Руски часовник СТРЕЛА, кой го произвежда?

Ако се колебаете между няколко модела часовници или имате някакви изисквания, но не можете да си намерите подходящ часовник, попитайте тук

Руски часовник СТРЕЛА, кой го произвежда?

Мнениеот c3p0 » 30 12 2016, 16:23

Здравейте, интересувам се от руски часовници и по-точно този http://www.poljot24.de/en/neuheiten-news-poljot24/strela-chronograph.html конкретен модел.
Поиграх си да направя проучване кой го произвежда, но се оказа, че посоченият производител 1 МЧЗ им Кирова е закупен през 92 година от МАКТАЙМ (отново руска фирма), която преди години фалира. Питането ми е свързано с това, дали някой от вас има някаква по-точна информация относно производството на тези часовници. Опасявам, се че след като завода е купен и в последствие е фалирал то качеството на механизмите може да компрометирано, а защо не и подменено. С оглед на цената му, която за мен е внушителна, към момента съм разколебан от покупката на този часовник. От руските сайтове научих, че в пределите на завода има множество малки фирмички (лейбъли), които нямат собствено производство. Допускам, че и със марката Стрела е нещо подобно.

В заключение, бих искал да ви пожелая весело посрещане на Новата 2017 Година!
Здраве и щастие на всички ви!
c3p0
Новобранец

Re: Руски часовник СТРЕЛА, кой го произвежда?

Мнениеот kokokoz » 30 12 2016, 16:57

има точно тема за стрела,отделно и за механизмите и там най подробно с години е обяснено и коментирано всичко!
весело посрещане на 2017 година.
Аватар
kokokoz
Маниак

Назад към Избор на часовник