Audemars Piguet(може би) или колко са богати богатите.

Имате проблем с часовник или просто въпрос и няма кого да попитате?
Попитайте разбирачите!

Re: Audemars Piguet(може би) или колко са богати богатите.

Мнениеот ostap » 17 07 2017, 17:15

vvgospodinov написа:Подлрепям, след тежък работен ден всичките сме "звезди" на Хайнекен и Дюрекс.и с ментетата е жалко, но какво ще кажете за циркаджиите Флойд Мейуедър и Конър Макгрегър в този ред на мисли? Мерене на Hublot и Rolex жълто злато? Още не мога да избера по- големия сеУендур... поне не носят ментаци, надявам се...

Подготвил съм се със снимки за тези двамата в " Диктаторите и техните часовници" , при теа кинти дето ги взимат е срамота да носят ментета. Отива да поствам. :lol:
P.S. Относно по-голУемия сеУендур, имам мнение, ама ме е шубе че освен тоталитарист, ще ме обяват за расист. :mrgreen:
Изображение
Аватар
ostap
Почитател

Мнениеот Sisq0 » 17 07 2017, 17:23

Те са на по-различна вълна - колекционират Ролс Ройси. Ама при положение, че са си изкарали парите с пот и кръв съвсем буквално, и че и аз съм разливал от същите течности по зали и състезания доста години, мога само да им кажа да си ги носят със здраве.
А Джино... той наистина става да си почеше човек пръстите в кръга на шегата и доброто настроение тук. :)
Went for a walk this morning and stopped to have a coffee down by the beach.
Lady walked up and said, "So, I see a nice watch but no wedding ring."
I said, "You see a nice watch, because there's no wedding ring."
Аватар
Sisq0
Активен

Мнениеот senna » 17 07 2017, 18:00

ostap написа:Подготвил съм се със снимки за тези двамата в " Диктаторите и техните часовници" , при теа кинти дето ги взимат е срамота да носят ментета. Отива да поствам. :lol:
P.S. Относно по-голУемия сеУендур, имам мнение, ама ме е шубе че освен тоталитарист, ще ме обяват за расист. :mrgreen:

От мен няма да получиш такова обвинение, тук сме на едно мнение! :mrgreen:
”Никой не е толкова безинтересен колкото един човек без интереси.”
Аватар
senna
Маниак

Мнениеот mitadoc » 17 07 2017, 21:21

Абе,кой е Джино?
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот popayo » 17 07 2017, 21:23

Абе, къде е батко?
popayo
Маниак

Мнениеот franka » 17 07 2017, 21:30

Ке?
STEINHART Apollon ETA 2824-2 elabore
HELBERG CH7 Miyota 9015
PRAETORIAN Signifer Miyota 8215
Vostok-Europe Caspian Sea Monster Ekranoplan Quartz
Аватар
franka
Маниак

Мнениеот BorisDimitrov » 11 08 2017, 11:16

senna написа:
ostap написа:Подготвил съм се със снимки за тези двамата в " Диктаторите и техните часовници" , при теа кинти дето ги взимат е срамота да носят ментета. Отива да поствам. :lol:

От мен няма да получиш такова обвинение, тук сме на едно мнение! :mrgreen:

Според мен и двамата са един калибър СЕЛЯНДУРИ, даже единия малко подражава на другия, но има малко по-развит речник и цялата работа с техния ''мач на парите'' е една много голяма пародия на боксова среща ..............
Аватар
BorisDimitrov
Маниак

Мнениеот Torro » 19 08 2017, 12:10

Само да вметна, че Флойд Мейуедър и Конър Макгрегър са велики бойци в съответния боен стил. Не случайно тази боксова среща се очертава с небивал интерес и има невероятен награден фонд. Ако говорим за свободен бой то Конър Макгрегър би победил Флойд Мейуедър, но по правилата на бокса нещата не са никак ясни, дори предимство има Мейуедър. Макгрегър не търпи на болка, а 12 рунда по три минути са огромна болка дори без да те бият. Не случайно Макгрегър иска да опита на нокаутира Мейуедър още във втория рунд. Просто няма да има сили за повече.
Дори да са палячовци, както каза един колега по-горе, тези двама бойци са изкарали парите са си с пот и кръв. А и могат да си позволят да са екстравагантни и със сигурност са ценители на качествените и оригинални часовници.
Torro
Маниак

Мнениеот Sisq0 » 19 08 2017, 12:21

Offtopic: покажи
Torro написа:Макгрегър не търпи на болка, а 12 рунда по три минути са огромна болка дори без да те бият. Не случайно Макгрегър иска да опита на нокаутира Мейуедър още във втория рунд. Просто няма да има сили за повече.

Глупости на търкалета, Torro! :)
Макгрегър не е нокаутиран никога, а в ММА се бие с ръкавици с 4oz размер, които нямат почти никаква подплата. Как реши, че не държи на болка?
Може би няма кардиото на Флойд, което е напълно нормално с оглед на стиловете на двамата. Защитата изисква по-малко разход на енергия от нападението.
Отделно, Макгрегър се бие 5 рунда по 5 минути и натоварването е доста по-сериозно от 12 рунда по 3 минути бокс. Който е тренирал бой само в стойка и борба на земята го знае много добре.
Не мисля, че в този мач кардиото ще е основен фактор. Въпросът ще е по-скоро кое ще надделее - неортодоксалният стил и силата на удара на Макгрегор или опитът, боксовата техника и уникалната защита на Флойд. При всички положения мачът ще е по-интересен от двубоя на Флойд с Пакиао.

Тази дискусия може да се окаже МНОГО дълга, а темата е с друга идея и ще сме яко офтопик. ;)
Went for a walk this morning and stopped to have a coffee down by the beach.
Lady walked up and said, "So, I see a nice watch but no wedding ring."
I said, "You see a nice watch, because there's no wedding ring."
Аватар
Sisq0
Активен

Мнениеот Torro » 19 08 2017, 12:35

"Sisq0", не ме разбра правилно за болката. Ударите в бокса, особено в професионалния, по принцип са доста по-тежки от тези при ММА-срещите. Макгрегър е велик и успява да надделее преди да получи много удари, но знаеш,че колкото и да е велик е губил мачове /май има три загуби/ и то защото се е уморявал - за този вид болка говоря. Просто бойната постановка е различна. Аз симпатизирам на Макгрегър и бих искал да бие. Има реални шансове, за това и мачът е толкова очакван и се надявам да бъде интересен. Мейуедър има 49 победи в 49 мача, но е на 40-годишна възраст и реално се отказа от професионалния спорт през 2015 година, а Макгрегър е във върхова форма и не е слизал от ринга. Дано да се получи оспорвана и много интересна среща!
Но темата е за часовники, ха, ха...
Torro
Маниак

Мнениеот BorisDimitrov » 23 08 2017, 12:08

Да се включа и аз в тази дискусия, че е интересна, като цяло не харесвам и двамата, но не мога да отрека, че са едни от най-добрите( да не казвам най-добрите) в съответния си спорт, Макгрегър има само една загуба в ЮФС срещу Диаз, има и още 2 в някакъв друг формат, но никога не е Нокаутиран, от друга страна пък Флойд няма загуба при професионалистите, вече 20 и кусур години, последният човек, който го е побеждавал е Серафим Тодоров при аматьорите. Колкото до въпросната среща, определено смятам, че Флойд ще победи, както ако бяха в октагона, победата щеше да е за ирландеца, единствения вариянт на Макгрегър е ранен нокаут, но да не забравяме, че много хора са се мъчили да го постигнат срещу Флойд и никой не е успявал. Спор няма че ирландеца има силата да го нокаутира, но дали има бързината да го уцели ? И въпреки всичко се очертава интересен мач, дано не е само като Мейуедър-Пакяо. Следващия мач на Макгрегър в ЮФЦ срещу Нурмагомедов, обаче ще е доста по-интересен .......
Аватар
BorisDimitrov
Маниак

Мнениеот trk2 » 26 08 2017, 10:10

Torro написа: Дори да са палячовци, както каза един колега по-горе, тези двама бойци са изкарали парите са си с пот и кръв. А и могат да си позволят да са екстравагантни и със сигурност са ценители на качествените и оригинални часовници.

А може и да са им платили да ги носят. Пропищяха света с този мач, чак билбордове гледам из улиците.
Колкото до Джино, Мите то си го пише в началото- спечелил Биг брадър, т.е. два месеца са го давали по телевизията, като главен герой. Нямаше да влезна в тази тема, ако не бяха моите родители вчера. Викат ми, сине ти пак си добре, ама виж онзи дето спечели биг брадър във вестника пише, че дал цялата си печалба за часовник- половин милион щ.д. за Ришар Мил.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот ostap » 26 08 2017, 13:18

trk2 написа:
Torro написа: Дори да са палячовци, както каза един колега по-горе, тези двама бойци са изкарали парите са си с пот и кръв. А и могат да си позволят да са екстравагантни и със сигурност са ценители на качествените и оригинални часовници.

А може и да са им платили да ги носят.

viewtopic.php?f=4&t=31103&start=260
Изображение
Аватар
ostap
Почитател

Мнениеот ISDP » 12 10 2017, 16:50

ostap написа:https://www.autobild-bulgaria.com/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D1%81-%D1%84%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81-%D0%B7%D0%B0-s-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81-%D0%B8%D0%BB/
::huh::

Много яко... Много се смях :)) :)) :)) :)) :-D :-D :-D :-D
ISDP
Активен

Мнениеот vladislavpasha » 12 10 2017, 19:36

Има много такива реплики на Ферари, Бентли, Ламбо на основата на Фиати, Ланчии , Алфи и тн.
vladislavpasha
Активен

Мнениеот phil05 » 12 10 2017, 20:37

А, има и оригинали, Ягуар на базата на Форд примерно...:). Но все пак е повече Ягуар, отколкото Форд ::angel::. Айдее, отидохме пак при часовниците :wink: .
Аватар
phil05
Маниак

Мнениеот ostap » 12 10 2017, 22:52

phil05 написа:А, има и оригинали, Ягуар на базата на Форд примерно...:). Но все пак е повече Ягуар, отколкото Форд ::angel::. Айдее, отидохме пак при часовниците :wink: .

На фона на индийската компания "Tata Motor" която в момента е собственик на Ягуар, Форд ми изглежда като потомствена мануфактура, аристократ със синя кръв...некъф "Патек Филип" на автомобилното дело. :lol:
Изображение
Аватар
ostap
Почитател

Мнениеот phil05 » 12 10 2017, 23:13

Те и Ленд Ровър/Рейндж Ровър са Тата Моторс, ама я гледай какво става? Най "престижната" кола, недостижима, най вече цените :lol: Я тоя новия по билбордовете навсякъде :shock:

Чакам сега някой да ми го предложи за моето Дискавъри 2 (манифактура), че за предишния казах, че не го давам :).
Аватар
phil05
Маниак

Мнениеот ostap » 12 10 2017, 23:34

Диско 2 -С рама ( шаси). Олд скул. Не го сменяй за новите, остави го в колекцията, че такива вече не правят. Направо си е олдтаймър. ::cool::

Изображение
Изображение
Аватар
ostap
Почитател

ПредишнаСледваща

Назад към Проблеми и въпроси