Да видим кой какъв телефон има...

Други хобита, които ви вълнуват и искате да споделите с останалите

Re: Да видим кой какъв телефон има...

Мнениеот Sir Tomaz » 04 01 2018, 23:09

Лицевото като караш и е в колата на стойка примерно и трябва да го отключиш е супер удобно :))

А пък ако има слънце и си с очила.. или е студено и си с шапка еле пък шал... още по удобно.. не знам аз не можах да го възприема нещо тва. Иначе да, супер е телефона, екрана е страхотен нищо, че суперамоледи другите ползват от години. А и много голяма тъпотия ако счупиш панела 550$ чарджват за смяна.. нещо попрекалиха малко според мен.
Изображение
Аватар
Sir Tomaz
Маниак

Мнениеот stdenev » 05 01 2018, 01:00

А цената на самия телефон е... нямам думи. :))
Някой с преки впечатления от Xiaomi Mi A1?
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот pepopepo » 05 01 2018, 08:15

Sir Tomaz написа:Лицевото като караш и е в колата на стойка примерно и трябва да го отключиш е супер удобно :))

А пък ако има слънце и си с очила.. или е студено и си с шапка еле пък шал... още по удобно.. не знам аз не можах да го възприема нещо тва. Иначе да, супер е телефона, екрана е страхотен нищо, че суперамоледи другите ползват от години. А и много голяма тъпотия ако счупиш панела 550$ чарджват за смяна.. нещо попрекалиха малко според мен.

Като се замисля, стойката за кола, ще е донякъде проблем - ще трябва да вкараш код или да го откачаш, но за щастие не ползвам. И все пак car play mode и целият телефон ти е на дисплея, няма нужда да го взимаш в ръка...
Шал, шапка и очила - има решение на този "проблем", Require Attention for Face ID махаш отметката и е ОК.
А за панела - да чукна на дърво, до сега не съм чупил, дано така да си продължа.
pepopepo
Почитател

Предишна

Назад към Други хобита