Breitling SuperOcean Edition Speciale Chronometre Sertifie.

Тук можете да попитате "Струва ли си", да изкажете мнение за модела, да изкажете съмненията си и изобщо всичко, което в самите малки обяви е забранено. Тук също може да намерите коментари и отзиви за сделки на потребители.

Re: Breitling SuperOcean Edition Speciale Chronometre Sertif

Мнениеот petarstoil » 18 04 2016, 15:35

Groot написа:Тази тема ме натъжава с тона и езика си.

Давате ли си сметка, че с начина по който се държите един към друг рефлектира пряко върху цялата общност.
Добронамереността и добрия тон се сърцето на това място.

Не знам за вас, но мен малко ме е срам от тази тема.

Абсолютно си прав, "Groot"! Аз съм сравнително нов член на това съобщество, но също мисля че това, което ни обединява, в никакъв случай не трябва да ни разединява... камо ли да води до обиди, подмятания и тям подобни нелицеприятни неща :( . Добре, че контактите са виртуални, `щото както беше тръгнало... Бъдете живи, здрави и РАЗУМНИ - нали все пак се имаме за "хомо сапиенси"!
Аватар
petarstoil
Маниак

Мнениеот diran » 18 04 2016, 18:56

TheRussian написа:
diran написа:лайно

Колега,някои хора закусваме!Считай се за посредно предупреден преди бан!

Сериозно ли ::huh::
От всичко написано в тази тема ти от думата "лайно"ли се погнуси.
От шест години съм в този форум и за първи път ме предупреждават че ще ме баннат.
Не гледай детайлите, а цялата картина.
Айде да видим какво ще стане.
Достатъчно съм изтърпял от доста съфорумци преди време когато се впрягах на такива като теб. Сега вече не ми е интересно.
По вероятно форума за часовници да остане без пишещи часовникари.
Защото май само аз останах и повярвай чувствам се кофти от факта.
А относно предупреждението ти към мен няма да ти казвам какво да го направиш защото ще ти разваля и вечерята като закуската.
Часовникарски услуги.
тел.0893-371-896
Диран Бояджиян
Аватар
diran
Маниак

Мнениеот Anthony » 18 04 2016, 19:01

Подкрепям мненията, че нещата излязоха от рамките на добрия тон, нещо неприсъщо за този форум, но ще си позволя да изкажа личното си мнение като не много активен член на тази чудесна общност.
Откакто посещавам форума, обявите на Оскар винаги са ми правили впечатление, при това в повечето случаи доста неприятно. Като чета обявите на повечето търговци в раздела, аз научавам винаги нещо ново, доставят ми удоволствие снимките и мини ревютата, оставам със страхотни впечатления от познанията на търговеца. При Оскар е точно обратното - обявата е написана като от третокласник, пълна с граматически и правописни грешки, не дава почти никаква информация за продукта, освен някакви помпозни хвалби като на колите по автокъщите - УНИКАТ, ЕДИНСТВЕН и пр.. Като цяло изглеждат по-зле и от обявите на долни ментета в olx, а това е много тъжно, защото човекът често предлага изключителни часовници. Вярвам напълно на колегите, които го познават и са имали взаимоотношения с него, че е добронамерен и почтен, но лично аз никога не бих си купил нещо от такава обява. Това, предполагам че дразни и много други хора, защото наистина единствено за него се правят всичките тези компромиси и затова се стига до такива грозни теми като тази. На всеки се случва да сгреши, в това няма нищо лошо, но аз лично не мога да повярвам, че възрастен човек, при това претендиращ за сериозен бизнесмен, не може да спазва елементарни правила и да ги нарушава системно от години.
Аватар
Anthony
Маниак

Мнениеот Kuonyy » 18 04 2016, 19:11

Anthony написа:Подкрепям мненията, че нещата излязоха от рамките на добрия тон, нещо неприсъщо за този форум, но ще си позволя да изкажа личното си мнение като не много активен член на тази чудесна общност.
Откакто посещавам форума, обявите на Оскар винаги са ми правили впечатление, при това в повечето случаи доста неприятно. Като чета обявите на повечето търговци в раздела, аз научавам винаги нещо ново, доставят ми удоволствие снимките и мини ревютата, оставам със страхотни впечатления от познанията на търговеца. При Оскар е точно обратното - обявата е написана като от третокласник, пълна с граматически и правописни грешки, не дава почти никаква информация за продукта, освен някакви помпозни хвалби като на колите по автокъщите - УНИКАТ, ЕДИНСТВЕН и пр.. Като цяло изглеждат по-зле и от обявите на долни ментета в olx, а това е много тъжно, защото човекът често предлага изключителни часовници. Вярвам напълно на колегите, които го познават и са имали взаимоотношения с него, че е добронамерен и почтен, но лично аз никога не бих си купил нещо от такава обява. Това, предполагам че дразни и много други хора, защото наистина единствено за него се правят всичките тези компромиси и затова се стига до такива грозни теми като тази. На всеки се случва да сгреши, в това няма нищо лошо, но аз лично не мога да повярвам, че възрастен човек, при това претендиращ за сериозен бизнесмен, не може да спазва елементарни правила и да ги нарушава системно от години.

Много точно описание на обявите на форумния търговец. Не мога да го нарека по друг начин. Ужасно неграмотно и с преувеличаване е написано абсолютно всичко.
Имаме колеги, които така пускат обява, че ти е приятно да я четеш само. Какво остава и за снимки..

П.П. Според мен е редно тази тема да се изтрие, а авторът да понесе администраторската воля.
Аватар
Kuonyy
Маниак

Мнениеот Lamer » 18 04 2016, 19:36

Kuonyy написа:
П.П. Според мен е редно тази тема да се изтрие, а авторът да понесе администраторската воля.

A защо да се трие? Всеки мъж трябва да стои зад делата си и думите си. Ако узрее до ниво, да разбере, че някъде е бил в голяма грешка, може да се извини на някого, ако прецени.
Като се изтрие няма да се забрави, поне от тези, които следят форума. По-добре нещата да се казват "в очите", въпреки относителната анонимност, която дава Интернет, от колкото да се плетат интриги в последствие, по кръчми и седянки.
По темата. Това, което съм прочел от цялостното творчество на Оскар ме кара, да не го чета повече и да не желая да го познавам. Въобще не става въпрос, да купувам нещо от него. Нека е най-коректният на света. Да е жив и здрав, да Иляди :))
Аватар
Lamer
Маниак

Мнениеот marind » 18 04 2016, 19:51

TheRussian написа:Колега,някои хора закусваме!Считай се за посредно предупреден преди бан!

Прекалено на сериозно взехте да се вземате :) Гледай в своята копанка, преди да раздаваш банани на хората viewtopic.php?f=93&t=28098&p=247824#p247824 :wink:

Май наистина не сме дорасли за сериозно форумно общество! А целта на всеки форум е да се разтоварваме, а не обратното!
Последна промяна marind на 18 04 2016, 19:55, променена общо 2 пъти
Аватар
marind
Маниак

Мнениеот nibaru » 18 04 2016, 19:51

Lamer написа:A защо да се трие? Всеки мъж трябва да стои зад делата си и думите си. Ако узрее до ниво, да разбере, че някъде е бил в голяма грешка, може да се извини на някого, ако прецени.
Като се изтрие няма да се забрави, поне от тези, които следят форума. По-добре нещата да се казват "в очите", въпреки относителната анонимност, която дава Интернет, от колкото да се плетат интриги в последствие, по кръчми и седянки.
По темата. Това, което съм прочел от цялостното творчество на Оскар ме кара, да не го чета повече и да не желая да го познавам. Въобще не става въпрос, да купувам нещо от него. Нека е най-коректният на света. Да е жив и здрав, да Иляди :))

+1. Не съм сигурен, че винаги съм бил на едно мнение с теб, а и затова сме хора, но тук съм абсолютно съгласен!
Последна промяна nibaru на 18 04 2016, 20:01, променена общо 1 път
Вчера бях умен, затова исках да променя света.
Днес съм мъдър, затова променям себе си.
Аватар
nibaru
Маниак

Мнениеот Anthony » 18 04 2016, 19:58

Аз искам да добавя и още нещо. Голяма част от колегите, които продават доста часовници тук, освен че правят това, допринасят страшно много за цялостното развитие на форума с ревюта, съвети, полезна информация и споделяне на огромния си опит абсолютно безплатно и в полза на всички нас, по-невежите в материята. Същевременно никога не натрапват търговската си дейност, нито си правят реклама, препоръчвайки своята стока когато някой поиска съвет за покупка. Това оставя отлично впечатление у мен, а най-вероятно и в мнозина други и изгражда едно доверие и сплотеност. Може и да греша, но аз поне не съм срещал мнение на Оскар извън търговския раздел, което би трябвало да го прави още по-внимателен към правилата, тъй като приносът му към форумът е незначителен.

П.П.
И аз смятам, че темата трябва да остане. Триенето ще е като да си заровим главата в пясъка. А и тъй или иначе интересът към нея ще изчезне след няколко дни
Аватар
Anthony
Маниак

Мнениеот Kuonyy » 18 04 2016, 20:35

Казах, че според мен трябва да се изтрие. Това е подбудено от факта, че няма тема, в която да се говорят толкова много и излишни, обидни неща. Грозно е в такава общност да съществуват такива изказвания.
Факт е, че всеки трябва да стои зад думите си. Факт е, че някой може да реши да се извини. Ще бъде истински мъжка постъпка!
Винаги съм смятал часовникарството за много интелигентна специалност. Почитателите на това изкуство също са много интелигентни хора. Затова мисля, че не ни трябват такива лайна.

В крайна сметка се съгласям с вас. Нека стои темата. Не мисля, че ще бъде прочетена от някого, след приключването на дискусията.

П.П Сега виждам и че неграмотно е написано заглавието, ДОРИ! :lol:
Аватар
Kuonyy
Маниак

Мнениеот bigotti » 18 04 2016, 20:44

[/quote]

По повод цената - аз мисля, че всички цени са ти вдигнати с поне 1500 лева. Нищо лично, но подходът ти е ужасен. Не мисля, че във форума има битка кой по-добър часовник ще пусне за продажба. Жалко е да си го помисли човек, дори..
Много точно описание на обявите на форумния търговец. Не мога да го нарека по друг начин. Ужасно неграмотно и с преувеличаване е написано абсолютно всичко.
Имаме колеги, които така пускат обява, че ти е приятно да я четеш само. Какво остава и за снимки..

[/quote]

А според мен, ти другарю, трябваше първи да отнесеш наказанието!
И вместо да се благодариш и да целуваш ръка, крака и там каквото се сетиш на "темида" ти продължаваш да наглееш и да бъдеш морален стожер в тази велика общност!
Точно ти ли се намери да нравоучителстваш, питам аз? ::angry:: Не те ли поне малко срам :oops: Стига вече ::angry::
В чест на моя ментор и голям приятел OSKAR.
Павка, ти си Джомолунгма – майката на небесата!
Нямаш настигане, Майна!
*****the King of the watches*****
Аватар
bigotti
Активен

Мнениеот bigotti » 18 04 2016, 20:51

Kuonyy написа: Затова мисля, че не ни трябват такива лайна.

Кой си ти да казваш какво трябва и какво не трябва!?!?
На всичкото отгоре с какво право си позволяваш такова вулгарно, невъзпитано, арогантно и хъшлашко поведение!?!?
Кой наричаш ти лайно, бре сине майчин!?!? и от къде на къде ::angry::
В чест на моя ментор и голям приятел OSKAR.
Павка, ти си Джомолунгма – майката на небесата!
Нямаш настигане, Майна!
*****the King of the watches*****
Аватар
bigotti
Активен

Мнениеот monopola » 18 04 2016, 21:14

biggoti, ако ти пишеш от този профил лично те моля да спреш. Какво толкова има да се дъвче още не разбирам. Стига вече с тази безсмислена драма.

Заключвам темата, явно всеки е с его по-силно от здравия разум и възпитание. Спрете!
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Предишна

Назад към Дискусии