CASIO MARKET LTD.

Теми свързани с търговците - къде сте ходили на часовникар, колко пари Ви е взел, как е свършил работата. Търсите часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.

Харесва ли ви новият ни каталог?

Да, много!
8
89%
Не!
1
11%
Нямам мнение...
0
Няма гласували

Общо гласове : 9

CASIO MARKET LTD.

Мнениеот casio-bulgaria » 21 04 2010, 13:31

Изображение
http://casio-market.com

Стара база за стари потребители:
http://watch.casio-market.com/

ОТОРИЗИРАН КАТАЛОГА ЗА ПРОДУКТИТЕ НА CASIO - G-SHOCK,WAVE CEPTOR,PRO TREK,EDIFICE...

CASIO MARKET LTD. е каталога на оригиналните продукти на марката часовници Casio с доказано качество. Каталогът ни е основан през 2009 г. Нашите клиенти са многобройни и нашият екип прави всичко възможно за удобството при пазаруването на клиентите ни. Всички продукти се предоставят от официалните вносители за страната на продуктите ни. Като оторизиран търговец ние Ви предоставяме всеки продукт е с 2 годишна гаранция и е в пълен комплект и оригинална опаковка. При нас имате възможността да запратите при най-удобен за Вас начин: При доставяне с наложен платеж на продуктите, както и директно заплащане с VISA - Paypal. Доставките ви са гарантирани и в най-отдалечените краища и малки населени места с помоща на куриерски фирми. Нашите клиенти се простират и извън пределите на страната и всяка информация подадена в системата ни е 100% поверителна. При онлан заплащане ви се гарантира коректното доставяне на продукта в оригинална опаковка, както и гаранционна карта отговаряща на изискванията за съответният продукт.

ВЕЧЕ ИЗВЪРШВАМЕ И МЕЖДУНАРОДНИ ДОСТАВКИ НА ПРОДУКТИТЕ ЗА СВЕДЕНИЕ НА КЛИЕНТИТЕ НИ В ЧУЖБИНА

Ние CASIO MARKET LTD. кое ви гарантираме САМО ПРИ НАС:

БЪРЗА ДОСТАВКА

Всяка поръчка се изпълнява до 12 ч. от заявката й. Имаме опция за експресна доставка в рамките на същият ден, но поръчката ви трябва да е пусната не по-късно от 12 ч. на същият ден. Обикновените поръчки се изпълняват от 15.30ч за следващият ден и доставката е напълно БЕЗПЛАТНА!

ПЪЛНА СИГУРНОСТ НА ВАШИТЕ ДАННИ

При подаване на каквито и да са ваши лични данни в нашата система те остават напълно неприкосновени и ние ги използваме единствено за цел доставяне на вашият продукт на посочените от вас адреси. Имаме два вида доставки - На посочен адрес от вас или на офис на куриерска фирма Спиди до поискване. Това е за ваше удобство ако сте на път и можете да си го вземете по всяко време от офис на куриерската фирма.

100% ОРИГИНАЛНИ ПРОДУКТИ

Което значи, че като оторизиран търговец на продуктите ние предоставяме единствено оригиналните продукти и не предлагаме продукти втора ръка или ментета.По темата имаме писано тук

2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ

Всеки от нашите продукти върви със съответната оригинална опаковка и вътре попълнена гаранционна карта важаща за период от 2г. от покупката от нас.

БЪРЗА ОНЛАЙН ВРЪЗКА С НАШИТЕ КЛИЕНТИ

Нашата съвременна система за пазаруване ви позволява винаги да имате връзка с нашите оператори на сайта ни за въпроси относно модели ПОСРЕДСТВОМ ЧАТ СИСТЕМАТА НИ, характеристики и наличности на определени продукти. Питайте без притеснение! Тук можете да питате за всичко което ви интересува. Възползвайте се!
Продуктите ни се внасят от CASIO Computer Co. GmbH Deutschland - Германия
Изображение
и гарантират високото качество на японската марка CASIO
Последна промяна casio-bulgaria на 09 12 2013, 17:54, променена общо 34 пъти
Изображение
ОТОРИЗИРАН ОНЛАЙН МАГАЗИН НА МАРКАТА
Аватар
casio-bulgaria
Активен

Re: CASIO BULGARIA

Мнениеот Groot » 21 04 2010, 13:50

Само да кажа, че отстъпката става със стандартния код за намаление, който виждате в горната част на Strelki.info :)
Аватар
Groot
Маниак

Мнениеот casio-bulgaria » 04 05 2010, 09:15

Вече новите модели в наличност.
Изображение
Аватар
casio-bulgaria
Активен

Мнениеот stu » 23 05 2010, 13:24

Имате много добри цени, а с кода за намаление просто нямате равни!!!
Тъй като нося само Casio, следващият ми часовник ще е от вашият сайт.
Аватар
stu
Активен

Мнениеот darkness857 » 18 07 2010, 15:40

Къде се въвежда този код при покупка?
darkness857
Новобранец

Мнениеот nikibelqta » 21 07 2010, 19:42

Здравейте,

искам да ме посаветвате за този часовник:

http://casio-bulgaria.com/index.php?pag ... 65&lang=bg

Дали си струва да го взимам или не?
nikibelqta
Новобранец

Мнениеот Groot » 21 07 2010, 22:28

На този въпрос винаги се е отговаряло доста лесно - ако ти харесва и имаш парите - взимай :).
Аватар
Groot
Маниак

Мнениеот darkness857 » 10 08 2010, 08:49

Пробвам да поръчам 1 часовник от този сайт,но при въвеждане на кода 901533 от горния ъгъл на форума,но ми дава,че кодът е грешен.Да не е свършила промоцията или аз бъркам кода.
darkness857
Новобранец

Мнениеот Groot » 10 08 2010, 11:31

Здравей. Изчакай 1 ден и ще получиш нов код. Ако пак не стане - свържи се с човек от сайта. В процес е разпращане на новия код.
Аватар
Groot
Маниак

Мнениеот darkness857 » 10 08 2010, 12:01

Оправих се.Кода не важи за нови часовници.Човека обаче се оказа пич и се оправихме.Нямаше този часовник който си бях избрал(навсякъде в БГ го няма) и си поръчах http://casio-bulgaria.com/index.php?pag ... 65&lang=bg .Мнения за него?
darkness857
Новобранец

Мнениеот Groot » 10 08 2010, 23:38

Аз направо зачистих мненията. Предполагам колегата се е объркал и не е видял, че темата не е за Casio като цяло, а за колега.
Аватар
Groot
Маниак

Мнениеот casio-bulgaria » 12 08 2010, 12:29

За всеки, който иска да поръча моля четете внимателно условията ни в сайта и да се знае - за нови модели не се предлага отстъпка от 10%. ZXRR0E01-Просто трябва да се изчака за тях или просто си ги поръчайте на реалните им цени.
Поздрави!
Последна промяна casio-bulgaria на 15 10 2013, 23:15, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
casio-bulgaria
Активен

Мнениеот casio-bulgaria » 17 08 2010, 14:47

ЗАПОЧНА ВЕЧЕ И НА НОВИТЕ МОДЕЛИ СЕЗОННО НАМАЛЕНИЕ.ПОСЕТЕТЕ НИ...
Последна промяна casio-bulgaria на 21 02 2012, 23:35, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
casio-bulgaria
Активен

Мнениеот menthol » 17 08 2010, 18:21

Още един доволен клиент на CASIO BULGARIA, който се регистрира във форума след като си купи часовник от тях и не се възползвах от 10% намаление, но въпреки това цената беше най-ниската която намерих за онлайн поръчки в нета.
Доставиха ми часовника с куриер с наложен платеж на следващият ден след поръчката и като изключим факта, че 2 дена търсих часовникар да ми стесни верижката от днес се радвам на новия си :
Изображение
menthol
Новобранец

Мнениеот bokof » 01 09 2010, 23:28

Не искам да казвам лоши неща за никого както и да правя реклами. Аз имам часовник Касио PRG-40T. Купих си го от илиенци без гаранция за 290 лв. В този сайт му искат 422. Който иска да смята аз пак ще ида на илиенци. Иначе часовника си е напълно читав, барометри, компаси всичко му е ок. Имам предвид че не е някой ментак.
Casio PRG-40T-7VER
Festina Tour de France Racing Alarm Chronograph CHRONO BIKE
Casio G-Shock GW 6600
bokof
Новобранец

Мнениеот fivegood » 02 09 2010, 09:16

Да сравняваш цените на часовници, закупени от търговец, който не дава и ден гаранция за стоката си (защо ли?) с тези на официалния вносител е меко казано смешно. Ако на мен утре ми продават същия модел за 100лв нов и откраднат от някъде, нали не значи, че и другите трябва да го продават за толкова? А това, че има барометри и компас не значи, че не е менте. Те на ментета не им махат по някоя функция, за да приличат на ментета, а се стремят да ги направят максимално близки до оригинала. Носи си със здраве, часовника, но аз бих предпочел да си го купя от търговец, който ще ми даде гаранция и знам, че съм купил това което трябва да бъде!
Аватар
fivegood
МОДЕРАТОР

Мнениеот Groot » 02 09 2010, 09:42

Напълно подкрепям горното мнение. Да се купува нов часовник от Илиенци е повече от несериозно.
Аватар
Groot
Маниак

Мнениеот miroman » 02 09 2010, 18:49

fivegood написа:Да сравняваш цените на часовници, закупени от търговец, който не дава и ден гаранция за стоката си (защо ли?) с тези на официалния вносител е меко казано смешно.

Считам, че за всеки "вид" стока ситуацията е различна. Например при марковите часовници - вероятността от фабричен дефект клони към 0. Ако му счупите стъкло, или го изпуснете през балкона (докато тупате килимите ;) ), така или иначе няма да признаят гаранцията. Тук надценка от 45% за гаранция (132 лв. върху 290) едва ли отговаря на вероятността от дефектиране.

В случая гаранцията е последното, което би трябвало да притеснява купувача. Най-вероятно тук става въпрос за нелегален внос и продажба без ДДС и без касова бележка (съответно неплащане и на данъци), така че казусът е морален, а не техничаски (следва ли да поощряваме "сивата" икономика и криенето на данъци). Естествено не се изключва и вероятността да ти пробутат и "реплика" (например с модерните "100% autentic" Тисо-та в E-Bay).
------- Моите турбийони -------
Constantin Durmont Tourbillon | Exactano Tourbillon | WUS 2012 Tourbillon Project
-----------
Вечният календар е направен, за да може един път на 4 години да глеждаме как датата се сменя от 28-ми на 29-ти. Репетирът е направен, за да може изобщо да не поглеждаме часовника. А турбийонът е направен, за да го гледаме непрекъснато.
Аватар
miroman
Master User

Мнениеот bokof » 06 09 2010, 17:23

Да, най-вероятно часовника ми е внесен по "втория" начин което мен сравнително слабо ме интересува. Затова няма гаранция и документ - защото този часовник всъщност не съществува по документи. Доколкото разбрах от продавача той снабдява магазини където тези часовници се продават с гаранция от магазина и са на цената на другите. И какво излиза? Часовниците от едно и също място само дето някой плащат 100 лева отгоре и си мислят че часовника им е супер оригинал.Гаранцията обикновено покрива само модула на часовника. Питах часовникари и те ми казаха че модула на този часовник го сменят за 60 лв. Купен по този начин без гаранция аз имам пари напред за две евентуални смени на модула докато достигна стойноста на часовника от магазина с гаранция. Така или иначе досега от часовника нямам забележки и въпреки че не съм професионалист смятам че си е оригинал а и за ментаци на касио не съм чувал. Написах поста защото за мен като клиент е важно какво и на каква цена купувам. А дали от мола или пазара според мен разлика няма.
Casio PRG-40T-7VER
Casio G-Shock GW 6600
bokof
Новобранец

Мнениеот bokof » 06 09 2010, 17:34

Изображение

Изображение

Изображение
Casio PRG-40T-7VER