vip-watches.net

Теми свързани с търговците - къде сте ходили на часовникар, колко пари Ви е взел, как е свършил работата. Търсите часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.

vip-watches.net

Мнениеот vin » 21 05 2015, 14:45

Много съм доволен от онлайн магазина им.
Часовника който търсихме ( за абитуриент), намерихме само там и на другия ден пристигна с подарък настолен часовник :thumbup:

Изображение
Аватар
vin
Активен

Re: vip-watches.net

Мнениеот UserName » 09 04 2016, 10:38

Не препоръчвам! Надменно отношение с клиента без никаква причина. Мислят си, че само те имат интернет и знаят как да намерят реалната цена на нещо. Цените са доста завишени без никаква допълнителна стойност.
UserName
Новобранец

Мнениеот Torro » 09 04 2016, 13:01

Не съм ползвал магазина и няма да коментирам коректността им.
Все пак , съществува една тенденция, която е в сила във всички области на търговията. В началото, когато магазин се налага на пазара прави чудеса от храброст, за да са доволни клиентите. След време, вече утвърден и имайки си постоянна клиентела и достатъчно висок стокооборот не се обръща нужното внимание на нови клиенти и дори може, в някои случаи да се получи надменно поведение.
За това , колкото и голям да станеш,никога не трябва да забравяш от къде си тръгнал и да не загубиш човещината си, а и колелото на историята се върти ...
Torro
Маниак

Мнениеот ivanovnov » 09 04 2016, 15:50

Аз съм доволен купил съм 4 часовника, наистина са любезни, а вече имат и магазин, където може да се разгледат и на живо моделите.
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Мнениеот SkyDevil » 07 09 2016, 16:27

Здравейте,

днес посетих магазина им. Много добро отношение. Момчето което продаваше ми обърна доста внимание. Избрах си общо три часовника. Управителят дойде да говори с мен. Направи ми отстъпка, а накрая и подаръче.
Много съм доволен и препоръчвам с две ръце.

Ето самите часовници :

Изображение

третият е подарък за жена ми :

Изображение

Поздрави :)
SkyDevil
Новобранец

Мнениеот forski » 05 05 2017, 13:12

Не доволен-разочарован!
Продадоха ми употребяван, носен, върнат или не знам какъв часовник за НОВ!
Бъдете внимателни, другата седмица ще пиша каква е развръзката ...

http://www.strelki.info/viewtopic.php?f=23&t=33939
Seiko 5 Sports
Аватар
forski
Напредващ

Мнениеот pepimili » 09 06 2017, 13:52

Няколко пъти вече си пазарувам от тях и не съм имала проблеми до сега. Останах много доволна, защото доставката беше много бърза и безплатна :) Получих сертификат за качество от производителите и гаранция. Опаковката беше оригинална (проверих в интернет).
pepimili
Новобранец

Назад към Часовникари, магазини, сервизи