Бисери от ОЛХ

Въпроси и мнения около Репликите на часовници

Re: Бисери от ОЛХ

Мнениеот ndelev » 03 12 2016, 21:25

gordanz написа:
DrFrancky написа:
gordanz написа:Хиляди обяви ги има такива ::crap:: :((

То е ясно. Въпроса е да се смеем на глупостите които пишат :-)

https://www.olx.bg/ad/chasovnik-ID6roOE.html#0156666ac9

Хубавец машина ролекс, вечен мале мале :clap: :clap: :shh: :shh:

Тези, които имат познатите да го продадат са гении!
ndelev
Напредващ

Мнениеот Olajidebt » 05 12 2016, 19:18

https://www.olx.bg/ad/chasovnik-ID6roOE.html
Аз: Здравейте, интересувам се от вашият часовник.
Къде му са документите?
Къде му е гаранционната карта?
Къде е обслужван и при кого, преди колко време?

Той: Часовника ми е подарак от приятел които живее в Виена свали си го от раката никога не е ставало вапрос за документи , гаранции итн нося го година до скоро си беше просто часовник но скоро попаднах на инфо за него никога не ми се искало да го продавам но се налага без документи за тая цена виждаш го Часовникар и го взимаш ако искаш

:))
Olajidebt
Напредващ

Мнениеот senna » 05 12 2016, 19:37

Продавача е фен на Издислав, съдейки по правописа. :)) :(( ::crap::
Тоя ОЛХ е неизчерпаем източник на добро настроение! :mrgreen:
”Никой не е толкова безинтересен колкото един човек без интереси.”
Аватар
senna
Маниак

Мнениеот Olajidebt » 06 12 2016, 04:53

https://www.olx.bg/ad/originalen-mazhki-chasovnik-rolex-sas-sertifikat-ID6gzaM.html#1c5f18ece4;promoted

Е тука изтрепаха рибата, ЧЕ и сертификат имат. Иди го обори после че не е оригинален.... Тц тц тц тц. Направо зимаш го и после носиш в задния джоб сертификата, ако някой се усъмни, БАМ, сертификат :)) :)) :))
Olajidebt
Напредващ

Мнениеот Scandinavian » 06 12 2016, 08:48

Olajidebt написа:https://www.olx.bg/ad/chasovnik-ID6roOE.html
Къде му са документите?

Той: Часовника ми е подарак от приятел които живее в Виена свали си го от раката никога не е ставало вапрос за документи , гаранции итн нося го година до скоро си беше просто часовник но скоро попаднах на инфо за него никога не ми се искало да го продавам но се налага без документи за тая цена виждаш го Часовникар и го взимаш ако искаш

А часовникара е второто сергия на пазара..... :)
"Човек с часовник знае колко е часът, човек с два часовника, никога не е сигурен......"
Certina DS Podium Square - ETA 2824-2
Hamilton Jazzmaster Maestro - H21 caliber, valjoux 7750 base
ORIENT Mako caliber 46943 Made in Japan - The Forum Watch 15/27
Victorinox Dive Master 500 - ЕТА 2892 А2
Scandinavian
Маниак

Мнениеот Scandinavian » 06 12 2016, 08:52

Olajidebt написа:https://www.olx.bg/ad/originalen-mazhki-chasovnik-rolex-sas-sertifikat-ID6gzaM.html#1c5f18ece4;promoted

Е тука изтрепаха рибата, ЧЕ и сертификат имат. Иди го обори после че не е оригинален.... Тц тц тц тц. Направо зимаш го и после носиш в задния джоб сертификата, ако някой се усъмни, БАМ, сертификат :)) :)) :))

Китайчугите за пари и майките си ще сертифицират : )
"Човек с часовник знае колко е часът, човек с два часовника, никога не е сигурен......"
Scandinavian
Маниак

Мнениеот Puzo » 06 12 2016, 10:42

https://www.olx.bg/ad/omega-seamaster-p ... 5428bf9c93
Ето го още един шедьовър.... :)) Човекът е много надъхан и си вярва. Кой дава 400 лв за реплика, не знам... :((
Четете и се учете! ;) :)) :))
"...Феновете на автоматичните механизми да не ми губят времето с глупости. По здрав и точен механизъм от кварцовия няма. На всеки две-три години сменяте една батерия и продължавате, а не като автоматите които постоянно изостват или избързват, които постоянно тряба да ги носите за да работят, а да не говорим за подръжката която е здължителна и супер скъпа..."

A на този пък "циферблатите работят" и е с "розово стъкло", да знаете! :lol:
https://www.olx.bg/ad/breitling-bentley ... fe3202c65c
Това, което най-много те дразни и те изнервя днес, ще е точно това, което най-много ще ти липсва утре, когато вече го няма!
Аватар
Puzo
Активен

Мнениеот stelian123 » 06 12 2016, 15:37

Olajidebt написа:https://www.olx.bg/ad/originalen-mazhki-chasovnik-rolex-sas-sertifikat-ID6gzaM.html#1c5f18ece4;promoted

Разяснение от "продавача" на ролекси:

"Защо трябва да се заяждаш и да говориш без да знаеш .. Този от 50 лева е с батерия и е клас ААА+, оригиналният е 2550 лева и е кварц с документи и всичко"

Ако вашия е автомат - метнали са ви :))
Casio JC-30
Casio G-Shock AWG-M100B-1AER
Citizen NY0040E
stelian123
Активен

Мнениеот NKazakov » 06 12 2016, 15:54

Струва между 4 и 4.50 на Илиянци същия...........ама без сертификат за съжаление.:(
“The quality goes in, before the name goes on.”
Аватар
NKazakov
Маниак

Мнениеот Barking Dog » 06 12 2016, 16:42

Аз сертификати печатам по образец за 0.30 лв копието. :-)
Barking Dog
Активен

Мнениеот Olajidebt » 06 12 2016, 18:04

Продължение на одисеята извинявам се за дългото съобщение ама аз се забавлявах много и реших да споделя :))

Аз: Питай твоя приятел, кога го е купил от къде и къде са му документите. Все пак явно ти е доста близък приятел ей така да ти подари часовник за 10000 лева. Тъй като сте толкова близки не би трябвало да е проблем да го питаш?

Той: Служихме заедно в Афганистан и има причина да ми го даде нямам как да го питам каквото и да е в момента
Какво точно те интересува покраи часовника защо са толкова важни докоменти пък и вапроса от каде е купен и кога ??? Ами ако го е свалил от раката на мъртав чалмар има ли значение за тебе? Важно е че. Работи и е в идялно състояние и е на ниска цена но за теб е 1600 и не свалям и лев.
Скоро заминавам за Сирия няколко дни вс викат ни по спешност цялото звено на тихина и посържащия снаипер взвод Часовника не е подходящ за там блести доста един G shok е по подходящ искам да оставя 1500 лева преди да тръгна незнам какво ще стане там това не е Стан или Африка нещата са мн мн по сериозни и от към подготовка и към б.деиствия които са всекидневие летят волфрам и тефлон това и трети клас Armor не го спира така че няма да има както в Стан от 1000 метра стрелба по керпича с 50 калибар Barrett и пкт пушеики и ядеики сникерс няма значение отплеснах се сори чао

Аз: Не бе питам за документите просто, щото виждам че продаваш втори такъв, викам си твоя приятел да не е имал един такъв и на другата ръка случайно. Все пак 100 бройки са направени само според двете обяви, и твоят приятел сигурно е много щедър да ги е свалил и от двете ръце и да ги подари. Или пък просто тоя часовник е много популярен в авганистан, че чак и да са свалени от мъртви чалмари. Може да са били близнаци чалмарите и да са си взели еднакви часовници да си пасват. Как така 1600 лева и не сваляш, нали е 1500 лева? Последно колко е цената?

Той: Няма втори обявата е пусната два пъти Часовника е един обявите две. Цената е 1500. На гърба си пише кои от стоте броики е точно.

Аз: Еми да бе ама то няма снимки на гърба, що тей? Плюс, че показаните снимки са с много лошо качество. Няма ли някакви макро снимки?

Той: Ако си от София и не ми губиш времето а искаш да го вземеш ще ти направя дискаунт ще се видим и ще го вземеш в рака ще минем през Часовникар итн.
Камерата не ми е много ок ти кои снимки гледаш тея тъмните или на светлина кадето е сниман в двете обяви са различни снимки

Аз: Еми не бе човек, просто тука в интернет от официалния сайт гледам снимки и и имат откровенни разлики.
http://thumbs.worthpoint.com/zoom/image ... a56440.jpg
Ето това е оригинален. На твоя цвета между базела и циферблата (оранжевото) се различава. Що тей?

Той: Абсолютно еднакви са няма разлика а това е снимка с два мегапиксела. Машината е оригинална братле трябва да я видиш и ще се обедиш сам. Самата му тежест е 286 г.

Аз: Мисля, че нямам проблем с очите, особено да различа оранжево и жълто. Плюс че мегапикселите нямат нищо общо с цвят а с големина. Също още една разлика е, че няма брандирано лого на коронката както при оригинала. Що тей?
http://thumbs.worthpoint.com/zoom/image ... a56440.jpg

Той: Ок не ми се обеждава някои дали нещо е оригинал или не за какво лого няма всичко което го има на снимката го има и на моя да по жълт е Цвета но това е фоафорна боя може и да е исветляла от времето Цвета вътре е същия !уморих се. Да пиша офертата е това ако искаш другия ти вапрос да е каде да се видиме ! Не ми се пише повече маш.е ОРГИНАЛ !!! За 1500 лв без коментар

Аз: Ама каква е машината? Ти си писал Ролекс, а то пък в оригиналния сайт пише, че е ЕТА Cal.2824, механизъм който Ролекс никога не е произвеждал, нито е ползвал в часовниците си. Що тей?

Той: Щото мислиш ли че аз много знам а. Вобще не съм чел кво пише знам какво ми каза един приятел. Не е Ролекс и кво от това. Ти си по запознат знаеш че го давам тънко. По добре го взимаи щот и една мацка го иска а тя само за кутиика пита. От каде си ти

Аз: А коронката що е толкова протрита и са и изядени ръбовете по нея? Имайки предвид, че часовника няма дракотини. Такова грубо носене би надраскало целия часовник не само коронката.
Много разлиция се получиха с оригинала, нещо не съм убеден. Ти откъде знаеш, че е оригинал? Ами ако отидем и при часовникар и каже че не е оригинал? Да те съдя ли тогава за измама?

Той: Ако Часовникара каже че не е оригинален сади ме за каквото искащ

Аз: Хахахахха брат, ти самия не си убеден, че е оригинален :D

Той: Слушаи почваш много да ме дразниш казах ти че Часовника е 100% ОРГИНАЛ и това ще е последното което ще ти напиша що това що онова абе ти като си толкова отворен защо пазаруваш от саитове за използвани вещи ела виж го ще го занесеме на Часовникар и тогава няма да ти струва 1500 а 1700 вече ако искаш

Аз: Ако ти платиш проверката, става :D

Той: Ти даваш зор за проверка но ок
Кво се разбираме

Аз: Ем нищо. Часовника е менте, на мен не ми трябва, дай да се свържа с тва момиче да не се набута тя :D

Егати епопеята :))
Olajidebt
Напредващ

Мнениеот taipan » 09 12 2016, 11:32

:lol:
Аллах да го пази в Сирия
The law is only thing capable of making people equal.
Аватар
taipan
Маниак

Мнениеот ISDP » 09 12 2016, 11:40

отива да зарежда стока :) :) :)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
ISDP
Активен

Мнениеот gordanz » 10 12 2016, 06:49

Чак сега виждам до къде е стигнало колега :crazy: Аз я бях пуснал на предната страница може да си видял, ама баси не мислех че този е толкова закачен, ама има ги и по-зле ако знаете Аз със какви образи съм говорил ::crap:: :((

Olajidebt написа:https://www.olx.bg/ad/chasovnik-ID6roOE.html
Къде му са документите?

Omega Speedmaster Japan Special
Rolex Air king
Zenith Elite
Girard Perregaux Sea Hawk II
Tag heuer
Tag heuer Monza
Аватар
gordanz
Почитател

Мнениеот ItCanBidon » 10 12 2016, 10:41

Olajidebt написа:Служихме заедно в Афганистан и има причина да ми го даде нямам как да го питам каквото и да е в момента
Какво точно те интересува покраи часовника защо са толкова важни докоменти пък и вапроса от каде е купен и кога ??? Ами ако го е свалил от раката на мъртав чалмар има ли значение за тебе? Важно е че. Работи и е в идялно състояние и е на ниска цена но за теб е 1600 и не свалям и лев.
Скоро заминавам за Сирия няколко дни вс викат ни по спешност цялото звено на тихина и посържащия снаипер взвод Часовника не е подходящ за там блести доста един G shok е по подходящ искам да оставя 1500 лева преди да тръгна незнам какво ще стане там това не е Стан или Африка нещата са мн мн по сериозни и от към подготовка и към б.деиствия които са всекидневие летят волфрам и тефлон това и трети клас Armor не го спира така че няма да има както в Стан от 1000 метра стрелба по керпича с 50 калибар Barrett и пкт пушеики и ядеики сникерс няма значение отплеснах се сори чао

Баси майката :shock:
ItCanBidon
Активен

Мнениеот ayl » 10 12 2016, 11:06

Баси я! Ако ми трябваше, бих го купил, като му гледам правописа, не лъже...
Аватар
ayl
Напредващ

Мнениеот Scandinavian » 10 12 2016, 12:47

Само се заяждате с човечеца, той е командос, вие на отворени му се прайте, ами ако дойде на проверката с берата, ще купваш и хоро ще играеш :)
Scandinavian
Маниак

Мнениеот Toshiro » 20 01 2017, 16:09

Дали става въпрос за същия часовник? viewtopic.php?f=35&t=32093&p=291865#p291865
Ако да, искам да се запозная с Оскар. Изглежда, че наистина ги разбира нещата. Още като четох темата ми се искаше да напиша, че часовникът в ОЛХ е редовен според мен, но ме досрамя.
Toshiro
Маниак

Мнениеот gordanz » 20 01 2017, 17:32

Човека от олх не беше Оскар ::up::

Toshiro написа:Дали става въпрос за същия часовник? viewtopic.php?f=35&t=32093&p=291865#p291865
Ако да, искам да се запозная с Оскар. Изглежда, че наистина ги разбира нещата. Още като четох темата ми се искаше да напиша, че часовникът в ОЛХ е редовен според мен, но ме досрамя.
Omega Speedmaster Japan Special
Rolex Air king
Zenith Elite
Girard Perregaux Sea Hawk II
Tag heuer
Tag heuer Monza
Аватар
gordanz
Почитател

Мнениеот Toshiro » 20 01 2017, 18:46

Да, но часовникът е същия според мен. Мисля, че е ясно какво имам предвид.
Toshiro
Маниак

Предишна

Назад към Реплики на часовници