Часовникар в Русе

Теми свързани с търговците - къде сте ходили на часовникар, колко пари Ви е взел, как е свършил работата. Търсите часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.

Часовникар в Русе

Мнениеот Петър. » 19 06 2016, 15:03

Здравейте!
Търся часовникар в Русе,който работи след 5 часа или и в Събота до някое време?Питам,понеже през другото време не мога в момента,а имам един Casio Illuminator,за който искам да разбера дали работи той и всичките му екстри.
Благодаря!
Петър.
Новобранец

Re: Часовникар в Русе

Мнениеот the collector » 22 01 2017, 19:51

Колега, скоро ми се наложи инцидентно да сменя батерия на един часовник в Русе.
Нямах идея къде да отида и се натресох при часовникари на ул. Константин Иречек (срещу механа Странджата). ::crap:: Никога вече!!! ::angry::
Там са гарантирани мърлячи! След смяната на батерията не са поставили пластината над батерията, сега се получава опиране в капака и рефлективно изтощаване на батерията скоростно. Най-лошото е, че няколко дни след това, този часовник беше продаден от мен и сега аз обирам негатвите от купувача. ::angry::
the collector
Напредващ

Мнениеот Bartek » 22 01 2017, 20:42

Първо четете, че после вече е късно. viewtopic.php?f=67&t=6343
"Детството е последният ти шанс за щастие. След това знаеш твърде много."
Аватар
Bartek
Маниак

Мнениеот hobymaster1974 » 26 01 2017, 01:01

На цар Освободител има часовникар казва се Станимир Узунов, партизанско име Сенатора :) Намира се в един вход, накрая на тунела , значи има светлинка все пак :) Между бившия бар Папагал и баничарницата :) Табелата е подпряна на вратата, вижда се, няма как да пропуснете входа .
hobymaster1974
Новобранец

Мнениеот sickdog » 28 08 2017, 13:05

В нашия град дори патент не бих си сменил. Пробвал съм някои от похвалените за профилактики и други интервенции, и ако имаш часовник над 500лв не препоръчвам. Забелязвал съв в течение на времето боклуци, драскотини и наранявания по цифера. За Бохос и Сенатора, където писа по горе колегата не мога да твърдя нищо, защото не съм ги пробвал, но ме е страх да дам вече какъвто и да е часовник в Русе. Затова по еконта до София или Варна.
Аватар
sickdog
Новобранец

Назад към Часовникари, магазини, сервизи