THETIME.BG СА ИЗМАМНИЦИ!

Имате проблем с часовник или просто въпрос и няма кого да попитате?
Попитайте разбирачите!

Re: THETIME.BG СА ИЗМАМНИЦИ!

Мнениеот klon » 23 01 2017, 01:31

:clap: :thumbup:
Аватар
klon
МОДЕРАТОР

Мнениеот thetimebg » 23 01 2017, 01:56

Zdraveite priqteli,
purvo shte otgovorq na g-n Pasev ot julliany, mnogo dobre se poznavame s nego, saita thetime.bg ot 7 godini raboti neprekusnato i nikoga ne e bil zatvoren!!

ot 2010 do 2014 godina rabotihme s tqh i toi mnogoo mnogoo dobre znae sega zasto ne rabotim s tqh i ot sega natatuk suhto nqma da raboim s tqh neka i na vas da kaje istinata zasto ne rabotim s tqh ;)

g-n Brazer s neturpenie chakam da polucha jalbite i proverkite, sled proverkite na nap, kzp, kzk, mvr, mitnica plovdiv,che shte doidat i shte si trugnat kakto sa doshli, imame vschi dokumenti sertifikati i dogovori s firmite koito rabotim nqma problem chakam da doidat:) a sled tova ti pregotvi ****-***** cifrena suma za advokat i za delo :)
thetimebg
Новобранец

Мнениеот thetimebg » 23 01 2017, 03:03

zabravih da pozdravq i nqkoi ot moderatorite!
sushto i nqkoi ot tqh da pregotvqt dokazatilstvo che i s tqh shte si igraq mnogo.. mai tozi mesec malko povechko sa platili na tqh:)

znaete li kak tainichko piqt kafe s shefovete na drugi online magazini?? za nqkakvi smeshni pari se prodavat kato kurvi:)) tqh da gi komentriat poveche, da prashtat tqhni linkove :))))) neka purvo da se razberem s g-n brazer i shte pratq screen ot 2015 godina edin ot moderatorite kakva oferta beshe mi pratil ;) golqma greshka sum napravil tolkova vreme ne sym vlizal tuk tctctc :(
thetimebg
Новобранец

Мнениеот nvelikov » 23 01 2017, 10:27

Като за начало инвестирайте в речник, образование или просто плащайте на някой грамотен, за да пише вместо Вас! Въвеждате в заблуда, че сте оторизиран представител на редица марки, но в действителност не сте! Показвате видео със фалшив сертификат, а след това ни убеждавате с друг(видимо различен), че същият е оригинален! Поздрави от човек, който никога няма да Ви е клиент!
Никога не бъди точен – губиш много време, докато чакаш другите.
Аватар
nvelikov
Почитател

Мнениеот monopola » 23 01 2017, 10:42

ха, измамника се включил :)

Я си набивай камшиците от форума ако обичаш. Няма място тук за такива като теб, неграмотен смешник. Пробвай да лъжеш други хора, бъди сигурен, че ние ще направим каквото трябва.
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот mitadoc » 23 01 2017, 10:45

Браво! Следя с интерес. Може да се окаже,че в България има надежда за граждански будно общество.
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот ISDP » 23 01 2017, 10:45

При това със силни думи и обвинения :)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
ISDP
Активен

Мнениеот monopola » 23 01 2017, 10:47

Brazer написа:Разбира се, че е фалшив, след като от друг профил се опитва да изчисти името си.

В момента срещу Боран Боранов Мандраджиев има постъпили сигнали в:

НАП за укрити приходи от продажби и амбулантна търговия - извършване на продажби като физическо лице
КЗП за неиздаване на касов бон при продажба, липса на информация в онлайн магазина за фирмата
КЗК за уронване на престижа на марките и продажба без разрешението на ексклузивния представител за страната.
Отдел компютърни престъпления към ГДБОП-МВР - нелоялна конкуренция, подвеждане с манипулирана информация с цел извличане на икономическа изгода
Митница Пловдив - за нелегален внос на контрабандни стоки.
Следва издирване на лицето от икономическа полиция и унищожаване на внесените ментета
А това, че онлайн магазинът все още е онлайн е в наша полза, защото така много по-лесно се доказва престъплението.

След като имаме информацията от Еконт, следва поетапно обаждане на получателите, на които са им доставени пратки на съответните марки, с цел да ги включим към общата жалба, която ще предадем на полицията.

Не знам Джулиани какво могат, но точно мен не трябваше да се опиташ да ме метнеш!

След няколко месеца с удоволствие ще пусна тук копия от актовете, които са ти направили за ***** цифрени суми.

Колега, недей повече да пишеш какво и как :) Остави го сам да разбере какво става когато си измамник.
Поздравления за инициативността, така трябва да се прави за да се отървем от подобни ::drinks::

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот Brazer » 23 01 2017, 12:31

thetime Откакто видя поста ми в 00:30, цяла вечер не можа да заспиш нали? От тук нататък няма и да можеш! Проверките ще дойдат скоро, не се притеснявай. За адвокат няма как да приготвя пари, защото вече съм такъв. Заповядай, като си много смел, пиши ми лично съобщение да ти кажа кой съм и как да ме намериш... или пращай двама мутри да ме бият, нали в България така вървят нещата.

Разбирам, че искаш да се изкараш чист и цяла вечер мислиш начини за това, но как пък един път не каза - вие не сте прав, аз не продавам реплики, издавам редовни касови бележки, имам си фирма и не пращам като ФЛ, а? От всички бг онлайн магазини само теб не те харесват, само теб те клеветят...горкичкия, да беше само конкуренцията можех и да повярвам, но когато пробутваш ментета и на клиентите си, това няма как да стане!

Само със заплахи за съдене за клевета не става... Москва не вярва на сълзи.

И като са ти изрядни всички договори и сертификати, я ги качи тука да видим, тъкмо ще убедиш клиентите си, че всичко ти е наред и могат да пазаруват от теб.
Аватар
Brazer
Новобранец

Мнениеот thetimebg » 23 01 2017, 14:24

spa spokoino priqtel i gi chakam s neturpenie, kato doidat na proverka shte im pokaja vsi4ko ne se prtisnqvai :))

a ti posle kakvo obqsnenie shte dadesh za falshivite signali neznam, shte te vurtq kato balerina vqrvai mi, takava smetka shte ti izkarame che bednatiq fantaziqta, dobre che si advokat pone za nego nqma da pla6ta6 :)

haha mnogo qk avatar si slojil :D sloji i tozi avatar do nego da gi imash i dvata :)

Изображение
thetimebg
Новобранец

Мнениеот nvelikov » 23 01 2017, 14:39

Уж трябва да си сериозен човек, да можеш да спечелиш купувачи, а ти не само изумяваш с неграмотност ами правиш циркове! Щом представляваш сайта би трябвало колегата да има касов бон и гаранция, която се покрива в оторизираните сервизи в България. В случая се оказва, че не си официален представител, както твърдиш и подвеждаш купувачите, че имат гаранция! Абсолютно в нарушение си при тези условия! След като твърдиш, че всичко ти е наред защо е този просташки изказ? Изобщо не вдъхваш доверие!
Никога не бъди точен – губиш много време, докато чакаш другите.
Аватар
nvelikov
Почитател

Мнениеот Brazer » 23 01 2017, 14:43

Виж thetime, не знам още как да ти го обясня. Като са ми фалшиви/неоснователни твърденията, приложи тук доказателство че си прав:

1. Дай ни актуално състояние на фирмата, оборот, издадени фактури и т.н.
2. Дай ни договори с доставчици, че купуваш от тях изрядна стока
3. Покажи ни митническите декларации за внос, че стоките са сертифицирани CE
4. Покажи ни справка от Еконт, че изпращаш като ЮЛ, а не като ФЛ.

Ти нямаш никакви доказателства в твоя полза и само въртиш локуми. Кога ще осъзнаеш, че ти не печелиш от проверяващите, а от клиентите, които вече прочетоха тази тема и никога няма да пазаруват от теб.

Мисля, че до тук темата е изчерпана, не успя да обориш нито едно от твърденията ми, следователно съм прав до доказване на противното - А ТИ НЕ МОЖЕШ ДА ДОКАЖЕШ ПРОТИВНОТО!
Аватар
Brazer
Новобранец

Мнениеот miroman » 23 01 2017, 15:02

Съжалявам, че се намесвам, и вероятно на нехаресваната от всички страна.
Brazer написа:Виж thetime, не знам още как да ти го обясня. Като са ми фалшиви/неоснователни твърденията, приложи тук доказателство че си прав...

Ама ти наистина ли си адвокат??? И искаш някой да доказва, че няма сестра???
Досега бях убеден, че си на прав път, и ще постигнеш резултат. Ама с тоя пост направо ме загуби като поддръжник.

Никой не трябва да доказва, че е нещо, на никого! Ако сме правова държава все пак де ... не, че имам някаква илюзия, че сме ...

Пък и thetime с тая закана, че щели да извадят скрийншот от 2015 направо минаха под нулата :lol: :lol: :lol: Ами Кой вярва на скрийншот в ерата на Фотошопа :lol: :lol: :lol:

Така че, ако останалите ти твърдения са верни, пожелавам ти успех. Но си го направи по правилния начин.

Поздрави, Миро.
------- Моите турбийони -------
Constantin Durmont Tourbillon | Exactano Tourbillon | WUS 2012 Tourbillon Project
-----------
Вечният календар е направен, за да може един път на 4 години да глеждаме как датата се сменя от 28-ми на 29-ти. Репетирът е направен, за да може изобщо да не поглеждаме часовника. А турбийонът е направен, за да го гледаме непрекъснато.
Аватар
miroman
Master User

Мнениеот thetimebg » 23 01 2017, 15:24

az vsichko shte pokaja na proverkite, g-n brazer pravish se na haker ne mojali da namerish eori nomer v mitnicata???
tuk ste pisali 4230 posta i oste nqma snimki na falshiviq chasovnik, nqkakav swiss made s qponski ili kitaiski mehanizym ili nesto podobno, sled proverkite taka shte vi atakuvam vsichkite da dokajite tezi repliki chasovnici kudesa, saita e zashtiten s https protokol i tova v momenta koito pravite che tvurdite chasovnicite sa repliki golqma izmama da znaete! osobenno g-n brazer shte go poburkam za zashtita na markata bez nikakvi dokumenti i dokazatelstva govori pulni gluposti, vinagi sme prashtali pratkite s pregled i test dori testa da bude pri chasovnikar ili serviz i klienta taka da plati sumata!

nqmada e mnogo max 2-3 meseca g-n breezer pregotvi ****-***** cifrena suma za markata ili i ti si ot nqkoi ot konkurenciqta :))))

pisali na g-n pasov ot julliany? otgovorili ot 3 godini zasto ne rabotim s tqh??? kak doidoha na proverka i sled 15 min si trugnaha?? g-ca ani ot megatime poznavash li q? svurjise i s tqh pak da doidat np:))

a ti koga si kupil vuprosniq fal6iv 4asovnik?? kude go kiresh?? pazi go che i na teb shte ti trqbva mngoo dokumenti da pokajesh za proverka
thetimebg
Новобранец

Мнениеот thetimebg » 23 01 2017, 15:33

az ne razbiram ot chasovnici dori neznam kak se otvarq kapaka. drugata sedmica shte sum v sofia neka da se sreshtnem s nqkoi ot vas koito razbira ot chasovnici, shte vzema 2 chasovnika s men purvo toi da gi proveri kudeto iska, i sled tova shte go pravq v serviz na julliany i da dade 20lv za proverka i da kaje che edinq chaoavnik e kupuen ot thetime.bg a drugiq ot angliq i da vidim v serviza kakvo shte mu otgovorqt :)) nqkoi ako iska da probvame tova neka da pishne na lichno da go napravim az sum suglasen :))
za sujelenie momcheta te sa sviknali da julqt horata qko s ceni i da napravqt razpodajba s 5-15% ne moje da prodavash po niska cena ot tqh! te mnogo dobre me znaqt koi sum ot kude sum i svbodno si gi prodavam i shte prodalja da prodavame po niski ceni ot tqh
thetimebg
Новобранец

Мнениеот mitadoc » 23 01 2017, 15:45

II. Правила

1. Официалният език на форума е българският. Допустимо е използване на чужди езици при спазване на граматическите им правила. Писането на български език с латински букви е забранено.
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот BorisDimitrov » 23 01 2017, 15:46

thetimebg написа:az vsichko shte pokaja na proverkite, g-n brazer pravish se na haker ne mojali da namerish eori nomer v mitnicata???
tuk ste pisali 4230 posta i oste nqma snimki na falshiviq chasovnik, nqkakav swiss made s qponski ili kitaiski mehanizym ili nesto podobno, sled proverkite taka shte vi atakuvam vsichkite da dokajite tezi repliki chasovnici kudesa, saita e zashtiten s https protokol i tova v momenta koito pravite che tvurdite chasovnicite sa repliki golqma izmama da znaete! osobenno g-n brazer shte go poburkam za zashtita na markata bez nikakvi dokumenti i dokazatelstva govori pulni gluposti, vinagi sme prashtali pratkite s pregled i test dori testa da bude pri chasovnikar ili serviz i klienta taka da plati sumata!

nqmada e mnogo max 2-3 meseca g-n breezer pregotvi ****-***** cifrena suma za markata ili i ti si ot nqkoi ot konkurenciqta :))))

pisali na g-n pasov ot julliany? otgovorili ot 3 godini zasto ne rabotim s tqh??? kak doidoha na proverka i sled 15 min si trugnaha?? g-ca ani ot megatime poznavash li q? svurjise i s tqh pak da doidat np:))

a ti koga si kupil vuprosniq fal6iv 4asovnik?? kude go kiresh?? pazi go che i na teb shte ti trqbva mngoo dokumenti da pokajesh za proverka

Мултиакаунтинга е забранен в този форум , а ми се струва , че вие и ''доволният ви клиент'' сте един и същ човек , също така живеем в България и в България се пише на БЪЛГАРСКИ . Аман от селски тарикати , дето си мислят , че откриват топлата вода . Пожелавам ви ''страшен невървеж'' с продажбата на реплики ! Ако случайно се окаже , че всичко със стоката ти е наред , бих ти се извинил публично , дори бих си купил нещо от теб , като компенсация за лошите думи . Приемам адски навътре темите свързани с ментета , защото в моя бизнес се боря с ментета постоянно , не на часовници, но знам вносителите как се чувстват и с какви вятърни мелници им се налага да се борят постоянно !
Аватар
BorisDimitrov
Маниак

Мнениеот Barking Dog » 23 01 2017, 15:53

Thetime- в тази тема не дискутираме цените на които се продават часовниците в България (макар че си заслужава) а дали часовниците които Вие продавате са истински, със сертификат, платени мито и данъци, заводска гаранция в оторизиран сервиз. Тези всички елементи влияят доста върху крайната цена на която се продават тези продукти. В случая Brazer отправя конкретни обвинения и питания, които когато се наложи трябва да доказва по съответния ред. Предвид факта, че той самия казва че е адвокат, едва ли се изказва публично неподготвен и без доказателства.
Вие от ваша страна също ще трябва да доказвате вашите тези и твърдения по сътветния ред, пред когото трябва.

Всичко останало, което пишете е ала-бала- ще дойда в София с два часовника дза видим дали са истински- не сме в детската градина ( аз също ще притичам до Дулиани да купя два часовника и да ги проверяме.. :lol: :lol: :lol: )
Животът е силно заразна болест, която се предава по полов път и винаги завършва със смърт.
Barking Dog
Маниак

Мнениеот monopola » 23 01 2017, 15:54

Баси смешника е тоя :) Двата му профила отнасят бан заради мултиакаунтинг, заради писане не на български език, а и личното ми мнение, че е измамник.
thetime.bg - не ни занимавай повече със себе си. Ясен си, темите ще останат, та да станеш ясен и на повече хора. Айде марш ::drinks::

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот Brazer » 23 01 2017, 15:58

thetimebg написа:az vsichko shte pokaja na proverkite, g-n brazer pravish se na haker ne mojali da namerish eori nomer v mitnicata???

thetime ти изобщо четеш ли какво пиша?

В началото писах, че се опита да ме метнеш - тоест пратката е отказана след преглед, да не съм прост да платя 600лв. за менте Тисо.

Намирането на ЕОРИ номера не е моя работа, има едни хора дето държавата им плаща за това да хващат такива като тебе.

Това, че сайта ти е защитен с SSL (Secure Sockets Layer) криптиран протокол не го прави по никакъв начин по-коректен или часовниците по-оригинални. Това се ползва за секюризация при онлайн разплащане с карти.

Моите доказателства са приложени като снимки и текст. Това, че слагаш опция преглед и тест по никакъв начин не те оправдава, след като един неопитен човек няма как да разпознае по-качествена реплика, без да отвори механизма.

Аз няма как да защитя марката, това е работа на вносителя. И нямам задължението да показвам никакви документи, след като ти продаваш ментета, а аз си имам къде къде по-престижна работа.

Не знам кой ти е конкуренцията, но като си тръгнал поне докладвай и тях, че да изчистим с общи усилия бг онлайн пространството от такива като теб.
Аватар
Brazer
Новобранец

ПредишнаСледваща

Назад към Проблеми и въпроси