www.strelki.info и Swiss Boutique

Продажба на употребявани часовници - всички часовници, които не могат да влязат в подфорума за продажба на нови часовници

www.strelki.info и Swiss Boutique

Мнениеот monopola » 06 01 2017, 11:39

Скъпи приятели,

Новата година започва с нови партньори :)
Радвам се, че мога да обявя началото на нашето сътрудничество със Swiss Boutigue, познати за повечето от вас и като http://www.teo-watches.com.
От скоро Swiss Boutigue е представител в България на една много интересна марка – Laco. Сигурен съм, че е достатъчно известна и особено подходяща за нашата общност.
Ще видите новият подфорум на марката, спонсориран от Swiss Boutigue, където ще може да откриете много информация, новини, снимки от самият представител, а и цялата свобода за вас да пишете, снимате, питате и какво ли не :)

На разположение са за всякакви въпроси, така че смело питайте ако ви интересува някой модел на Laco или пък каквото и да е друго за марката.

Като представител на форума приветствам Swiss Boutigue при нас! Добре дошли от името на http://www.strelki.info.
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Re: www.strelki.info и Swiss Boutique

Мнениеот ivanovnov » 06 01 2017, 11:52

Ако може само да вметна, може би тук е подходящо, есента купих за подарък един часовник LACO от тях. Часовникът го нямаше и го поръчаха, дойде в срока, който ми бяха казали, бяха изключително внимателни и любезни и сега най-важното, часовникът беше на същата цена, на която се предлага и в официалния сайт на марката. Всичко това остави в мен много приятни впечатления и отношението към клиента беше на ниво :) :) :) определено препоръчвам Swiss Boutique за място откъдето да се сдобиете с LACO, освен това има интересни модели на MeisterSinger и други различни марки :) :) :)
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Re: www.strelki.info и Swiss Boutique

Мнениеот Swiss Boutique » 06 01 2017, 12:08

Радваме се, че сме Ви били полезни и се надяваме и за в бъдеще да бъдем полезни не само на феновете на Laco, a и на другите интересни марки часовници, които предлагаме.Разбира се на всички фенове на ЧАСОВНИЦИТЕ!
Swiss Boutique
Новобранец

Назад към Втора ръка - малки обяви за продажба на часовници