Dimitar Watches

Re: Dimitar Watches

Мнениеот sixking » 10 07 2017, 19:24

Не съм прочел цялата тема (ми доста е, 5 страници :D ), но ми харесва идеята и че някой го прави. Има толкова много часовници по света от всяка държава, ма чак сега видях някой от България да прави (че даже и с моето име).

Харесаха ми два модела, само не разбирам - ще ги продавате ли или само си ги рисувате на компютъра? Нито цена видях някъде, нито дати или нещо от сорта. Какво ви е мисленето за този часовник?
Аватар
sixking
Напредващ

Мнениеот Anthony » 10 07 2017, 19:35

Ми прочети цялата тема :)
Аватар
Anthony
Маниак

Мнениеот Heavy » 26 10 2017, 09:55

Здравейте!

От много време не съм писал тук, но днес има специален повод - на Димитровден стартираме фейсбук страницата на марката: https://web.facebook.com/dimitarwatches/

През изминалите месеци се случиха доста неща. Имахме големи промени в личен план, пристигнаха мостри на втория ни модел (ще споделя снимки и подробности в близките дни). В крайна сметка решихме да стартираме с първия модел. На страницата и на сайта http://www.dimitarwatches.com ще можете да следите новини и подробности за проекта. Комуникацията там ще водим на английски, ще се старая и тук да пиша и споделям регулярно.

Ще съм ви много благодарен да харесате страницата, да споделите и се надявам да ви радваме с това, което правим и което ще правим занапред! Имаме интересни планове за следващите години, така че, ако ви е интересно, следете ни.

Хубав ден от мен, страхотен празник на всички именяци и бъдете невероятни! :)
Бъди невероятен!
Аватар
Heavy
Активен

Мнениеот sixking » 26 10 2017, 17:22

А за именниците нещо, отстъпки по празници? :D :D
Аватар
sixking
Напредващ

Мнениеот gordanz » 26 10 2017, 19:26

Честит Празник ...
Видях страницата ви във ФБ и според мен за следващи снимки затваряйте коронката... така като е в издърпана позиция някак не радва :)
Поздрави и Успех за напред :)
Omega Speedmaster Japan Special
Rolex Air king
Zenith Elite
Girard Perregaux Sea Hawk II Няма го вече :(
Tag heuer
Tag heuer Monza
Аватар
gordanz
Почитател

Мнениеот marind » 26 10 2017, 19:39

Честит празник и от мен ::drinks::

Винаги съм се чудил за причините, поради които Български компании нямат българска версия на сайтовете си? А за водене на кореспонденция с евентуални фенове във Фейсбук на английски, ще сте абсолютни новатори! Това е причината, поради която няма абсолютно никакъв шанс, лично аз да харесам или споделя страницата Ви! Иначе пожелавам успех в начинанието ::drinks::
Аватар
marind
Маниак

Мнениеот Heavy » 27 10 2017, 22:52

Здравейте и благодаря за коментарите и поздравите!

sixking - разбира се, че ще има отстъпки за съименници. Само че 2018 най-рано..., живот и здраве до тогава :)

gordanz - поздравления за набитото око! Виновникът си е поел вината и ще поправи грешката.

marind - колега, на мен също ми е адски мъчно за положението във фейсбук. Там няма възможност за 1 страница на 2 езика, а да поддържам качествено 2 страници едновременно, не мисля, че ще успея. За това казах, че ще се старая да пиша и тук. Разбира се, ако някой пише на български там, ще отговарям, но основните постове ще са на английски от комерсиални съображения. Иначе сайтът задължително ще има и родна версия. :)

Поздрави! ::drinks::
Бъди невероятен!
Аватар
Heavy
Активен

Предишна

Назад към Марки - информация и мнения