кварц! Но за да бъдеш сигурен можеш да се свържеш с производителя - http://www.swatch.com/zz_en/home.html . Успех и дано имаш възможност да го вземеш от фабриката защото може и куриерите да имат часовникарски инструмент и чанта с универсални неоригинални части за часовници.
Изображение
Изображение
Quod scripsi, scripsi.
Аватар
felix
МОДЕРАТОР

Мнениеот bassvane » 07 03 2012, 23:50

plamen03 написа:За да не отварям нова тема може ли да попитам от къде мога да намеря този часовник:
http://chasovnici.com/bg/product-view/908.html
Ако може от сигурен продавач,за да не ми сменят механизма.

Е как от къде, колеги, моля ви, малко по-сериозно, взимайте си белешки!
Значи, свързваш се с производителя, по възможност отиваш направо при тях и да го сглобяват пред теб и по този начин си сигурен, че нямам как да попаднеш в рацете на часовникарската мафия и в последствие Дон Денев да се сдобие с оригинален механизъм, платен от твоя джоб.
Бъдете внимателни колеги, часовникарската мафия не спи! ::drinks::

Да живее Восток!
Long live The Lord! :))
Последна промяна bassvane на 07 03 2012, 23:57, променена общо 1 път
bassvane
Почитател

Мнениеот bassvane » 07 03 2012, 23:51

stdenev написа:Предлагам да направим Восток почетен член!!! Да е в ЖЪЛТО... както примерно мастерите са в синьо.
Който е ЗА, да каже

Аз съм ЗА! :))
bassvane
Почитател

Мнениеот felix » 07 03 2012, 23:57

bassvane написа:
stdenev написа:Предлагам да направим Восток почетен член!!! Да е в ЖЪЛТО... както примерно мастерите са в синьо.
Който е ЗА, да каже

Аз съм ЗА! :))

И аз съм за!
Изображение
Изображение
Quod scripsi, scripsi.
Аватар
felix
МОДЕРАТОР

Мнениеот bassvane » 08 03 2012, 00:01

Който е ЗА, да каже

Аз пък предлагам, вместо ЖЪЛТО да е в ЗЛАТИСТО, както подобава за един Лорд!
bassvane
Почитател

Мнениеот felix » 08 03 2012, 00:05

bassvane написа:
Който е ЗА, да каже

Аз пък предлагам, вместо ЖЪЛТО да е в ЗЛАТИСТО, както подобава за един Лорд!

Направо платинен член.
Изображение
Изображение
Quod scripsi, scripsi.
Аватар
felix
МОДЕРАТОР

Мнениеот stdenev » 08 03 2012, 00:08

Жълтото има и друга символика ;)
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот plamen03 » 08 03 2012, 00:18

plamen03 написа:А,бе тези розови слончета не спират.Някой има ли познат в Медицинска Академия,мисля,че там имаше Ядрено Магнитен Резонанс да прегледат ИВЦ-то,вече се съмнявам за механизма и корпуса не ми изглежда като Титан.

Някой да ми отговори?
Аватар
plamen03
Коли и беси!

Мнениеот plamen03 » 08 03 2012, 00:20

stdenev написа:Жълтото има и друга символика ;)

2. Не си прави кумир и никакво изображение на онова, що е горе на небето, що е долу на земята, и що е във водата под земята, не им се кланяй и не им служи.
Аватар
plamen03
Коли и беси!

Мнениеот Sir Tomaz » 08 03 2012, 00:47

Сега се обадих на изпълнителния директор на Q&Q (нямам доверие на никой друг от фирмата, след наученото тук и на майка си не вярвам), за да поръчам това: http://www.qandq-casio.com/watch.php?id ... ssortid=23

Разговора се проведе в присъствието на нотариус, юрист, четирима свидетели, поп и един психиатър. Всички бяхме попълнили декларации, че ще казваме истината, само истината и нищо освен истината, бяхме доброволно подложени на детектор на лъжата. Разбрахме се тяхното СЕО и борда на директорите, както и на акционерите да го донесат и да ми го връчат официално на жълтите павета в присъствието на всички национални медии, на омбудсмана, на премиера и на президента. Надявам се, до някъде да съм сигурен, че ще е истински и няма да ми сменят частите. :ugeek:
Изображение
Аватар
Sir Tomaz
Маниак

Мнениеот plamen03 » 08 03 2012, 00:56

certomaz написа:Сега се обадих на изпълнителния директор на Q&Q (нямам доверие на никой друг от фирмата, след наученото тук и на майка си не вярвам), за да поръчам това: http://www.qandq-casio.com/watch.php?id ... ssortid=23

Разговора се проведе в присъствието на нотариус, юрист, четирима свидетели, поп и един психиатър. Всички бяхме попълнили декларации, че ще казваме истината, само истината и нищо освен истината, бяхме доброволно подложени на детектор на лъжата. Разбрахме се тяхното СЕО и борда на директорите, както и на акционерите да го донесат и да ми го връчат официално на жълтите павета в присъствието на всички национални медии, на омбудсмана, на премиера и на президента. Надявам се, до някъде да съм сигурен, че ще е истински и няма да ми сменят частите. :ugeek:

Тарикат си ти.
Аватар
plamen03
Коли и беси!

Мнениеот bassvane » 08 03 2012, 01:14

certomaz написа:Сега се обадих на изпълнителния директор на Q&Q (нямам доверие на никой друг от фирмата, след наученото тук и на майка си не вярвам), за да поръчам това: http://www.qandq-casio.com/watch.php?id ... ssortid=23

Измислил си го, никой не би си позволил да излъже в присъствието на Б.Б., а в случал, че се опита, колегата Восток ще го разбере още преди и да си го е помислил :))
bassvane
Почитател

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко останало