Juliany/ Джулияни!!!! ВАЖНО

Теми свързани с търговците - къде сте ходили на часовникар, колко пари Ви е взел, как е свършил работата. Търсите часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.

Juliany/ Джулияни!!!! ВАЖНО

Мнениеот taipan » 02 09 2011, 10:59

Здравейте, искам да ви се оплача от тези магазини. Не работят на време, затварят , когато си искат, отварят когато си искат. Обслужване - НИКАКВО!! А съм им редовен клиент!! Нямат и богат избор . Просто управителя нещо се е взел и на сериозно, държи тон, сякаш е Господ, при условие, че му се прави коментар и забележка от КЛИЕНТ, явно заплатата му идва от небето, а не от НАС. Обслужване е зле, всичко, имат високи цени, и се държат сякаш продават всеки ден по 2000 часовника. Отношение НИКАКВО!!!! ПУМИЯРСКА РАБОТА!!!!!
::crap:: ::angry:: ::angry:: ::angry::
The law is only thing capable of making people equal.
Аватар
taipan
Маниак

Re: Juliany/ Джулияни!!!! ВАЖНО

Мнениеот fivegood » 02 09 2011, 11:59

Как така си редовен клиент пък чак сега ги виждаш тези неща?
Аватар
fivegood
МОДЕРАТОР

Мнениеот rogue » 02 09 2011, 12:28

Нямам наблюдение от Juliany като цяло, може би е конкретен магазин? Кой по-точно и какво се случи че да предизвика твоето НЕдоволство?
"Even the most eminent persons are subject to the laws of gravity" — Winston Churchill
Аватар
rogue
Master User

Мнениеот taipan » 02 09 2011, 13:12

Всичко описано. Ами не работят, както трябва, управител ли е, къв е, нещо се зъби и повишава тон по телефона. Сякаш е хванал Бога за рога. Добре , че само не ми затвори телефона, защото щях да хвана такси и директно, както бях запалил отивах и му правех главата мека да ражда и лепенки. Хич не ми дреме. Не работят с работно време, снощи в 19.20ч. затворили, а пише 20,00ч. и ядяха вътре и ме виждаха. Днес в 10.20ч. отварят чак, а са от 10.00ч. Абеее... иначе си придават фасони. Малко ми оставаше на оня пубер келеш дето ми се отваряше да му направя главата ритан чайник. Писна ми от келеши и отворковци.
Аватар
taipan
Маниак

Мнениеот Sir Tomaz » 02 09 2011, 14:38

На мен не ми отговориха на меила, като най-любезно ги попитах имат ли наличност от един часовник и може ли да се поръча, както и на каква цена ще излезе горе-долу. 2 месеца - ни стон ни звук. Иначе колегата сигурно има предвид конкретен магазин/управител. Не ми се вярва всичките им магазини да работят по този начин.
Изображение
Аватар
Sir Tomaz
Маниак

Мнениеот fivegood » 02 09 2011, 14:56

В събота случайно минах през ЦУМ. Попитах за един циферблат на актуален модел дали може да се достави, записаха ми телефона и казаха, че ако има такава възможност ще ми се обадят. Нито очаквах, че ще ми се обадят, нито, че ще ме устройва цената. Оказа се, че сбърках. Доволен съм от отношението, а онзи ден минах и си го поръчах. Като човек с интереси в този форум често се случва да минавам през магазините им и досега не съм останал с лоши впечатления. Изключения разбира се са възможни.
Аватар
fivegood
МОДЕРАТОР

Мнениеот trk2 » 02 09 2011, 16:07

fivegood написа:В събота случайно минах през ЦУМ. Попитах за един циферблат на актуален модел дали може да се достави, записаха ми телефона и казаха, че ако има такава възможност ще ми се обадят. Нито очаквах, че ще ми се обадят, нито, че ще ме устройва цената. Оказа се, че сбърках. Доволен съм от отношението, а онзи ден минах и си го поръчах. Като човек с интереси в този форум често се случва да минавам през магазините им и досега не съм останал с лоши впечатления. Изключения разбира се са възможни.

Извинявай не разбрах какво е станало, дал си часовник да ти сложат циферблат?!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот fivegood » 02 09 2011, 16:12

Само поръчка на циферблат, без монтажи и т.н. Не съм го взел още, защото не се поддържа в България, а се поръчва.
Аватар
fivegood
МОДЕРАТОР

Мнениеот taipan » 02 09 2011, 16:46

Аз говоря за управителя на цялата верига, в софия, а за отношението е цялостно, щом управителя при зададен въпрос получих отговор, крясъци и зъбене. не ме интересува другите магазини, дреме ми на оная работа. щом в един е такъв, и ГЛАВНИЯ УПРАВИТЕЛ е, дришльо, значи и персонала им е куц!
Аватар
taipan
Маниак

Мнениеот shtora » 02 09 2011, 20:42

fivegood написа:В събота случайно минах през ЦУМ. Попитах за един циферблат на актуален модел дали може да се достави, записаха ми телефона и казаха, че ако има такава възможност ще ми се обадят. Нито очаквах, че ще ми се обадят, нито, че ще ме устройва цената. Оказа се, че сбърках. Доволен съм от отношението, а онзи ден минах и си го поръчах. Като човек с интереси в този форум често се случва да минавам през магазините им и досега не съм останал с лоши впечатления. Изключения разбира се са възможни.

Право думаш, друже - това е магазинът на Джулияни: ЦУМ!
shtora
Маниак

Мнениеот trk2 » 02 09 2011, 21:30

ха ха че аз там веднъж разлеждах един час и никой не дойде
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот trk2 » 03 09 2011, 10:33

Миналата седмица бях в София, като цяло повече ми харесва, обслужването в Гюлиян в сравнение с Джулиани. тук съм писал по темата viewtopic.php?f=23&t=4605&start=40 Общо взето не мога да се оплача от българските магазини. Единствено неприятно усещане остави в мен продавачката на Зенит в грандхотела, но не бива да очакваме кой знае какъв интелект от продавачите, то и затова нямаме магазин на Патек Филип все още.
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот dimalexpl » 03 09 2011, 13:08

Два часовника съм купувал от Джулиани и двата пъти останах доволен от обслужването.
dimalexpl
Напредващ

Мнениеот mitadoc » 05 09 2011, 11:05

trk2 написа:Миналата седмица бях в София, като цяло повече ми харесва, обслужването в Гюлиян в сравнение с Джулиани. тук съм писал по темата http://www.strelki.info/viewtopic.php?f ... 5&start=40 Общо взето не мога да се оплача от българските магазини. Единствено неприятно усещане остави в мен продавачката на Зенит в грандхотела, но не бива да очакваме кой знае какъв интелект от продавачите, то и затова нямаме магазин на Патек Филип все още.

Малко те гледат отгоре все едно магазинът е техен и ти си некъф прошляк.Постоянно гонеха с очи ръката ми да видят какво носа и дали да си дават усилия.Накрая ме ядосаха и си излязох(това в Оварас на Витошка) ::drinks::
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот kokokoz » 05 09 2011, 14:45

по принцип в оварас ги мързи и да дишат!не че не знаят,абе определено са си за подмяна!не мога да се начудя как още стария чакър ги търпи! ::angry:: иначе ако патек филип отворят магазин или дадат правата на някой от вносителите то бъди сигурен че поне управителя ще бъде обучаван в манифактурата им поне седмица! и след това ще се изисква да бъдат обучавани и персонала,а пък и ще има проверки от патек как си вършат работата! иначе в роял хаус могат да те убият от информация и знания! ::up::
Аватар
kokokoz
Маниак

Мнениеот mitadoc » 05 09 2011, 16:22

Кое е Роял Хаус,че в София не съм наясно с магазините.
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот kokokoz » 05 09 2011, 16:43

бланк пен,панерай,жеже ле култр,пиаже,бриге,шафхаузен,картие,ермес,шанел,диор,бушерон! на тези марки са представители, и вносители!
Аватар
kokokoz
Маниак

Мнениеот mitadoc » 05 09 2011, 16:50

Аз се бях изумил на едно магазинче до Шератон(ако не се лъжа) в една пресечка - имаше ИВЦ
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот kokokoz » 05 09 2011, 16:57

магазините са им на съборна! от страни на шератон!ма да ти кажа не са магазинчета! :)) единия е само на картие и е обзавеждан от картие,а другия дето са останалите брандове е на 2 етажа и пак е обзавеждан съответно от самите брандове! а мебелите са такива цифри че ум за ти зайде! :crazy:
Аватар
kokokoz
Маниак

Мнениеот shtora » 05 09 2011, 17:26

kokokoz написа:по принцип в оварас ги мързи и да дишат!не че не знаят,абе определено са си за подмяна!не мога да се начудя как още стария чакър ги търпи! ::angry:: ...

Държа да отбележа, че всяко мое посещение в Оварас на Витошка е свързано с учтиво и услужливо отношение от страна на персонала. Винаги съм се чувствал добре посрещнат и съм излизал доволен въпреки, че не съм похарчил четирицифрена сума за нов часовник при тях, а само съм носил за обслужване стара OMEGA. Услугите, които получих бяха на високо ниво, вниманието - също, а часовникът ми получи повече, отколкото предполага сделката.
shtora
Маниак

Следваща

Назад към Часовникари, магазини, сервизи