Бягаща пътека DT546B LCD ACTUELL FITNESS

Тук можете да пускате обяви за каквото се сетите, дори и да не е свързано с часовниците.

Бягаща пътека DT546B LCD ACTUELL FITNESS

Мнениеот maopin81 » 14 02 2018, 00:13

Продавам бягаща пътека ACTUELL FITNESS.
Току що съм я смазал.Перфектно състояние.Давам към нея и силиконов спрей за поддържане на пътеката.Закупена от България на 23.01.17г. В гаранция е мисля още една година. Ползвана е в домашни условия само от мен. Аз съм 92 кг и съм много доволен. Избирах я дълго време. Оптималния вариант качество-цена за домашна употреба. Има паразитни шумове но са нормалнитв за бягаща пътека, нищо притеснително. Когато я ползвам под наклон, бързо ходене при 6.0км/ч жена ми и детето спят в другата стая спокойно.
Намира се в Бургас. Обявата е за Бургас.Тежи 83кг така че си направете сметката с превоза ако сте от друг град.

Характеристики:
•Сгъваема
• 25 тренировъчни програми P1-P25, 3 потребителски програми, 3 програми за контрол на пулса
• Безшумен DC Серво мотор 2.5 HP
• Максимална скорост до 1-18 kм/ч
• Компютър с голям 7 ” подвижен LCD (1024 x 600 см) дисплей и графична визуализация на натоварването.
• Поставка за телефон и таблет
• Възможност за контрол на скоростта от ръкохватките - възможност за 4 директни избора на скоростта и 4 директни избора на наклон
• Регулиране на наклона 0-18 %
• Ефективна бягаща повърхност: 135 х 48 см
• Гумени амортисьори под Бягащата лента, за омекотяване на движението и намаляване натоварването в ставите
• Размери в сглобено състояние 176 х 75.5 х 133 см
• Бруто тегло: 83 кг
• Максимално тегло на трениращия: 130 кг

ЦЕНА :1200ЛВ.
Тел. 0896707251 Мартин Станчев
Изображение

Изображение

Изображение
Breitling crosswind
Perrelet Seacraft chronograph
maopin81
Активен