GIULIAN в Бургас

Теми свързани с търговците - къде сте ходили на часовникар, колко пари Ви е взел, как е свършил работата. Търсите часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.

GIULIAN в Бургас

Мнениеот acronym » 11 12 2016, 01:00

Не правя реклама, макар че така изглежда. :oops: Просто се радвам, че след Timeland вече и Giulian имат бутик в нашия град където човек може да поплакне очите.
Бях на откриването на магазина тази вечер и упях да позяпам с чаша шампанско в ръка, както хубавите мадами от "Визаж" така и часовници които съм виждал само на снимка.

Ето няколко снимки от събитието. Не са особено качествени, но с телефона - толкова. :)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Само ме е яд, че не бяха представили всички марки. Omega и Breitling имаха само по 2-3 модела. А Zenith и Perrelet отсъстваха напълно.
Аватар
acronym
Маниак

Re: GIULIAN в Бургас

Мнениеот Swiss M. » 11 12 2016, 02:45

Честито Колега, хубаво местенце си имате. Относно представянето на марките, не знам дали ще е някаква новина - вероятно не, но съм задавал този въпрос в магазин на Гюлиян - "Защо нямате всички марки, който иначе продавате?". Беше ми обяснено, че е поради изискванията на отделния бранд - примерно Омега изисквали часовниците им да се продават в помещение с определени размери и да се продават самостоятелно, предполагам това означава отделна витрина или помещение за тях... Отделно някои марки не искали да се продават в МОЛ-ове, което е разбираемо с оглед на това, че хората по света на възприемат тези места точно като нас:)
Аватар
Swiss M.
Активен

Re: GIULIAN в Бургас

Мнениеот mitkui » 12 12 2016, 22:28

Ехх мадамите , трябваше да дойда на откриването . :) Честито на всички Б'О'ргазлии .
Аз минах от там вчера и си поговорих с една от консултантките .
Тъй като попитах за Зенит , каза че още не са доставени всички часовници
и следва , и те да бъдат представени .
Бай дъ уей , днес си взех Омегата сервизирана от Гюлиан ,
обаче я разхождах до София . Не знаех ,че ще отварят магазин и в Бургас . :))))
ORIS
OMEGA
IWC
mitkui
Активен

Назад към Часовникари, магазини, сервизи