Измишльотина за Ориент

Подфорум за всички, които имат желание да променят нещо по своя часовник - профилактика, модификации, ремонти и създаване на нови модели часовници

Re: Измишльотина за Ориент

Мнениеот phil05 » 05 09 2017, 12:38

Да бе... Каква е тая ладофобия... Я какво става тук :shock:

http://www.lada.ru/en/press-releases/112949.html

Изображение
Аватар
phil05
Маниак

Мнениеот Puzo » 05 09 2017, 15:25

bbo написа:Според мен Rolex не би трябвало да се сравнява с Мерцедес (Мерцедес търпят доста динамика в дизайна и имат някои несъвршенства в материалите, рядко е, но е факт), а по-скоро с Ролс-Ройс - луксозен автомобил с непреходен и коснатнтен дизайн. Но както и да е, тогава пък нямаше да се получи алегорията с махленския/таксиджийския тунинг (жигулите и крадените емблеми на БМВ). ;)

Mмм, не мисля така.. Ако Ролекс е Ролс Ройс, Патек, Бреге и Вашерон какво са? Баш с Мерцедес го сравнявам аз. :)
Иначе някои съвременни Мерцедеси D class примерно са отвратителни и гният повече от Опел, но това е съвсем, съвсем друга тема... Нищо общо няма със сравненията.
Лично аз оприличавам Мерцедес с Ролекс, Омега например - с Ауди. :)
Когато мъж разговаря с красива жена в продължение на час, му се струва, че е минала секунда. Но ако постави пръста си на горещ котлон, секундата му изглежда като час. Това е относителността. ;)

Albert Einstein
Аватар
Puzo
Маниак

Мнениеот otof » 05 09 2017, 15:31

Аз пък най-много обичам круши :))
Изображение
Аватар
otof
Маниак

Мнениеот BorisDimitrov » 13 09 2017, 10:16

Честно ли ти се занимава с подобна глупост? Лъзгай си хубавия Ориент и не се занимавай с глупости, пък като толкос искаш Роли, продай Ball-a и Seamaster-a донади някой лев и си вземи Datejust 36 се намира за подобни пари .............. и вълка сит и агнето цяло, пък на овчарчето - лека му пръст
Аватар
BorisDimitrov
Маниак

Мнениеот Puzo » 13 09 2017, 11:01

BorisDimitrov написа:Честно ли ти се занимава с подобна глупост? Лъзгай си хубавия Ориент и не се занимавай с глупости, пък като толкос искаш Роли, продай Ball-a и Seamaster-a донади някой лев и си вземи Datejust 36 се намира за подобни пари .............. и вълка сит и агнето цяло, пък на овчарчето - лека му пръст

Не ми трябва Ролекс на тоя етап. Не съм го заслужил още и не съм толкова преуспял! А за тази импулсивна идея за сетен път казвам, че няма как да се хвана! Между впрочем за 3 хилки няма как да намеря Дейтджъст. Да си продам приличните часовници, само и само да имам Ролекс!? Не! Има и по-важни неща! Да, кефя им се, но много неща относно Ролекс ми се изясниха като на мулето задните части посред бял ден и няма да ги споделям тук, все пак съм проз чиляк! ;)
Когато мъж разговаря с красива жена в продължение на час, му се струва, че е минала секунда. Но ако постави пръста си на горещ котлон, секундата му изглежда като час. Това е относителността. ;)

Albert Einstein
Аватар
Puzo
Маниак

Мнениеот Puzo » 13 09 2017, 11:30

Да загърбя иронията. Сега по-сериозно: Моите уважения към съгражданина ми Дон Жуан! Митак, научи ме на доста неща. Пич си и смятам, че винаги съм бил коректен с теб! ОБАЧЕ!!!
Изобщо няма да позволя да ме унижаваш и обиждаш само защото, моля ти се не мисля като някои "светила" от форума! Има разни дечица тук, пробвай с тях. Аз не съм келеш! ;) Пак да кажа, уважавам те и запазвам добрия тон. Възпитанието ми го изисква! Ти мен - едва ли! Но различни хора, различни идеали! Тези, които според теб са точни и готини, на мен са ми антипатични и обратно! Това е! ;)
Въобще не ме интересува кой колко скъпи часовника има и колко разбира! Интересува ме стойността му като човек и личност!
Определено има доста такива, но има и на другия полюс - To The dark side of the moon! ;) Ех, колко обичам Pink Floyd, мамка му...
Моето мнение си е мое и съм свикнал да съм бамбашкъ. Прост го наричай, няма проблем! :)

Albert Einstein
Аватар
Puzo
Маниак

Мнениеот cenzor » 13 09 2017, 13:08

Puzo написа:Да загърбя иронията. Сега по-сериозно: Моите уважения към съгражданина ми Дон Жуан! Митак, научи ме на доста неща. Пич си и смятам, че винаги съм бил коректен с теб! ОБАЧЕ!!!
Изобщо няма да позволя да ме унижаваш и обиждаш само защото, моля ти се не мисля като някои "светила" от форума! Има разни дечица тук, пробвай с тях. Аз не съм келеш! ;):)

Имам чувството, че продължаваш някаква дискусия, която не е видима за форума?
„Всеки човек носи радост. Някои, когато идват, а други, когато си отиват“
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Мнениеот Puzo » 13 09 2017, 13:25

Тази тема е забравена! ;) Колегата Димитров обаче я събуди и за това коментирах. :)

Albert Einstein
Аватар
Puzo
Маниак

Мнениеот Дон Жуан » 13 09 2017, 22:43

Боже, колко мъка има по този свят, боже.................
Моята скромна колекцийка : viewtopic.php?f=12&t=20141
Аватар
Дон Жуан
Маниак

Мнениеот Дон Жуан » 13 09 2017, 22:45

Puzo написа:Тази тема е забравена! ;) Колегата Димитров обаче я събуди и за това коментирах. :)

А тя темата преди да беше забравена не беше ли променена??? Като заглавие де.............
Моята скромна колекцийка : viewtopic.php?f=12&t=20141
Аватар
Дон Жуан
Маниак

Мнениеот diksanal » 14 09 2017, 01:14

cenzor написа:Имам чувството, че продължаваш някаква дискусия, която не е видима за форума?

Изображение

:lol: :lol: :crazy:
"Той е богат или беден според това, което е, а не според това, което има."
Бийчър.
Аватар
diksanal
Маниак

Мнениеот ivanovnov » 14 09 2017, 08:43

книжката е жестока, навя ми много приятни спомени от преди :)
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Предишна

Назад към Интервенции и инструменти