CASIO MARKET LTD.

Теми свързани с търговците - къде сте ходили на часовникар, колко пари Ви е взел, как е свършил работата. Търсите часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.

Харесва ли ви новият ни каталог?

Да, много!
8
89%
Не!
1
11%
Нямам мнение...
0
Няма гласували

Общо гласове : 9

Re: CASIO BULGARIA

Мнениеот casio-bulgaria » 06 09 2010, 18:36

Здравейте всички почитатели на продуктите на CASIO.Виждаме, че тук се е завързал спор, който всеки може сам да си отговори. Потребителят bokof си е прав за него си - човекът, както май- все още става в тази държава, си търси евтината стока и едва ли е чувал, че въпросните "часовници" китайците ги зглабят в трюмовете на кораби, който правят трансокеански плавания и така заобикалят всякакви данъци, такси и тем подобни и продават стоката си веднага щом пристигнат на пристанищата... Да наистина това е сива икономика, която е лъжлива и краде труда на хора стоящи зад истински марки и това в нормлният сват се наказва с глоби и затвор. Също колегата е прав за ГАРАНЦИЯТА - това е 50% от стойноста на всеки произведен продукт, която гарантира не само качеството му, но и сервизното му обслужване, защото един продукт не свършва за производителя само до произвеждането му и продаването му на пазара, а и неговата поддръжка, която е свързана с ресурси, резервни части, сервизни прегледи и тем подобни. Така че наистина всеки е свободен да си избира в тази "пазарна икономика" какво, от къде и как да си го закупи. Ние сме свидетели на клиенти, които все още нямат пазарна култура и всячески търсят най-евтиното предлагано на пазара и въобще не се замислят от какъв онлайн магазин или в случая търговец го закупуват.Когато този клиент с въпросният PRO TREK му свърши батерията ще опре до нашите сервизи на Касио, но дано да не се окаже че съвместивостта на например на батерията няма нищо общо с оригинала...Всъщност за да сте наясно продуктите, които получават нашите доставчици се доставят от щабкварнирата на Касио от Германия, която е разпределителният център за Европа, а не от Китай...Изображение
П.П. Прегледахме на въпросният продукт предлаганата гама от ценови разлики и никъде в онлайн магазините не намерихме въпросният модел да се предлага под 370-420 лв., който е от титан.
А относно ментетата на Касио - за жалост вече ги има на пазара и ние всячески се опитваме да го ограничим това явление.Но за разумният потребител цената е едиственият показател и гаранцията, която дава търговеца.Не търсете обезателно най-евтиното...Не мисля че някъде ще намерите например оригинален "евтин" мерцедес или ROLEX.
Поздрави и лек ден и знайте че винаги сме насреща за въпроси относно Касио.
Изображение
ОТОРИЗИРАН ОНЛАЙН МАГАЗИН НА МАРКАТА
http://casio-market.com
Аватар
casio-bulgaria
Активен

Мнениеот miroman » 06 09 2010, 22:16

bokof написа:Да, най-вероятно часовника ми е внесен по "втория" начин което мен сравнително слабо ме интересува. Затова няма гаранция и документ - защото този часовник всъщност не съществува по документи. Доколкото разбрах от продавача той снабдява магазини където тези часовници се продават с гаранция от магазина и са на цената на другите. И какво излиза? Часовниците от едно и също място само дето някой плащат 100 лева отгоре и си мислят че часовника им е супер оригинал.Гаранцията обикновено покрива само модула на часовника. Питах часовникари и те ми казаха че модула на този часовник го сменят за 60 лв. Купен по този начин без гаранция аз имам пари напред за две евентуални смени на модула докато достигна стойноста на часовника от магазина с гаранция. Така или иначе досега от часовника нямам забележки и въпреки че не съм професионалист смятам че си е оригинал а и за ментаци на касио не съм чувал. Написах поста защото за мен като клиент е важно какво и на каква цена купувам. А дали от мола или пазара според мен разлика няма.

ОК, но утре като ти се изкриви джантата в някоя дупка на улицата, си припомни, че улиците се ремонтират с пари от данъците на всички. А ти с покупката на "сив" часовник не си дал и 1 ст. данък, а си налял цялата печалба при някой, който утре ще профука 1000 лв. в чалга-бар, отново без да си поиска касовата бележка. Или когато GP-то ти откаже да ти даде направление за преглед, недей псува "здравната реформа", а си погледни часовника.
Между другото, чувал съм, че в Израел присъдата за укриване на данъци е по-голяма от присъдата за убийство по непредпазливост (защо ли Израел са толкова напред?...)
------- Моите турбийони -------
Constantin Durmont Tourbillon | Exactano Tourbillon | WUS 2012 Tourbillon Project
-----------
Вечният календар е направен, за да може един път на 4 години да глеждаме как датата се сменя от 28-ми на 29-ти. Репетирът е направен, за да може изобщо да не поглеждаме часовника. А турбийонът е направен, за да го гледаме непрекъснато.
Аватар
miroman
Master User

Мнениеот Groot » 06 09 2010, 22:39

Да... и продавача разбира се, че ще ти каже, че от него зарежда целия свят - това е нормална лъжа за да те успокои, че получаваш едно и също нещо, като гледам е успял. Живи и здрави де, надявам се да си го ползваш и да нямаш грижи.
Аватар
Groot
Маниак

Мнениеот casio-bulgaria » 09 09 2010, 16:34

ЗАПОВЯДАЙТЕ НА НОВИТЕ МОДЕЛИ!!! ВЪЗПОЛЗВАЙТЕ СЕ ОТ ПРОМО-КОДА И ПОСЕТЕТЕ НОВОТО НАМАЛЕНИЕ НА НОВИ МОДЕЛИ
http://casio-market.com/index.php?id_category=56&controller=category
Последна промяна casio-bulgaria на 15 10 2013, 23:23, променена общо 2 пъти
Изображение
Аватар
casio-bulgaria
Активен

Мнениеот mitadoc » 16 10 2010, 10:44

Здравейте,пуснах ви мейл миналата седмица с едно запитване,но никой н еми отговори.Пуснах в подфорума на Касио,но пак никой.Последен опит тук.
Интересува ме дали има тази кожена каишка за този модел на Касио и каква е цената:
Изображение
Ако няма такава-разгледах сайта и видях,че има и други часовници Касио с черна кожена каишка,която отговаря като размери на тази-вие си знаете най-добре кои са.Може да ми кажете цен аи наличност и за такива као имате.Благодаря предварително.
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот casio-bulgaria » 25 10 2010, 11:17

Здравейте
Съжаляваме за закъснението но,верижка за този модел се доставя само с поръчка, която е за около 20 дена при вас.Другия вариянт е да погледнете подобните модели в сайта.
Изображение
Аватар
casio-bulgaria
Активен

Мнениеот casio-bulgaria » 01 11 2010, 12:51

ОЧАКВАМЕ НОВАТА ДОСТАВКА КЪМ 10.10.2010Г. - ИМАЙТЕ ТЪРПЕНИЕ ЗА НАЛИЧНИ МОДЕЛИ...
Изображение
Аватар
casio-bulgaria
Активен

Мнениеот casio-bulgaria » 24 11 2010, 18:24

ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВИЯ МАГАЗИН С МНОГО ПОВЕЧЕ ПРОДУКТИ!
http://www.casio-market.com
Последна промяна casio-bulgaria на 15 10 2013, 23:25, променена общо 3 пъти
Изображение
Аватар
casio-bulgaria
Активен

Мнениеот mitadoc » 26 11 2010, 11:58

Хубав сайт.
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

РЕФЕРЕНТНА ПРОГРАМА

Мнениеот casio-bulgaria » 29 11 2010, 12:13

РЕФЕРЕНТНА ПРОГРАМА
http://casio-bulgaria.com/cms.php?id_cms=8

Вместо да наблягаме на стандартните канали за реклама, като вестници, телевизия, плакати и други, CASIO BULGARIA иска да благодари на Вас, нашите потребители, като Ви предостави възможност да получавате парична ОБЕЗПЕЧЕНА бонификация за привличането на нови потребители.
Как работи програмата?

Програмата е мултилевъл като дава възможност за получаване на следните привилегии при определени условия, а именно:

Ниво 1 – За да станете реферал /потребител, който отговаря на условията да кани други потребители и да получава дивиденти от нашата система/ трябва да е поръчал поне един продукт през системата и да са му начислени съответния брой ваучер точки.
*Системата има точкова числова равностойност на 10 ваучер точки са = на 0.20 лв.
Например със закупуването на продукт на стойност 109 лв. С купуването на този продукт вие може да съберете до 10 ваучер-точки. Вашата карта с крайните ви точки 10 точки , които могат да бъдат превърнати в ваучер на 5.00 лв.
Ниво 2 – След като сте станал равноправен член на „Рефералната програма” вие ще можете да известявате и каните ваши познати и приятели да се регистрират в системата – в случаят нашият онлайн каталог и ако си харесат продукт да го поръчат чрез системата през вашият реферал профил.
По този начин ако Вие например сте препоръчали на приятел, който е препоръчал приятел и е поръчал продукт чрез вас , Вие ще получите бонификация от 30 лв в вид на промо-ваучер или под формата на точки. Вие дори не е необходимо да познавате приятеля на вашия приятел за да печелите точки върхо неговата регистрация и в случая поръчка, от която вие печелите дивиденти. Затова е важно да сте активни като включите всички Ваши близки и познати, тъй като всеки един от тях би могъл да препоръча клиент, който да регистрира и да поръча продукт от каталога.
Ниво 3 – При достигане минимум на 100 лв. Числова равностойност на точките ви вие имате право да ги обърнете във реална стока и продукт в нашият онлан магазин.
Кой може да се включи в Програмата?

Програмата е отворена за всички интернет потребители, както от България, така и от чужбина.
Как можете да се включите?

За да се включите в Референтната Програма Вие първо трябва да се регистрирате в нашия сайт и да се запознаете с нашите условия на програмата ни. След като се регистрирате Вие можете да популяризирате продуктите или самият каталог пред Вашите близки и приятели, както и да рекламирате на персонални уеб страници, социални сайтове, форуми и чрез имейли.
Какво печелите?

Точките и сумите, които може да спечелите зависят от това колко сте активни и на кой рекламирате предимствата на продуктите в Casio Bulgaria. Няма ограничения на точките и парите които можете да спечелите. За да си получите обезщетението Вие трябва да сте акумулирали минимум 100 лв. за да закупите и превърнете вашите точки във реална сума. В момента в който Вашата сума надхвърли 100 лв. ще се имате възможност по всяко време да ни известите за намерението да закупите продукт от нас на чесловата равностойност, която отговарят вашите референтни ваучер точки.
Как знаете кой се е регистрирал при Вас?

След като се регистрирате и влезете във Вашия профил, ще намерите конкретна информация за това, кои потребители са се регистрирали през Вас и кои са закупили продукти и колко точки са ви били прибавени към профила.

Как можете да рекламирате?

При регистрация Вие получавате уникален код, който задължително трябва да присъства в линк-а предоставен на Вашите близки и приятели, които ще се запишат на сайта ни. Ние използваме този уникален код, за да ги разпознаем като препоръчани от Вас.
Изображение
Аватар
casio-bulgaria
Активен

Мнениеот dimo77 » 27 12 2010, 18:50

моля ви за помощ, купих си часовник а не мога да намеря инструкциите му за настройки.... може ли да ми помогнете. часовника е Casio EFE-500D-1AVEF. dimo77@abv.bg-ако може ми пишете
dimo77
Новобранец

Предишна

Назад към Часовникари, магазини, сервизи