Часовниците и Властта - Разследване!

Всички въпроси и мнения, които имате и искате да споделите около часовниците.

Re: Часовниците и Властта - Разследване!

Мнениеот alexandrov » 09 07 2017, 20:21

Offtopic: покажи
Тоя, с осанката, дето му се възхищавате, е престъпник, дължащ положението си на тоталитарните тайни служби на ссср, а в момента е отнел свободния живот на стотици милиони нещастници. А оня, без осанката, дето не му отиват патеците, си е спечелил сам всеки лев, за да си ги купува.
Мислете бе, хора...
Аватар
alexandrov
Маниак

Мнениеот Деян » 09 07 2017, 20:27

alexandrov написа:
Тоя, с осанката, дето му се възхищавате, е престъпник, дължащ положението си на тоталитарните тайни служби на ссср, а в момента е отнел свободния живот на стотици милиони нещастници. А оня, без осанката, дето не му отиват патеците, си е спечелил сам всеки лев, за да си ги купува.
Мислете бе, хора...

:clap: Право куме в очи.
Аватар
Деян
Активен

Мнениеот Puzo » 09 07 2017, 20:29

Ами супер. Да е жив и здрав Роската. Пак казвам, че видът му е на добър човек, просто за Президент не ставаше.
На Путин не му се възхищавам изобщо. Не ми е особено приятен. Просто си е владетел с осанка. Подхожда му да е Главен на една от най-развитите страни! :)
Когато мъж разговаря с красива жена в продължение на час, му се струва, че е минала секунда. Но ако постави пръста си на горещ котлон, секундата му изглежда като час. Това е относителността. ;)

Albert Einstein
Аватар
Puzo
Маниак

Мнениеот Деян » 09 07 2017, 20:48

Последен мой коментар по темата, също и с риск да създам лека експлозия във форума: под "развита" да не би да имаш предвид "голяма", защото тогава си прав. В противен случай... :)

И не, преди да ме разпнете - не мразя Русия и руснаците (да не казвам, че съм и наполовина руснак), просто реализъм. ::drinks::
Аватар
Деян
Активен

Мнениеот Puzo » 09 07 2017, 21:43

Деян написа:
Последен мой коментар по темата, също и с риск да създам лека експлозия във форума: под "развита" да не би да имаш предвид "голяма", защото тогава си прав. В противен случай... :)

И не, преди да ме разпнете - не мразя Русия и руснаците (да не казвам, че съм и наполовина руснак), просто реализъм. ::drinks::

Точно голяма имам предвид. Няма к'во да те разпнат. Не съм русофил и аз!
Когато мъж разговаря с красива жена в продължение на час, му се струва, че е минала секунда. Но ако постави пръста си на горещ котлон, секундата му изглежда като час. Това е относителността. ;)

Albert Einstein
Аватар
Puzo
Маниак

Мнениеот marrrto » 09 07 2017, 21:54

Лично аз не се възхищавам на нито един от цитираните. Часовниците ме вълнуват. И както казах, нито съдя, нито държа сметка. Любопитно ми е. Друг е въпроса кой как успява да си купи часовник за десетки левове, особено политиците. Това за осанката... и то е субективно.
Което ме подсеща за това:
https://www.youtube.com/watch?v=H7qYV80Q9Gs

Айде със здраве ::drinks::
marrrto
Активен

Мнениеот Seikosha » 09 07 2017, 21:58

Нещата се мешат и от там идва объркването. Русия присъства на срещата Г-20 където са всички влиятелни държави и икономики. Преди това по политически причини напусна Г-8 И сега е в десетката на световните икономики. Големите икономики са в големите държави с голямо население ,говоря за процент от произведеният световен продукт. По прогнози 2050г. Индонезия я слагат към 5 място, а Русия към 7 Въобще Русия се предвижда да има много малки разлики като промени, 1-2 места напред 1-2 назад в зависимост от много външни и вътрешни фактори. Един Лихтенщайн може да е супер богат,но делът му в световната икономика е нищожен и той не влияе на световните процеси,за това го няма и в Г-20 Просто трябва да се разделят нещата от това какъв е БВП на глава от население и това колко като цяло в световен мащаб продукция произвеждаш. Една Бразилия произвежда БВП с 300 милиарда повече продукт от Русия, но е със 100 млн. по-голямо население (140/240) значи като продукт е по-напред от Русия, но доста по-назад като БВП на глава от население.Така ,че тука кой кого обичал, е нонсенс,може да обичаш повече секс куклата си от жена си,но това не значи ,че има база на сравнение, а да сравняваш Плевнелиев с Путин ,е все едно да сравняваш канарче с Аербъс
.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "
Seikosha
Маниак

Мнениеот Дон Жуан » 09 07 2017, 22:14

Деян написа:Дали е етично и морално... ами той е (бил) президент на нацията. Добър или лош, бил е Главата на държавата, няма лошо да демонстрира положение, още повече че не лежи само на президентската заплата... нали така. По тая логика, понеже живеем в бедна (субективно мнение, между другото) държава, би било неморално и в тоя форум да се показват часовници за повече от 50лв, но виждате какво е... ролекси, омеги, брайтлинги и какво ли още не от часовниковата фауна. Когато се регистрирах такива машини бяха рядкост тук, радвахме се на сейко, ориент, много руски произведения и от време на време някоя винтидж Омега. Сега виждате какво е, за добро или лошо. Не сме за жалене май. :) ::drinks::

Лайк! :thumbup: ::drinks::
Моята скромна колекцийка : viewtopic.php?f=12&t=20141
Аватар
Дон Жуан
Маниак

Мнениеот iwan1972 » 09 07 2017, 22:55

alexandrov написа:
Мислете бе, хора...

Надявам се да не бъде прието и грешно разбрано, с това си мнение сте на половина прав. Коя половина Хмммм.
Оставете на страна русофилия и русофобия. Правилно сте казал "Мислете бе, хора ..." - МИСЛЕТЕ (не е крясък, но комуто както е угодно). И когато мислите задайте си въпроса както пример:
Офицер от криминална милиция с обещаващо бъдеще (включително и способен), син на генерал от МВР, напуска системата и заминава да изучава "банково дело" в САЩ, завъща се в България и става банкер. Не е важо за кого иде реч, важо е кога се случва това.
Дали всичко за събитията от преди, по- време и след 10, 11, 1989г. е точно така както е представено пред народа.
Аватар
iwan1972
Активен

Мнениеот Дон Жуан » 10 07 2017, 00:02

Малииийййй....само банкер ли е станал сиромашкия??? ::huh::
А часовниче купил ли си е, че то това е темата??? ::angel::
Моята скромна колекцийка : viewtopic.php?f=12&t=20141
Аватар
Дон Жуан
Маниак

Мнениеот nibaru » 10 07 2017, 10:54

Нито съм Русофил, нито Русофоб - по отношение на Руското население/Нация.
По отношение на Официалната Руска власт/управляващи - със сигурност съм фоб.

Относно Руската икономика и БВП - както искате - на глава от населението, по номинална стойност....... - Русия е по-назад от страни като Италия, Германия, Великобритания, Южна Корея .......
А е все още в топ 20 САМО заради природните богатства!

Справки тук: http://goo.gl/FJytCj и тук: http://goo.gl/JJeXr7, че и тук: http://goo.gl/HT8Mn6

Та тази огромна страна по територия и с толкова много природни богатства - ако не бяха олигарсите - тц тц.
Не сещам и технологично нещо да са измислили?
Мога да продължа дебата, но вероятно в друга тема - да не спамим в тази. Интересно ще е. А пък колко вреди са нанесли на България - стотици милиарди долари - като репарации, стоки/продукция продавани на загуба.......
И ще завърша с изказване на Аксаков: “Всяко тържество на България е смърт за Русия”.
Вчера бях умен, затова исках да променя света.
Днес съм мъдър, затова променям себе си.
Аватар
nibaru
Маниак

Мнениеот dimitar1982 » 10 07 2017, 15:32

Някой с предложение за марка/модел?

Изображение

Edit:
Още една със същия часовник според мен:

Изображение
Аватар
dimitar1982
Активен

Мнениеот otof » 10 07 2017, 15:44

Какво общо има тоя с властта,освен часовника?!
Изображение
Аватар
otof
Маниак

Мнениеот dimitar1982 » 10 07 2017, 15:49

otof написа:Какво общо има тоя с властта,освен часовника?!

Ако е в грешната тема, моля някой модератор да премести поста в подходящата. Съвсем наскоро обсъждахме часовници на Бербатов и Марадона, така, че мисля липсва каквато и да била пречка да се коментира тук.
Аватар
dimitar1982
Активен

Мнениеот Puzo » 10 07 2017, 15:59

dimitar1982 написа:
otof написа:Какво общо има тоя с властта,освен часовника?!

Ако е в грешната тема, моля някой модератор да премести поста в подходящата. Съвсем наскоро обсъждахме часовници на Бербатов и Марадона, така, че мисля липсва каквато и да била пречка да се коментира тук.

Има друга тема "Известни личности и техните часовници".

Albert Einstein
Аватар
Puzo
Маниак

Мнениеот senna » 11 09 2017, 12:25

Изображение

ULYSSE NARDIN
Maxi Marine Chronometer Black Dial 18kt Rose Gold

Изображение
”Никой не е толкова безинтересен колкото един човек без интереси.”
Аватар
senna
Маниак

Мнениеот alexandrov » 11 09 2017, 13:11

senna написа:Изображение

ULYSSE NARDIN
Maxi Marine Chronometer Black Dial 18kt Rose Gold

Изображение

Познайте как го е избрал...
Изображение
Аватар
alexandrov
Маниак

Мнениеот 4asovnikara » 12 12 2017, 02:20

Здравейте колеги,нещо ми убягва Vacheron Constantin като марка при господата управници или аз просто съм го пропуснал в темата.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Последна промяна 4asovnikara на 13 12 2017, 02:15, променена общо 1 път
Човек се учи от грешките си..!
Аватар
4asovnikara
Напредващ

Мнениеот ostap » 12 12 2017, 12:46

Vacheron Constantin е твърде изискан за нашите "илити ", трудно се съчетава с цървули. Местната представа за лукс изглежда по-скоро така :
Изображение
:))
Изображение
Аватар
ostap
Маниак

Мнениеот george2502 » 12 12 2017, 12:55

ostap написа:Vacheron Constantin е твърде изискан за нашите "илити ", трудно се съчетава с цървули. Местната представа за лукс изглежда по-скоро така :
Изображение
:))
Съгласен. VC изисква стил и класа. Нашата политическа класа е по скоро WC...

Sent from my G8341 using Tapatalk
Аватар
george2502
Маниак

Предишна

Назад към Други теми за часовници