VINTAGE MEN'S ORIS

Тук можете да попитате, "Струва ли си", да изкажете мнение за модела, да изкажете съмненията си и изобщо всичко, което в самите малки обяви е забранено.

Re: VINTAGE MEN'S ORIS

Мнениеот kokokoz » 20 10 2016, 23:53

споко колега!то е очевадно,че ти нямаш вина както и,че без лоша умисъл си го пуснал тук! добре е,че все пак случая има положителна развръзка! ::up:: ::drinks::
Аватар
kokokoz
Маниак

Мнениеот pm03 » 21 10 2016, 00:03

Icankov написа:Здравейте,
не мислех да пиша повече по темата обаче в много хора се събуди съмнение, че нарочно съм пуснал рплика за продаване във форума против правилата му. Както вече споменах съм хал-хабер и още съм много назад с материала и не мога да различа репликите на повечето модели часовници.
Снощи направих това, което ме посъветваха някоко съфорумници, а именно: да повдигна диспут в eBay. След не повече от 30 мин продавача се съгласи да ми възстанови сумата, която съм заплатил за въпросния часовник.

Прилагам снимка:

Изображение

След, което днес го изпратих:

Изображение

Искам да ме извинят всички, които се опитах да ги подведа неволно и съм сигурен и ще се постарая в бъдеще да съм по внимателен с чсовниците, които предлагам тук във форума.

Благодря на хората, които ме посъветваха да върна часовника от там където съм го взел.
С най-доби пожелания,
Иван

Е тука вече честно си казвам , че не съм бил прав!
Извинения!!!

Просто в последно време и на доста други места наблюдавам тънко пуснати обяви по "ръба" така ако мине добре, ако не..ми обърках се. Затова и така реагирах, имах си и съобръженията, но те вече не важат.
Последна промяна pm03 на 21 10 2016, 00:18, променена общо 1 път
Аватар
pm03
Почитател

Мнениеот Icankov » 21 10 2016, 00:11

Няма проблем колега. Живеем в такъв свят, че всеки се опитва да ..... другия.
Нормално е да се събудят съмнения във всеки, който са се опитвали да го прекарат. :)
Аватар
Icankov
Почитател

Мнениеот Дон Жуан » 21 10 2016, 00:18

pm03 написа:
Icankov написа:Здравейте,
не мислех да пиша повече по темата обаче в много хора се събуди съмнение, че нарочно съм пуснал рплика за продаване във форума против правилата му. Както вече споменах съм хал-хабер и още съм много назад с материала и не мога да различа репликите на повечето модели часовници.
Снощи направих това, което ме посъветваха някоко съфорумници, а именно: да повдигна диспут в eBay. След не повече от 30 мин продавача се съгласи да ми възстанови сумата, която съм заплатил за въпросния часовник.

Прилагам снимка:

Изображение

След, което днес го изпратих:

Изображение

Искам да ме извинят всички, които се опитах да ги подведа неволно и съм сигурен и ще се постарая в бъдеще да съм по внимателен с чсовниците, които предлагам тук във форума.

Благодря на хората, които ме посъветваха да върна часовника от там където съм го взел.
С най-доби пожелания,
Иван

Е тука вече честно си казвам , че не съм бил прав!
Извиненеия!!!

Просто в последно време и на доста други места наблюдавам тънко пуснати обяви по "ръба" така ако мине добре, ако не..ми обърках се. Затова и така реагирах, имах си и съобръженията, но те вече не важат.

Колега, предлагам да сме по-добронамерени и да не прибързваме в заключенията си за да не се стига до подобни ........ обяснения!!!
Моята скромна колекцийка : viewtopic.php?f=12&t=20141
Аватар
Дон Жуан
Маниак

Мнениеот pm03 » 21 10 2016, 00:20

Мир!
Никога не съм искал да засегна някого незаслужено!
(Ма не обичам и мен да ме заяждат. )
Аватар
pm03
Почитател

Мнениеот Дон Жуан » 21 10 2016, 00:23

Icankov написа:Няма проблем колега. Живеем в такъв свят, че всеки се опитва да ..... другия.
Нормално е да се събудят съмнения във всеки, който са се опитвали да го прекарат. :)

Да! Наистина вече няма проблем, след като нещата се изкоментираха и уточниха!
Тоталната липса на доверие и джентълменско отношение обаче ще продължи да всява смут дали тук....дали на друго място.....
От мен адмирации за корекността и мъжкото поведение! :thumbup:
::drinks:: ::drinks:: ::drinks::
Моята скромна колекцийка : viewtopic.php?f=12&t=20141
Аватар
Дон Жуан
Маниак

Мнениеот stdenev » 21 10 2016, 00:31

Случаят е ясен.
Кой каквото имаше да каже го направи.
Имаше обяснение, имаше извинение - всичко е точно. :)
Всичко оттам насетне е излишно.
Заключвам темата и поздрави на всички. ::drinks::
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Предишна

Назад към Дискусии