РЕСТАВРАЦИЯ И РЕМОНТИ НА РЪЧНИ И ДЖОБНИ ЧАСОВНИЦИ

Теми свързани с търговците - къде сте ходили на часовникар, колко пари Ви е взел, как е свършил работата. Търсите часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.

Re: РЕСТАВРАЦИЯ И РЕМОНТИ НА РЪЧНИ И ДЖОБНИ ЧАСОВНИЦИ

Мнениеот ivaylo stamenov » 17 03 2016, 22:20

Още едно положително мнение за Георги!
Макар, че при мен ставаше дума само за настройка на изоставащ Longines съм с чудесно впечатление от човека.
ivaylo stamenov
Новобранец

Мнениеот hemingway » 18 03 2016, 00:56

Много благодаря за позитивния коментар и проявеното доверие!

ivaylo stamenov написа:Още едно положително мнение за Георги!
Макар, че при мен ставаше дума само за настройка на изоставащ Longines съм с чудесно впечатление от човека.
Аватар
hemingway
Маниак

Мнениеот strong » 19 03 2016, 00:59

Писах на ЛС на hemingway но нямам отговор,та ще попитам и тук полага ли фосфор на стрелки?
strong
Маниак

Мнениеот low » 07 04 2016, 09:42

Още един (пре)доволен клиент на г-н Георги Атанасов! Отношение и професионализъм, срещащи се все по-рядко в наши дни. Продължавайте в същия дух, Георги!
low
Новобранец

Мнениеот senna » 20 04 2016, 16:10

Преди

Изображение

След

Изображение

„Днес – това е само един от дните, които трябва да изживеем. Но какво ще се случи в бъдещите дни, това ще зависи само от това, което направим днес.“ - Ърнест Хемингуей

Днес Вие направихте един човек щастлив!
Благодаря Ви г-н Атанасов!
”Никой не е толкова безинтересен колкото един човек без интереси.”
Аватар
senna
Маниак

Мнениеот hemingway » 20 04 2016, 17:55

Сърдечно благодаря на low и senna за проявеното доверие и търпение, и за всички добри думи за мен и моята работа! Щастлив съм, че съм доставил радост! Hemingway Senior
Аватар
hemingway
Маниак

Мнениеот cecoicov » 25 04 2016, 15:00

Огромни благодарности на г-н Атанасов за реставрацията и съживяването на скъп семеен спомен.
Благодарение на него часовника на дядо се сдоби с ново покритие на касата, стъкло, фосфор на стрелките, коронка и не на последно място, точна работа.

преди
ИзображениеИзображениеИзображение
и след
ИзображениеИзображениеИзображение
cecoicov
Почитател

Мнениеот acronym » 29 07 2016, 09:00

Искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на г-н Атанасов, за помощта която ми оказа и ми върна загубения интерес към механиката. ::drinks::

Наскоро купих часовник от форума, за една не малка (поне за мен) сума и бях много радостен, че най-накрая имам възможността да сложа този механизъм на ръката си. Продавача твърдеше, че отклонението е 2-3 секунди, но при мен се оказа по секунда на час, което направо закопа и без това намалелия интерес към механичните чаовници. Верно не работа в НАСА :) но 25-30 секунди на ден за мен са много, след като един Восток от 90 лева ми дава 10-15. :)

Та така ..., г-н Атанасов, беше изключително любезен и отзивчив, остави у мен чудесно впечатление като човек и специалист.
В момента, часовника ме радва с едни 0-1 секунди отклонение (колкото и да не мога да повярвам, че този механизъм го може) за 36 часа от как съм го получил. ::huh::

От ново благодаря. ::drinks::
Аватар
acronym
Маниак

Мнениеот hemingway » 31 07 2016, 14:57

Сърдечно благодаря за добрите думи и проявеното доверие! Със здраве да се носи часовникът!
acronym написа:Искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на г-н Атанасов, за помощта която ми оказа и ми върна загубения интерес към механиката. ::drinks::

Наскоро купих часовник от форума, за една не малка (поне за мен) сума и бях много радостен, че най-накрая имам възможността да сложа този механизъм на ръката си. Продавача твърдеше, че отклонението е 2-3 секунди, но при мен се оказа по секунда на час, което направо закопа и без това намалелия интерес към механичните чаовници. Верно не работа в НАСА :) но 25-30 секунди на ден за мен са много, след като един Восток от 90 лева ми дава 10-15. :)

Та така ..., г-н Атанасов, беше изключително любезен и отзивчив, остави у мен чудесно впечатление като човек и специалист.
В момента, часовника ме радва с едни 0-1 секунди отклонение (колкото и да не мога да повярвам, че този механизъм го може) за 36 часа от как съм го получил. ::huh::

От ново благодаря. ::drinks::
Аватар
hemingway
Маниак

Мнениеот flex71 » 15 08 2016, 11:30

Прекрасен човек и голям майстор.Внимателен и отзивчив.По думите му си личи голямата му любов към часовниците.Голямо Благодаря,г-н Атанасов!!!Поздрави от Трявна!!!
flex71
Новобранец

Мнениеот hemingway » 15 08 2016, 11:48

Много благодаря за проявеното доверие и търпение! Такива думи за мен и моята работа са безценни! Хубав светъл празник на всички!

flex71 написа:Прекрасен човек и голям майстор.Внимателен и отзивчив.По думите му си личи голямата му любов към часовниците.Голямо Благодаря,г-н Атанасов!!!Поздрави от Трявна!!!
Аватар
hemingway
Маниак

Мнениеот panajot1979 » 17 08 2016, 11:22

Искам и аз да изкажа своята благодарност към работата и отношението на г-н Атанасов. Явно човек, който живее с работата си. Професионално отношение към всеки детайл.
Върна към живот DOXA на близо 65 години. Поразителен ефект, все едно е изцяло нов часовник.
Може да видите разликата
Изображение
Сърдечни поздрави от Плевен.
panajot1979
Новобранец

Мнениеот ivanovnov » 17 08 2016, 11:26

направо останах без думи, поклон за вложения труд и професионално свършената работа :)
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Мнениеот mitadoc » 17 08 2016, 11:53

Браво на майстора!
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот Ganchev__ » 24 10 2016, 22:35

Много съм доволен от г-н Атанасов, използвам повода сърдечно да му благодаря !Удоволствие е да се работи с него.Снимките показват останалото :)
Преди:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

След:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Ganchev__
Новобранец

Мнениеот hemingway » 25 10 2016, 11:52

И аз сърдечно благодаря за проявеното доверие и търпение! Hemingway Senior

Ganchev__ написа:Много съм доволен от г-н Атанасов, използвам повода сърдечно да му благодаря !Удоволствие е да се работи с него.Снимките показват останалото :)
Аватар
hemingway
Маниак

Мнениеот maildaemon » 24 12 2016, 09:53

Като един от постоянните клиенти на hemingway (мисля, че имам постоянен лот от поне 5-6 :D) - искам да кажа, че вече ми е много трудно да се задоволявам с работата на други часовникари. Изключително внимание към детайлите и отлична работа и което ми е най-приятно никога не си спестява време да обясни или принципа на работа на нещо в механизма, на технологията по възстановяването или нещо друго с което се е сблъскал.
Ето и няколко примера за неговата работа, като имайте предвид, че не съм снимал с цел да си проличат детайлите, а за лично ползване и много от нещата, които са свършени си остават скрити за обектива. Има Before&After снимки за любителите:
Certina Vainqueur - спечелена на търг от форума ;)
Zenith Sporto cal. 2542 (ако ви хареса го вижте в раздел продажби)
Breitling Cadette DYNA ref. 1196

Поздрави и весели празници :)
Аватар
maildaemon
Активен

Мнениеот hemingway » 25 12 2016, 23:46

Благодаря от сърце за добрите думи, казани от редовен клиент, приятен събеседник и истински колекционер!
Искрено благодаря на всички, които ми се довериха през 2016-та година и за всички положителни отзиви, изказани за моята работа! Няма по-голяма награда за труда от това, хората да те уважават и ценят уменията ти! Голямо благодаря на всички, дори и на тези, които не са ми били клиенти! Благодаря и на форума - strelki.info
Пожелавам на всички весели празници, здраве и късмет през новата година и нека бъдем по-добри и по-щастливи! Нека се радваме повече на близките си и не робуваме толкова на материалното - не всичко е пари! Наздраве! ::drinks::

maildaemon написа:Като един от постоянните клиенти на hemingway (мисля, че имам постоянен лот от поне 5-6 :D) - искам да кажа, че вече ми е много трудно да се задоволявам с работата на други часовникари. Изключително внимание към детайлите и отлична работа и което ми е най-приятно никога не си спестява време да обясни или принципа на работа на нещо в механизма, на технологията по възстановяването или нещо друго с което се е сблъскал.
Ето и няколко примера за неговата работа, като имайте предвид, че не съм снимал с цел да си проличат детайлите, а за лично ползване и много от нещата, които са свършени си остават скрити за обектива. Има Before&After снимки за любителите:
Certina Vainqueur - спечелена на търг от форума ;)
Zenith Sporto cal. 2542 (ако ви хареса го вижте в раздел продажби)
Breitling Cadette DYNA ref. 1196

Поздрави и весели празници :)
Аватар
hemingway
Маниак

Мнениеот Puzo » 22 01 2017, 12:21

Благодаря! Седемдесет годишната "Баба Докса", почти в топ състояние (казвам почти само заради циферблата), е готова за срещи! Мисля, че е видно и от снимките. :) ::up::
Изображение

Изображение
Не е интересно да си като "стадото"! ;)
Аватар
Puzo
Почитател

Мнениеот fikolino » 23 01 2017, 13:25

Изображение

Огромни благодарности на г-н Атанасов за професионалното му отношение , прецизната му работата надхвърли очакванята ми.Горещи препоръки от мен ::up:: .
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
fikolino
Новобранец

ПредишнаСледваща

Назад към Часовникари, магазини, сервизи