Резервна верига за Daniel Klein Premium 11007

Имате проблем с часовник или просто въпрос и няма кого да попитате?
Попитайте разбирачите!

Резервна верига за Daniel Klein Premium 11007

Мнениеот tzetz » 13 12 2017, 00:09

Здравейте приятели,
от няколко дни се опитвам да помогна на една приятелка да си намери резервна верика за този Daniel Klein Premium 11007.
Проблемът е, обаче, че тази марка освен да се рекламира като най-добрият избор, най-стилния подарък и незнам какво си още, не предлага никъде резервни части за часовниците си. Камо ли вериги. Което ме навява на мисълта, че произвеждат еднодневки, които след това да се заменят с нов.
Веригата която тя е намерила и е на снимката е по-тясна от оригиналната и не е двуцветна.
Хрумна ми, че може би стандартна двуцветна верига ще свърши работа, но и тук ударих на камък. 26 мм намерих само на Сейко, която е 160 Евро. Евтини също намерих на едно място по 25$ но за съжаление размерите им стигат до 24 мм. ::crap:: :(
Та тук остана единствения пристан на надеждата, да попитам везедесъщия форум, дали има някой идея как може да се реши проблема и на достъпна цена да се намери двуцветна верига, черно-сребристо, подобна на оригиналната. :idea:
Благодаря за отговорите и помощта!

Изображение

Изображение
Посегнах аз към времето, а то изтече като пясък между пръстите...
Аватар
tzetz
Активен

Назад към Проблеми и въпроси