Часовникар Божидар Тодоров - София

Теми свързани с търговците - къде сте ходили на часовникар, колко пари Ви е взел, как е свършил работата. Търсите часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.

Re: Часовникар Божидар Тодоров - София

Мнениеот stepona555 » 10 11 2015, 00:25

+ и от мен , върна към живот един стар Зенит , много благодарности
stepona555
Маниак

Мнениеот stepona555 » 23 11 2015, 12:08

+ отново за ремонта на Кандино кварц титан
stepona555
Маниак

Мнениеот Ясен » 27 11 2015, 20:38

Здравейте! Какво е положението с електронните часовници, подлежат ли на диагностика и ремонт. Конкретно за Nike+Sportwatch GPS. Благодаря!
Ясен
Новобранец

Мнениеот stepona555 » 27 11 2015, 21:28

Ясен написа:Здравейте! Какво е положението с електронните часовници, подлежат ли на диагностика и ремонт. Конкретно за Nike+Sportwatch GPS. Благодаря!

обади му се по телефона ако бързаш , тук поглежда по рядко
stepona555
Маниак

Мнениеот Aleksandur Iordanov » 04 12 2015, 12:50

Zdr imam Rado tenis kolekciq 12 ot 20br.
Schupi mi se stukloto ot kude moga da vzema stuklo mn e speshno i mrs predvaritelno
Aleksandur Iordanov
Новобранец

Мнениеот klon » 04 12 2015, 20:27

Aleksandur Iordanov написа:Zdr imam Rado tenis kolekciq 12 ot 20br.
Schupi mi se stukloto ot kude moga da vzema stuklo mn e speshno i mrs predvaritelno

Здрасти ,

пиши на български език !

Хронограф ли е часовника ? Предполагам говориш за сапфир кристал с антирефлексно покритие.

Може да ти се изработи стъкло или монтира такова по размер, но ще бъде минерал кристал , няма да е същото .

Съвет , потърси оригинално , ще си бъде перфекно ( но за жалост и по-скъпо ).
GIULIAN LTD.

Boutique Giulian
74 Rakovski Str.
1000 Sofia

+359 887 74 74 47

service@giulianwatches.com

Това излиза като сервиз на Радо за България.

Ако искаш да спестиш пари и да монтираш по-евтино минерално стъкло , отиди на място при Божидар.

Поздрави,
Аватар
klon
МОДЕРАТОР

Мнениеот imobiliare4221 » 26 12 2015, 21:12

Здравейте,наскоро се сдобих с един Vintage Patek Philippe Minute Repeater,функцията за отбелязване на минутите не работи,така го купих,тъй като съм колекционер и искам да е в абсолютно изправно състояние реших да се обърна към вас г-н Тодоров.Прочетох внимателно всички мнения за вас и явно Вие сте ЧОВЕКЪТ.Знам,че първо трябва да се види,но кажете ми честно има ли шанс да се оправи и въобще бихте ли се наели да го поправите,тъй като съм чувал,че е сложен механизъм.Пишете когато имате възможност много искам да чуя експертното Ви мнение.Поздрави и весело посрещане на НОВАТА 2016!!!
imobiliare4221
Новобранец

Мнениеот Swiss M. » 26 12 2015, 23:29

imobiliare4221 написа:Здравейте,наскоро се сдобих с един Vintage Patek Philippe Minute Repeater,функцията за отбелязване на минутите не работи,така го купих,тъй като съм колекционер и искам да е в абсолютно изправно състояние реших да се обърна към вас г-н Тодоров.Прочетох внимателно всички мнения за вас и явно Вие сте ЧОВЕКЪТ.Знам,че първо трябва да се види,но кажете ми честно има ли шанс да се оправи и въобще бихте ли се наели да го поправите,тъй като съм чувал,че е сложен механизъм.Пишете когато имате възможност много искам да чуя експертното Ви мнение.Поздрави и весело посрещане на НОВАТА 2016!!!

Колега, както са написали вече други по- горе, човекът е зает и не влиза във форума, по- добре му се обадете по телефона и се вижте наживо. Весели празници!
Аватар
Swiss M.
Активен

Мнениеот kokokoz » 26 12 2015, 23:36

imobiliare4221 написа:Здравейте,наскоро се сдобих с един Vintage Patek Philippe Minute Repeater,функцията за отбелязване на минутите не работи,така го купих,тъй като съм колекционер и искам да е в абсолютно изправно състояние реших да се обърна към вас г-н Тодоров.Прочетох внимателно всички мнения за вас и явно Вие сте ЧОВЕКЪТ.Знам,че първо трябва да се види,но кажете ми честно има ли шанс да се оправи и въобще бихте ли се наели да го поправите,тъй като съм чувал,че е сложен механизъм.Пишете когато имате възможност много искам да чуя експертното Ви мнение.Поздрави и весело посрещане на НОВАТА 2016!!!

колега отвори тема в раздела за проблеми и въпроси и се постарай да приложиш прилични снимки да видим и ние за какво иде реч, защото ако наистина е оригинален то със сигурност това не е човека който може да ти даде поне що годе прилично мнение!да не говорим за нещо повече!
Аватар
kokokoz
Маниак

Мнениеот stdenev » 27 12 2015, 01:17

kokokoz написа:

колега отвори тема в раздела за проблеми и въпроси и се постарай да приложиш прилични снимки да видим и ние за какво иде реч, защото ако наистина е оригинален то със сигурност това не е човека който може да ти даде поне що годе прилично мнение!да не говорим за нещо повече!

+1 ::up::
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот guevara » 13 01 2016, 19:05

Съжалявам, но НЕ СЪМ ДОВОЛЕН от този часовникар и за пореден път се убеждавам, че форумните величия не са това, което са. Занесох си часовника за профилактика, беше ми казано цена от 150лева, като останах с впечатление, че в тази цена влиза и полирането. Както и да е оказа се, че естествено не влиза, но поне можеше да се позабърше часовника, а не да ми се предава все едно е дъвкан и изплют. Второ, не бяха сверени датата и деня. Може и да съм дребнав, но такива подробности оставят в мен лошо впечатление. И за капак бях уверен, че часовника е слаган на виброграф и работел перфектно понеже поисках да ми се настрои малко понеже вървеше назад. Еми не е настроен, продължава да си изостава с 20 секунди на денонощие, демек не е пипан. Дано поне е почистен като хората!
Заключение, за парите които дадох няма как да съм доволен от обслужването. Не виждам никаква причина да препоръчам този часовникар на когото и да било, съжалявам.
------------------------------------------------------
Lord Hamilton Jazzmaster 2010' Automatic
guevara
Напредващ

Мнениеот ivanovnov » 13 01 2016, 19:21

Колега от това, което си написал, не разбрах точно: Не си доволен от направената профилактика, в смисъл след профилактика часовника не работи добре и т.н. или си се ядосал, защото не са ти настроили деня и датата за момента, в който ще си го взимаш или може би се ядосваш, че в цената на профилактиката не влиза полирането на часовника. Наистина не те разбрах, след като си си оставил часовника за профилактика и тя е направена, поне от нея доволен ли си?!
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Мнениеот guevara » 13 01 2016, 23:16

ivanovnov написа:Колега от това, което си написал, не разбрах точно: Не си доволен от направената профилактика, в смисъл след профилактика часовника не работи добре и т.н. или си се ядосал, защото не са ти настроили деня и датата за момента, в който ще си го взимаш или може би се ядосваш, че в цената на профилактиката не влиза полирането на часовника. Наистина не те разбрах, след като си си оставил часовника за профилактика и тя е направена, поне от нея доволен ли си?!

Значи да поясня. Определено очаквах повече, а се оказа че цялото обслужване е на едно посредствено ниво. Като цяло профилактика поне за мен означава почистване, смазване, полиране и всичко това е един вид освежаване на часовника, така или иначе се прави веднъж на няколко години и все пак не оставям часовник за 12 лева. Остави полирането, той даже не беше почистен бе човек! Абсолютно мърляшка работа. Оттам и сверяването допълни мърляшката картинка. За профилактиката вътре в механизма няма как да знам, но като видях, че не е настроен въобще заради изоставането ми е ясна работата. Това бяха едни напълно изгубени 150 лева.
За сравнение да ви дам пример, преди две години една проста смяна на каишката в друго ателие, човека слага белите ръкавици, взима часовника, почиства го на една машинка от събралата се мръсотия между каишката и корпуса, работи си кеф ти е да го гледаш и да си дадеш парите. Тук малко с едно неприятно чувство оставаш. Както и да е, реших да напиша мнението си понеже много хора четат тук и всеки трябва да си направи сметката, а не да се предоверява на форумното мнение, както аз направих. Сега пак трябва да ходя на часовникар и айде още една седмица без часовника....кофти е.
------------------------------------------------------
Lord Hamilton Jazzmaster 2010' Automatic
guevara
Напредващ

Мнениеот nikola. » 14 01 2016, 20:13

Аз също не съм доволен от часовникаря Божидар Тодоров. Изпратих му за обслужване (смазване, почистване) един стар швейцарски джобен часовник, който е голям размер и стои в кутийка и се ползва като настолен. Върна ми го след няколко дни, уж почистен и смазан, но порцелановият циферблат беше доста мръсен. След това се наложи да го пращам пак на друг часовникар за почистване на циферблата. Учудвам се, как може да му се доверявате и да му изпращате доста скъпи часовници за поправка и обслужване. Пращал съм часовници на Методи от "Позитано" и часовникаря Constellation, и съм бил винаги много доволен. Моето мнение е, че тези двама часовникари са на много по-високо ниво. И аз като колегата, писал преди мен, се доверих на този часовникар, заради многото положителни мнения.
nikola.
Новобранец

Мнениеот Sir Tomaz » 14 01 2016, 21:06

nikola. написа:Пращал съм часовници на Методи от "Позитано" и часовникаря Constellation, и съм бил винаги много доволен. Моето мнение е, че тези двама часовникари са на много по-високо ниво. И аз като колегата, писал преди мен, се доверих на този часовникар, заради многото положителни мнения.

Колега те са в друга лига от въпросният, даже спорта не знам дали е същият.
Изображение
Аватар
Sir Tomaz
Маниак

Мнениеот kokokoz » 14 01 2016, 21:58

Sir Tomaz написа:
nikola. написа:Пращал съм часовници на Методи от "Позитано" и часовникаря Constellation, и съм бил винаги много доволен. Моето мнение е, че тези двама часовникари са на много по-високо ниво. И аз като колегата, писал преди мен, се доверих на този часовникар, заради многото положителни мнения.

по скоро е да се прави сравнение между колело( божидар) и самолет(методи и иван) и двете са превозни средства ама.......................................
Аватар
kokokoz
Маниак

Мнениеот stdenev » 14 01 2016, 22:42

Sir Tomaz написа:

По-добре няма как да се каже... :)
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот taipan » 14 01 2016, 23:02

Sir Tomaz написа:

:lol: :lol:
The law is only thing capable of making people equal.
Аватар
taipan
Маниак

Мнениеот nikola. » 14 01 2016, 23:20

След като Божидар е в "Б" група, поне цените му да бяха като за "Б" група
nikola.
Новобранец

Мнениеот diksanal » 15 01 2016, 20:31

nikola. написа:След като Божидар е в "Б" група, поне цените му да бяха като за "Б" група

Ами за 150лв мисля,няма да се случи профилактика при Иван и Методи.Полиране да.
Иначе съм ползвал услугите и на тримата,и в качествено измерение колегите са го казали по горе... ;) там с колелото.
Но пък работата и оборудването им е безкомпромисно,обучение,майсторлък и вследствие се чака за да ти поемат часовника-но знаеш,че ще го получиш в заводски вид и перфектна работа. ::drinks::
Аватар
diksanal
Маниак

ПредишнаСледваща

Назад към Часовникари, магазини, сервизи