Едно преживаване с Breguet

Всички въпроси и мнения, които имате и искате да споделите около часовниците.

Едно преживаване с Breguet

Мнениеот alex_slav » 11 11 2015, 13:49

Здравейте, имах страхотно преживяване, та реших да го споделя с вас.
Бях в Токио и минах покрай лъскавите им магазини на Breguet. Имаше и други марки, отначало си помислих, че това е някакво изложение, имаше едни неща като буркани без капаци с дупки вместо врати на различните марки и аз реших да вляза в буркана на Breguet, че не се среща често. Ето ги самите буркани до самия тротоар. Навътре имаше още 3-4 на други марки.

Изображение

Влязох вътре и видях 4-5 часовника
Изображение

Докато се любувах, усетих, че се затваря някаква вратата на буркана зад мен. Оказа се, че имало и врата, предположих, че е за сигурност и продължих да гледам.
След няколко секунди усетих, че буркана започва да се издига нагоре! Тук вече не можех да разбера какво става. Оказа се, че всеки един буркан долу е един вид асансьор, който се издига и се влиза в истинският бутик на самата марка. След като се качих горе, щях да получа инфаркт, видях неща, които не съм виждал и на картинка, нямаше как да снимам, нито запомних имената на моделите, но цифрите бяха жестоки и това което видях не го бях виждал никога преди това. Повечето бяха напълно или частични прозрачни турбийони.
В края на бутика видях екземпляр, на който пишеше, че се предлага сами в бутиците на Бреге за сумата от 300 хиляди евро.

След това слязох през друг по-обикновен асансьор надолу, но няма да забравя скоро какво видях там.
Ето и снимка как се издигат тези буркани нагоре

Изображение
Аватар
alex_slav
Маниак

Re: Едно преживаване с Breguet

Мнениеот trk2 » 11 11 2015, 14:32

Хах щял да получи инфаркт :lol: капана за мухи :)
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Назад към Други теми за часовници