Ремонт и рестврация на Молния в София

Теми свързани с търговците - къде сте ходили на часовникар, колко пари Ви е взел, как е свършил работата. Търсите часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.

Ремонт и рестврация на Молния в София

Мнениеот hyankov » 12 09 2015, 10:08

Здравейте,

Търся добър и съвестен майстор в София който ще ремонтира и реставрира часовника на дядо ми - Молния. Нещо механизма му не е наред, верижката му не може да се закачи, корпуса да се поизчисти от ръждичката и евентуално стъклото му да блесне малко също.

Изображение

Изображение

Препоръки - кой, къде?

Поздрави
hyankov
Новобранец

Re: Ремонт и рестврация на Молния в София

Мнениеот valo6 » 12 09 2015, 13:24

имаш лично съобщение
瓦伦丁
Аватар
valo6
Master User

Мнениеот hyankov » 18 01 2016, 23:25

* bump *

Часовника има някакъв проблем - последно сега като го навих и не иска да тръгне, а седи навит - т.е. нито мога да го 'развия' нито да го навия повече, нито върви.

Трябва ми добър специалист който да го оправи. Има си някакви проблем и трябва да се погледне обстойно, а не да се отбие номера. Последния при който го носих (хайде да не споменавам имена) - просто го бил смазал и това е. Проблем не видял в него да има... ::crap:: А хем му казах че часовниа не е наред, въпреки че изглежда че върви (тогава вървеше).
hyankov
Новобранец

Мнениеот ajovev » 09 04 2016, 16:26

И аз имам подобен на прадядо ми беше. Същия проблем - навит ама не тръгва. Мисля да го нося да го оправят някъде, просто за да си работи, семеен спомен. Оправи ли го твоя, как, къде, колко излезе?
ajovev
Напредващ

Мнениеот hyankov » 11 04 2016, 16:33

ajovev написа:И аз имам подобен на прадядо ми беше. Същия проблем - навит ама не тръгва. Мисля да го нося да го оправят някъде, просто за да си работи, семеен спомен. Оправи ли го твоя, как, къде, колко излезе?

Оправих го в крайна сметка, при Божидар. Един съвет - когато му го носиш гледай изрично да му уточниш какъв е проблема и какво очакваш от него :)
hyankov
Новобранец

Мнениеот ajovev » 30 12 2016, 23:49

След около половин година стоене, реших да го навия и тръгна и работи идеално. Много странно. Единствено избързва с 2 минути, но това се оправя лесно. Ще го наблюдавам да видим.
ajovev
Напредващ

Назад към Часовникари, магазини, сервизи