Руски часовник СТРЕЛА, кой го произвежда?

Търсите часовник или се колебаете между няколко модела? Това е вашето място.

Руски часовник СТРЕЛА, кой го произвежда?

Мнениеот c3p0 » 30 12 2016, 16:23

Здравейте, интересувам се от руски часовници и по-точно този http://www.poljot24.de/en/neuheiten-news-poljot24/strela-chronograph.html конкретен модел.
Поиграх си да направя проучване кой го произвежда, но се оказа, че посоченият производител 1 МЧЗ им Кирова е закупен през 92 година от МАКТАЙМ (отново руска фирма), която преди години фалира. Питането ми е свързано с това, дали някой от вас има някаква по-точна информация относно производството на тези часовници. Опасявам, се че след като завода е купен и в последствие е фалирал то качеството на механизмите може да компрометирано, а защо не и подменено. С оглед на цената му, която за мен е внушителна, към момента съм разколебан от покупката на този часовник. От руските сайтове научих, че в пределите на завода има множество малки фирмички (лейбъли), които нямат собствено производство. Допускам, че и със марката Стрела е нещо подобно.

В заключение, бих искал да ви пожелая весело посрещане на Новата 2017 Година!
Здраве и щастие на всички ви!
c3p0
Новобранец

Re: Руски часовник СТРЕЛА, кой го произвежда?

Мнениеот kokokoz » 30 12 2016, 16:57

има точно тема за стрела,отделно и за механизмите и там най подробно с години е обяснено и коментирано всичко!
весело посрещане на 2017 година.
Аватар
kokokoz
Маниак

Назад към Избор на часовник