The time bg

Теми свързани с търговците - къде сте ходили на часовникар, колко пари Ви е взел, как е свършил работата. Търсите часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.

The time bg

Мнениеот ViktorDin » 20 02 2016, 17:35

Здравейте.

Преди някъде към месец, след много,много, МНОГО търсене най- накрая намерих часовника, който търсех в този сайт и веднага писах емайл на оставения в сайта адрес. На следващия ден ми беше отговорено, че имат модела с някои уточнения и реших и да се обадя на оставения телефон. Говорих с човека и той ми каза, че модела ще бъде доставен при него до 5-6 работни дни от склада им в София и ще мога да мина през адреса, за да го видя и евентуално закупя.

Бях много зарадван от тази информация, най- накрая намерих часовника си, но тук идва интересната част. Мина цяла седмица и реших, да се обадя пак, защото никой не беше ми звънял от тогава. Вдигнаха ми и ми казаха, че не са ме забравили и до 1-2 дена щял да бъде при тях. Мина се още 1 седмица и реших пак да им пиша емайл, за да видя какво е станало. На емайла ми не беше отговорено. След още 1 седмица им звъннах и никой не ми вдигна телефона. От тогава, всеки път като позвъня на телефона, никой не ми вдига.

Някой друг използвал ли е този сайт, за да си вземе часовник и така ли са се държали с него ? Сега съм доста разочарован, защото си останах без часовник и отново трябва да го издирвам някъде с месеци.
ViktorDin
Новобранец

Re: The time bg

Мнениеот Kuonyy » 20 02 2016, 23:28

Тези са мошеници.
Аватар
Kuonyy
Маниак

Мнениеот NKazakov » 20 02 2016, 23:41

viewtopic.php?f=33&t=26673

Прочети тук и си направи сам изводите.
“The quality goes in, before the name goes on.”
Аватар
NKazakov
Маниак

Мнениеот Brazer » 22 01 2017, 18:41

В крайна сметка се оказа, че онлайн магазин www.thetime.bg продават ментета(реплики) и заблуждават хората. ::angry::

Повече информация за измамата можете да прочетете тук: http://www.strelki.info/viewtopic.php?f=22&t=32188
Аватар
Brazer
Новобранец

Назад към Часовникари, магазини, сервизи