THETIME.BG СА ИЗМАМНИЦИ!

Имате проблем с часовник или просто въпрос и няма кого да попитате?
Попитайте разбирачите!

THETIME.BG СА ИЗМАМНИЦИ!

Мнениеот Brazer » 18 01 2017, 19:35

Здравейте Колеги.

След като се опитаха да ми пробутат реплика, направих подробно проучване за тях и съм изключително разочарован от резултатите. Директно прилагам доказателства, подкрепящи твърдението ми. Нарочно заглавието е написано с главни букви, за да се класира темата на първо място в търсачките и повече хора да знаят за тях.

1. Онлайн магазин http://www.Thetime.bg извършва амбулантна търговия и няма валидна фирма, не издава касови бележки и фактури. Доказателство:

В техният сайт е посочено: 2. "Дъ Тайм" ООД е търговско дружество, с ЕИК 201743636.

Проверка в НАП: "Проверка за валидност на ЕИК 201743636 - невалиден БУЛСТАТ!"

2. В сайта е посочено, че имат магазин в Новотел Пловдив - такъв магазин не съществува!

3. При справка в Еконт телефонният номер на подателя 0878404038 е регистриран на Боран Боранов Мандраджиев, основен офис на изпращане - Пловдив Капана(този офис се намира на 600 метра от Новотел). При търсене в гугъл по имена се оказва, че въпросното лице има друга фирма - ЕИК: 202010010 БОРАН МАНДРАДЖИЕВ ЕТ.

Изображение

4. Понеже е много сигурен в ментетата си, въпросният търговец си направил видеоканал в Ютюб. Така сам си вкарва автогол, понеже при внимателно заглеждане в клиповете си личи, че сертификатите на автентичност на часовниците са фалшиви.

Изображение

5. Във форума има две други теми, където също е доказано, че този сайт продава реплики на часовници:

http://strelki.info/viewtopic.php?f=33&t=26673

http://strelki.info/viewtopic.php?f=33&t=20333&start=40

Сега остава да видим дали отговорните институции и по-конкретно официалните представители ще заемат определена позиция?
Аватар
Brazer
Новобранец

Re: THETIME.BG СА ИЗМАМНИЦИ!

Мнениеот ivanovnov » 18 01 2017, 19:44

Ще заемат, ако някой ги сезира по надлежния ред. Иначе всичко написано по темата ми изглежда вярно и истина. :)
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Мнениеот Brazer » 18 01 2017, 19:52

Случи ми се веднъж да посетя магазин на Джулиани за смяна на батерия и имаха съмнения, че часовникът е реплика. 10 минути ме разпитваха откъде съм го купил, че съм бил в нарушение и всякакви подобни. В последствие се оказа, че верижката е сменена с друга и това ги е заблудило. Та в този ред на мислите ми е много интересно, дали ще бъдат толкова заинтересовани и от въпросният господин...

П.П. Не знам кой им прави оптимизацията за търсачки, но искам да му стисна ръката. Такъв сайт да го изкараш на 5-та позиция по ключова дума "оригинални часовници" са си най-малко 10 000лв. за SEO. Явно големи пари се правят от репликите...

Изображение
Аватар
Brazer
Новобранец

Мнениеот Torro » 20 01 2017, 15:07

Колега, хубаво е, че не са успели да те излъжат! Браво и ,че си направил съответното задълбочено проучване!
Дано феновете на часовниците, когато търсят подходящия за себе си часовник да имат предвид и тази тема. Така ще се избавят от излишни главоболия и неприятности.
Torro
Маниак

Мнениеот silverplanet » 20 01 2017, 18:31

predi 2 dni kupih ot tozi sait tissot t-race i kato vidqh tozi post poludqh, i dnes izpratih brat mi v magazin na julliany gr pld da proverqt chasovnika, i zaredi tozi g-n se nabutah 20lv za proverka okolo 15 min sa go gledali i chasovnika e bil originalen.
Изображение
silverplanet
Новобранец

Мнениеот Kuonyy » 20 01 2017, 19:02

Писането на кирилица е задължително.
И защо сега ревете, че сте се набутал 20 лева!? Ами ако беше менте, както 99% от продаваните от тях часовници, и се бяхте набутали 1000 лева, какво щяхме да изчетем!?
Аватар
Kuonyy
Маниак

Мнениеот diksanal » 20 01 2017, 19:07

silverplanet написа: i zaredi tozi g-n se nabutah 20lv za proverka

Да бе,яко набутване си е...,по добре да беше менте. ::huh::
"Той е богат или беден според това, което е, а не според това, което има."
Бийчър.
Аватар
diksanal
Маниак

Мнениеот ISDP » 20 01 2017, 19:27

Ами щом не ти се рискуват 20лв по добре да не беше ходил

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
ISDP
Активен

Мнениеот donpeev » 20 01 2017, 19:38

silverplanet написа:predi 2 dni kupih ot tozi sait tissot t-race i kato vidqh tozi post poludqh, i dnes izpratih brat mi v magazin na julliany gr pld da proverqt chasovnika, i zaredi tozi g-n se nabutah 20lv za proverka okolo 15 min sa go gledali i chasovnika e bil originalen.
Изображение

Да да, колко удобно, регистриран потребител след публикуване на темата, хаха. Тия вафли на някой друг ги пробутвайте.
donpeev
Напредващ

Мнениеот silverplanet » 20 01 2017, 20:30

donpeev написа:
silverplanet написа:predi 2 dni kupih ot tozi sait tissot t-race i kato vidqh tozi post poludqh, i dnes izpratih brat mi v magazin na julliany gr pld da proverqt chasovnika, i zaredi tozi g-n se nabutah 20lv za proverka okolo 15 min sa go gledali i chasovnika e bil originalen.
Изображение

Да да, колко удобно, регистриран потребител след публикуване на темата, хаха. Тия вафли на някой друг ги пробутвайте.

какви вафли 5лв приятел? просто си рег тук да кача обява на часовник и като видях този пост полудях... и веднега изпратих човек да проверят часовник. също гледам и момчето който отворил темата и писал директно тук. това не ме бърка просто споделих с вас какво става.
silverplanet
Новобранец

Мнениеот Liani » 20 01 2017, 21:54

silverplanet написа:
donpeev написа:
Изображение

какви вафли 5лв приятел? просто си рег тук да кача обява на часовник и като видях този пост полудях... и веднега изпратих човек да проверят часовник. също гледам и момчето който отворил темата и писал директно тук. това не ме бърка просто споделих с вас какво става.

Колега, сигурен ли си, че твоя не е менте?
Liani
Активен

Мнениеот silverplanet » 21 01 2017, 02:06

няма отговор, ясно ми е кой от къде е ::up:: ::up::
silverplanet
Новобранец

Мнениеот marind » 21 01 2017, 05:48

silverplanet написа:няма отговор

А какъв е въпроса? :roll:
silverplanet написа: ясно ми е кой от къде е ::up:: ::up::

И на нас май ни е ясно :) ::up::
Аватар
marind
Маниак

Мнениеот Liani » 21 01 2017, 10:00

Циферблата от снимката се различава от циферблата на оригинала, което ме кара да мисля, че е реплика и това Тисо.
Liani
Активен

Мнениеот Brazer » 21 01 2017, 12:05

1. Никой не казва, че продават само ментета. Аз казвам, че продават И ментета, заедно с оригиналите.
2. Получи ли касова бележка при доставка? Ако си получил направи една снимка, би трябвало да е от 18.01.2017. Ако не си получил - честито прецакан си.
3. Подателят физическо лице ли беше? Ако пазиш товарителницата я щракни снимка, скрий твоите данни.
4. Като си много сигурен в часовника, ще ни направиш ли една снимка, потопен във вода?
5. Ще ни заснемеш ли етикета с баркода от кутията?
6. В Джулияни Пловдив прегледа не струва 20лв.!
7. Поне да беше заснел оригинален Тисо.

Въпросите може да ги приемеш за реторични. Знам, че сега ще кажеш какво ме занимавате с глупости, нали не си Боран... или може би си...
Аватар
Brazer
Новобранец

Мнениеот silverplanet » 21 01 2017, 15:29

мале мале какви експерти сте тук не е истина ::yahoo:: ::yahoo:: ::yahoo:: още малко ще м съдите защо съм купил от там.
silverplanet
Новобранец

Мнениеот ivanovnov » 21 01 2017, 15:32

:clap: :clap: :clap: бързо сте намерили форума, явно следите интернет пространството за коментари по адрес на thetimebg :lol: :lol: :lol:
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Мнениеот stefanov_s » 21 01 2017, 15:36

Публична тайна е, че тези продават реплики, абсурдно е, че може да им се размине, но е факт... То само като видиш как PRC-тата са им по 500 лева, а в Джулиани са 900...
stefanov_s
Активен

Мнениеот monopola » 21 01 2017, 16:49

много отдавана бях писал аз - thetime.bg са жалки измамници! Продават реплики яко и въобще са някаква смешна форма на търговия.
Не купувайте от thetime.bg защото ще ви измамят, продават реплики :)

Дано тоя път темата стане по-полярна, че белим някой преди да купи от измамниците thetime.bg продаващи реплики вземе да стигне до нея.

Аз понеделник ще си поръчам едно Армани или там някакъв друг ментак и директно ги мятам с данъчни и икономическа :) Това заслужават подобни.
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот Brazer » 21 01 2017, 17:38

monopola написа:много отдавана бях писал аз - thetime.bg са жалки измамници! Продават реплики яко и въобще са някаква смешна форма на търговия.
Не купувайте от thetime.bg защото ще ви измамят, продават реплики :)

Дано тоя път темата стане по-полярна, че белим някой преди да купи от измамниците thetime.bg продаващи реплики вземе да стигне до нея.

Аз понеделник ще си поръчам едно Армани или там някакъв друг ментак и директно ги мятам с данъчни и икономическа :) Това заслужават подобни.

Препоръчвам ти да поръчаш от тях модел, който го няма в сайта на Джулиани или в другите парт;орски магазини - така ще си 100% сигурен, че няма как да е оригинал. Понеже старите колекции официалният представител ги е изтеглил от пазара, а в thetime са все още налични.

Жалкото е, че и той чете форума и най-вероятно ще ти откаже поради изчерпана наличност ако поръчаш реплика.
Аватар
Brazer
Новобранец

Следваща

Назад към Проблеми и въпроси