***** Иван Янакиев // Ателие "Complication" *****

Теми свързани с търговците - къде сте ходили на часовникар, колко пари Ви е взел, как е свършил работата. Търсите часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.

***** Иван Янакиев // Ателие "Complication" *****

Мнениеот stdenev » 05 10 2017, 23:35

Здравейте Колеги,

Често се отварят теми и дискусии за часовникари, реклами на ателиета и т.н.
Отдавна обаче ми се иска да напиша няколко реда за г-н Иван Янакиев.
Всеки който е ходил в ателие "Complication" или е ползвал неговите услуги знае, че Ванката (както го наричат много хора) е последният часовникар, който има нужда от каквато и да е реклама, представяне и т.н.
И все пак смятам, че в този форум е "грехота" да няма отделна тема за този Майстор Часовникар. :))

За мен лично е шанс в нашата малка татковина да има Специалист от неговото ниво.
Всеки път, например, когато си взема часовник полиран от Иван Янакиев не мога да повярвам на качеството на изълнение - с две думи все едно е излязъл току що от магазина. :)

Днес си взех една Omega James Bond и веднага пред ателието направих няколко снимки:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Снимките са правени с телефон и набързо, но мисля, че става ясно за какво иде реч.

Когато съм закъсвал с часовници, които никой друг не успява да оправи съм ходил при Ванката и там проблема винаги е бивал решаван!!!

Не искам да ставам многословен, защото предполагам има и други хора, които ще споделят положителни мнения за Мастера (така съм си го кръстил аз :) ), просто ще кажа благодаря на г-н Иван Янакиев за високия професионализъм и за винаги приятелското и човешко отношение.

Респект!

Поздрави на всички. ::drinks::
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Re: ***** Иван Янакиев // Ателие "Complication" *****

Мнениеот Дон Жуан » 06 10 2017, 00:26

Подкрепям!
Един от малкото, за когото съм чул само добри неща!
::drinks::
Моята скромна колекцийка : viewtopic.php?f=12&t=20141
Аватар
Дон Жуан
Маниак

Re: ***** Иван Янакиев // Ателие "Complication" *****

Мнениеот diksanal » 09 10 2017, 21:39

Ванката е голям майстор и голям пич-респект! ::thumb::
И най важното-ще сте сигурни,че часовника ще е 100% ок,дори да е бил в ''оторизиран'' сервиз преди това. :))
"Той е богат или беден според това, което е, а не според това, което има."
Бийчър.
Аватар
diksanal
Маниак

Назад към Часовникари, магазини, сервизи