Часовници - голям избор?

Теми свързани с търговците - къде сте ходили на часовникар, колко пари Ви е взел, как е свършил работата. Търсите часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.

Часовници - голям избор?

Мнениеот The Ronie » 26 08 2010, 11:39

Здравейте! Не разбирам почти нищо от часовници, но искам да си купя някакъв елегантен часовник с кожена каишка, който да е около 100 - 150 лева...

Можете ли да ми препоръчате някави магазини с доста часовници, и богат избор? И що годе добри марки? Нещо като за лаици, не толкова професионално? : ) Чух за някакви магазини на Раковска след Дондуков? През Интернет не искам да пробвам, защото не съм носил досега и не знам кое ще ми е голямо и кое ок на ръката.

Благодаря : )
The Ronie
Новобранец

Re: Часовници - голям избор?

Мнениеот otiz » 26 08 2010, 12:35

Колега виж този! Рискувай,пробвай и ако не ти хареса върни го превоза и в двете посоки за моя сметка!
viewtopic.php?f=9&t=1870
Аватар
otiz
Master User

Re: Часовници - голям избор?

Мнениеот bokof » 02 09 2010, 00:23

Купувал съм си часовник и съм водил приятели да си купят от едно магазинче срещу сити център от другата страна на бул Арсеналски. Фирмата е Кръстев часовници ЕООД. Мисля че човека има какво да ти покаже и няма да те лъже или да ти говори глупости само за да си купиш нещо. Иначе на илиенци има голям магазин където продават касио и кю и кю които съвсем не са лоши часовници.
Casio PRG-40T-7VER
Festina Tour de France Racing Alarm Chronograph CHRONO BIKE
Casio G-Shock GW 6600
bokof
Новобранец

Назад към Часовникари, магазини, сервизи