Хачо от Пловдив-бягайте далече.

Теми свързани с търговците - къде сте ходили на часовникар, колко пари Ви е взел, как е свършил работата. Търсите часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.

Хачо от Пловдив-бягайте далече.

Мнениеот diksanal » 29 02 2016, 23:53

Здравейте.
Та въпросният Хачо Нерсесян - ул. "Отец Паисий"-щях по погрешка да напиша часовникар,но не е.
Та историята на кратко.По миналият месец един колега на обиколка из Филибе,видял въпросното ателие и решил да се довери на юнака вътре-голям град,сигурно и часовникарят ще да е такъв.Та проблема беше счупен ремонтоар до коронката на Луч-Вимпел,погледнал го баш майсторът,отсякъл няма проблем- ще стане,и нащо момче го оставил.И Хачо речено-сторено.От чист като сълза, сега часовника е с надран цифер,изкривени стрелки и пълен с прах ли,пърхут ли е,не знам,но часовникът е съсипан,а и за това си деяние арменеца и пари е взел! ::angry::
И даже спира от време на време,а преди е работил супер точно.
И по натам сигурно ще се сетите за продължението-ма за кой часовник става на въпрос,а да,но аз само ремонтоара съм сменял друго не съм,а май да, то се вадят стрелките да излезе механизма през цифера :wtf: ,донеси го да изправим стрелките и тн.
А с такъв мерак колегата си го взе,а сега го е яд дя го гледа часовника.
Та ,ако някой има интерес за този Луч в това състояние да пише.
Значи нямам нищо против арменците,ама приказката за арменския поп да не е тръгнала от такъв ''майстор''?
ето и две снимки:

Изображение
Изображение
"Той е богат или беден според това, което е, а не според това, което има."
Бийчър.
Аватар
diksanal
Маниак

Re: Хачо от Пловдив-бягайте далече.

Мнениеот acronym » 01 03 2016, 10:47

diksanal написа:От чист като сълза, сега часовника е с надран цифер,изкривени стрелки и пълен с прах ли,пърхут ли е,не знам,но часовникът е съсипан

Много неприятно.
Претърпях същото нещо тук в Бургас и то два пъти. Даже за момент ме беше завладяла мисълта да се откажа от механичните часовници ... ::crap::
Аватар
acronym
Маниак

Мнениеот popayo » 01 03 2016, 12:49

Аз си имам един Swatch, за когото дори му изпратих клип как се отваря,и по същият начин е с надран цифер. От същият 'часовникар'. Пропускам го винаги!
popayo
Маниак

Мнениеот Greyheart » 01 03 2016, 16:47

Язък, acronym сподели къде в Бургас е станал резила да знам поне и аз за в бъдеще да го отбягвам или дай линк, ако има отворена тема по въпроса.
Greyheart
Напредващ

Мнениеот tri4koto » 15 01 2017, 16:44

Хачо Нерсесян - ул. "Отец Паисий" абсолютно съм съгласен никога да не се ходи при него това не е часовник а печалбар надалеч от такива хора.
tri4koto
Напредващ

Мнениеот lz1yq » 14 12 2017, 14:27

да споделя и аз, имам Омега от дядо ми подарена от цар Борис трети през 1933г, джобен красавец, този човек беше единствения който го оправи и часовника работи и до сега.
lz1yq
Новобранец

Назад към Часовникари, магазини, сервизи