Питане за часовник Радо Диастар Юбиле

Питане за часовник Радо Диастар Юбиле

Мнениеот Arni 74 » 13 05 2016, 21:56

Здравейте,имам въпросния часовник,и искам да го продам,но незнам какви пари да му искам ::crap::

Изображение

Изображение
пп.извинявам се ако питането ми не е за тук
Поздрави
Arni 74
Новобранец

Re: Питане за часовник Радо Диастар Юбиле

Мнениеот kamikaze » 14 05 2016, 22:40

10-15 лева. Подобни въпроси се задават през няколко седмици във форума и отговорът е винаги един и същ. (Досега си спомням само за една Stowa, за която автора пита оригинална ли е и наистина беше такава. Това обаче беше преди години) Сценария сме го виждали десетки пъти.
А иначе е досущ като оригинала, поне на снимките е перфектен. На живо, обаче 100% си личи. Да не говорим, като се отвори механизма.
Поздрави.
kamikaze
Напредващ

Мнениеот klon » 14 05 2016, 23:09

Здрасти ,

Защо не направиш по-ясни снимки с по-високо качество ?

На мен ми прилича на истински. Поне задния капак, болтовете и номера са си така на този модел
Отпред също е ок .

п.п. серийния номер трябва да е по-релефен от надписите , така ми се струва от тези снимки .

Поздрави,
Аватар
klon
МОДЕРАТОР

Мнениеот Pfote2 » 15 05 2016, 08:53

На мен ми прилича на фалшив. Защото снимах моя заден капак на Диастара. Исках да сложа снимката тук, но ми даде File size exceeded. Разликата е в това, че на задния капак не пише Diastar. Може да има различни задни капаци, но не ми се вярва. А в това, че моят е оригинален няма съмнение.
Пише в тоя порядък и на толкова редове:
Rado + (знакчето за запазена марка)
номера
SCRATCHPROOF
WATERSEALED
BRACELET LINKS IN
HIGH-TECH
CERAMICS
---
Освен това на фалшификатите слагат брилянти, диаманти и елмази. Няма да го оставят прост, я! А пък и веригата на Радото се фалшифицира по-трудно от самия корпус. Освен това фалшификаторите пишат SWISS където трябва и където не. На оригинала SWISS не пише на задния капак. Няма нужда от натякване.
Pfote2
Маниак

Мнениеот Arni 74 » 21 05 2016, 18:37

Часовника е оригинален, проверен в Джулиани.
Продаден
Arni 74
Новобранец

Мнениеот kamikaze » 23 05 2016, 20:08

10-15 лева. Подобни въпроси се задават през няколко седмици във форума и отговорът е винаги един и същ. (Досега си спомням само за една Stowa, за която автора пита оригинална ли е и наистина беше такава. Това обаче беше преди години) Сценария сме го виждали десетки пъти.
А иначе е досущ като оригинала, поне на снимките е перфектен. На живо, обаче 100% си личи. Да не говорим, като се отвори механизма.
Поздрави.

Явно на живо и механизмът са изглеждали също перфектно! Записвам те като вторият човек в историята на форума (доколкото на мен ми е известно) питал за оригинален часовник. Честито!
kamikaze
Напредващ

Мнениеот Arni 74 » 23 05 2016, 22:34

Мерси
Arni 74
Новобранец

Назад към Марки - информация и мнения