Дистрибуторска мрежа на CASIO

Теми свързани с търговците - къде сте ходили на часовникар, колко пари Ви е взел, как е свършил работата. Търсите часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.

Дистрибуторска мрежа на CASIO

Мнениеот Kiryakov » 22 02 2010, 22:09

Здравейте,

Много съм си харесал един модел на "CASIO" Efidice серията, ето това моделче EF-531BK-A

Изображение

Рових из интернет звънях поне в 11-12 магазина, където продават CASIO, но навсякъде ми казаха че точно този модел в България се е изчерпал. Случайно да знаете от коя фирма мога да го поръчам, ако трябва от чужбина да ми го донесат. Дори в ОНЛАЙН сайтовете за поръчка на часовници се е свършил. А този часовник найстина ми е приоритет. Благодаря Ви предварително.
Kiryakov
Новобранец

Re: Дистрибуторска мрежа на CASIO

Мнениеот sanek » 23 02 2010, 08:53

http://www.shop2bg.com/bg/products/prod ... 531BK.html провери ли този сайт, има доста модели casio, също така и серията, която те вълнува - EDIFICE ?
sanek
Новобранец

Мнениеот Kiryakov » 23 02 2010, 18:39

Видях го това е единсвеното място май където го има за момента. Единственото нещо което ме озадачава е това че е доста, доста по евтин от другите магазини, и това че във всеки друг магазин се предлага с 2 години гаранция, а точно в този е 1 година гаранция. Не знам на какво се дължи това, но дали няма нещо гнило според вас? В предвид имам това да не е случайно дефектен нещо, или просто някакви много добре изпипани реплики? Или просто аз се заблуждавам.

Благодаря за отговора.

Поздрави,
Kiryakov
Новобранец

Мнениеот Groot » 23 02 2010, 19:13

За кои други магазини говориш?
В смисъл ето го в ebay:

http://cgi.ebay.com/NEW-CASIO-EDIFICE-C ... 302wt_1112
Тук е около 215 лева. От линка горе ти го дават за 270лв. В смисъл това си е приблизително нормалната разлика ebay - BG.

Нищо подозрително не виждам - нека ако някой е ползвал shop2bg да си даде мнението.
Аватар
Groot
Маниак

Назад към Часовникари, магазини, сервизи