omega automatic chronometer officially certified constellati

omega automatic chronometer officially certified constellati

Мнениеот Gancho_ » 09 11 2017, 22:26

Здравейте,търся малко повече информация за този часовник и ориентировачна цена.Благодаря
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Gancho_
Новобранец

Re: omega automatic chronometer officially certified constel

Мнениеот Дон Жуан » 09 11 2017, 22:47

Очаквай оферти на ЛС :lol: :lol: :lol:
Моята скромна колекцийка : viewtopic.php?f=12&t=20141
Аватар
Дон Жуан
Маниак

Мнениеот Gancho_ » 09 11 2017, 22:51

Не разбрах.Но да се надявам ли ,че ще осигуря коледните подаръци на децата ;)
Gancho_
Новобранец

Мнениеот elshadai » 09 11 2017, 23:18

Зависи какви подаръци си предвидил,ако са коли и апартаменти няма да се случи,но определено очаквай оферти,освен ако не си решил вече нещо ти. ::drinks::
elshadai
Маниак

Мнениеот Gancho_ » 10 11 2017, 00:11

Ами,изключително много Ви Благодаря и обещавам все някога да се реванширам и да не е лично на Вас да помогна на някого.Амбицирах се и порових доста и намерих това което търсих,но благодарение на Вас,за цената мисля ,че се отказах за сега да търся,
.Да се похваля дори разбрах как се сверява,а днес един часовникар,добър мой приятел се опитва да го ремонтира и каза че било голям проблем ;)(дърпа се,не се върти така сменя датата , а денят въртиш като изоглавен ;) може да Ви звучи смешно, но съм около 40 и часовник смея да твърдя,че съм носил един два пъти в детството си,беше с калкулатор.Поздрави на всички.Модератора може да изтрие темата ми,която така представена беше полезна само на мен.
Gancho_
Новобранец

Мнениеот Puzo » 10 11 2017, 21:10

Четирицифрена сума можеш да му вземеш, според мен, тъй че опрделено средства за мноооооого прилични подаръци ще има. :)
Когато мъж разговаря с красиво момиче в продължение на час, му се струва, че е минала секунда. Но ако седне на гореща печка, секундата му изглежда като час. Това е относителността. ;)

Albert Einstein
Аватар
Puzo
Маниак

Мнениеот cenzor » 11 11 2017, 00:00

Puzo написа:Четирицифрена сума можеш да му вземеш, според мен, тъй че опрделено средства за мноооооого прилични подаръци ще има. :)

Струва ли този модел, в това състояние четорицифрена сума?
Ковчежникът извади часовника си и отвори капачето. Беше от наскоро излезлите на мода джобни часовници със стрелки, които в момента показваха девет и четвърт. Той го разтръска. От мъничък люк под числото 12 се подаде миниатюрно духче и се сопна: "— Стига си ме друсал, шефе, въртя педалите колкото сили имам!"
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Мнениеот Puzo » 11 11 2017, 00:27

cenzor написа:
Puzo написа:Четирицифрена сума можеш да му вземеш, според мен, тъй че опрделено средства за мноооооого прилични подаръци ще има. :)

Струва ли този модел, в това състояние четорицифрена сума?

Е, добре де... Нали е Констелейшън, хронометър. Под 1000 лв ли да е?
Когато мъж разговаря с красиво момиче в продължение на час, му се струва, че е минала секунда. Но ако седне на гореща печка, секундата му изглежда като час. Това е относителността. ;)

Albert Einstein
Аватар
Puzo
Маниак

Мнениеот Gancho_ » 11 11 2017, 17:46

Аз много трудно намерих модела само на едно място,но ориентировъчна цена никъде не намерих.
Иска ми се да му сменя стъклото, защото е надраскано,и има два удара,но като всеки човек занимаващ с търговия ми е трудно да платя т.н магазинерска цена :) Звънях на официалния сервиз на Омега София да започна от някъде,но те пожелаха да им го пратя за оценка на ремонта,почнах да се оглеждам за стъкла в ebay,но ще ми е трудно с модела,стъклото го измерих 29,7,тоест по точно видях ,че се продава такъв размер стъкло и сметнах ,че това е моя размер.Приемам и преложения.
Гледам и за каишка .Но не мога да преценя дали оригинална кожена или тази с която е в момента,би ми харесало повече.
Gancho_
Новобранец

Назад към Марки - информация и мнения